Początek po końcu Rozdział 132 Data premiery i spoilery

2 lata ago

Początek po końcu Rozdział 132 Data premiery i spoilery

Tajemnice przeszłości są odkrywane, a nowa przyszłość dla Artura świta w nadchodzącym rozdziale 132 Początek po zakończeniu. Rinia zaczęła ujawniać sekrety swoich mocy i tego, jak ona i Arthur mają wspólną przyszłość.

Tajemnice wciąż się rozwijają, ale wciąż pozostaje wiele elementów do połączenia. Konflikty w Akademii i nagły wzrost tajemniczej Mana Bestii z pewnością mają coś wspólnego z inwazją obcych.

Nadal nie wiemy, po co ta inwazja i czego szukają w królestwie Dicathen. Być może szukali Sylvie, ale Arthurowi udało się ukryć jej obecność nawet przed innymi bóstwami, takimi jak Windsom.

Lance wciąż badają tę sprawę, ale nie ma nowej aktualizacji. W tym czasie zarówno Elijah, jak i Tessia znacznie urosli w siłę i ilość many.

Początek po końcu Rozdział 132

Lucas stanął po stronie tajemniczej grupy wywołującej konflikt w zamian za jego usługi. Planuje porwać Tessię i użyć jej jako przynęty, aby zwabić Arthura do bitwy.

Niewielu ludzi jest w stanie zmierzyć się z głową Artura, ale Lucas jest na to zdeterminowany. Ale największą przeszkodą przed nim jest porwanie Tessi, bo tak bardzo urosła i nie ma szans, żeby mógł ją łatwo ujarzmić.

#W Akademii jest również Elijah i jeśli Lucas spróbuje porwać ją z Akademii, moglibyśmy zobaczyć bitwę między Eliaszem a Lucasem. Będzie to również dobra okazja, aby zobaczyć, jak Eliasz dorósł i jakie są jego nowe moce.

Początek po końcu Rozdział 132 Surowe skany

Rinia usypia wszystkich, aby porozmawiać tylko z Arturem, co mówi nam, jak poważna jest jej wiedza. Artur jest z pewnością w delikatnej sytuacji, a teraz stał się osią, od której będzie zależał przebieg nadchodzącej bitwy.

Surowe skany The Beginning After The End Rozdział 132 ukaże się około 9 lutego. Najnowsze rozdziały tej manhua są publikowane w każdy piątek około północy na oficjalnej stronie Tapas.

Kolejny rozdział przyniesie nam wiedzę, którą Rinia do tej pory trzymała dla siebie. Wszyscy jesteśmy chętni, aby dowiedzieć się, co przyszłość przyniesie Arturowi i czy to dobra, czy zła rzecz.

Nadchodzący rozdział 132 The Beginning After The End jest bardzo oczekiwany i ukaże się 11 lutego.

One Piece 1040 i Return Of The Mount Hua Sect Rozdział 51 również zostaną wydane w tym tygodniu, aby fani mogli je przeczytać.

TBATE Rozdział 132 Dyskusja

Obecność bóstw jest już tajemnicą dla mieszkańców Dicatheny i już z nimi toczą wojnę. Do wybuchu wojny zostało jeszcze trochę czasu i nadal nie wiemy, czy będzie, czy nie, więc musimy poczekać i zobaczyć, co zaplanował autor.

Przyjrzyjmy się bliżej nadchodzącemu rozdziałowi 132 The Beginning After The End przed jego wydaniem w przyszłym tygodniu.

Wielu z nas spodziewało się poznać przeszłość Viriona i jego żony, a ostatni rozdział przyniósł nam właśnie to. Opowiadając nam o Deviantach i ich mocach, Rinia opowiedziała nam o najpotężniejszym Devianie, jakiego kiedykolwiek spotkała, Linii.

Była bardzo potężną i piękną magiem, a wszystkie elfy ją kochały i podziwiały.

Linia później zakochała się w Virionie i wyszła za niego, ale sprawy nie skończyły się dla niej dobrze. W tym czasie trwała wojna między trzema rasami, a Król Jodły zamierzał zabić Viriona.

Lania nadal wykorzystywała swoją wypaczoną wizję, aby zajrzeć w przyszłość Viriona i chronić go, ale skończyło się na tym, że wyczerpała całą swoją siłę życiową.

Wojna się skończyła i Virion żył dalej, ale Lania zmarła tydzień później. Chociaż Virion miał smutną przeszłość, udało mu się ją przezwyciężyć i iść dalej. Smutna historia przeszłości Viriona z pewnością roztopiła serca wielu czytelników.

Tajemnicza moc dewiantów

Świat, w którym żyje Artur, ma na ogół dwa rodzaje czarodziejów, normalnych i zboczonych. Normalni magowie wykorzystują moc czterech podstawowych żywiołów, ale dewianci mają inne lub zaawansowane moce.

Matka Artura używa magii leczniczej, która nie przypomina podstawowych zaklęć wspomagających, podobnie Rinia ma moc rzutowania obrazu. Musiał użyć podobnego zaklęcia wewnątrz jaskini, aby wyglądała na większą.

Prawdziwą mocą dewiantów jest patrzenie w przyszłość. Nie wszyscy dewianci mogą to zrobić, a nawet jeśli to zrobią, cena za korzystanie z niego jest zbyt wysoka. Aby zobaczyć przyszłość, muszą użyć swojej siły życiowej i skrócić oczekiwaną długość życia.

Rinia użyła tego zaklęcia, aby zbadać przyszłość Artura, a w następnym rozdziale możemy zobaczyć, co odkryła.

Musiała dowiedzieć się, jakie bóstwa zetknęły się z nią i co zamierzają. Pozostało jeszcze trochę czasu, zanim Arthur wyjedzie na trening i będziemy mogli zobaczyć go w bitwie przed tym, jeśli nastąpi zamach na jego życie.

Początek po końcu 132 Spoilery

Do wydania rozdziału 132 The Beginning After The End został jeszcze tydzień, ale nie martw się, kolejne spoilery rozdziałów opublikujemy na naszej stronie tak szybko, jak to możliwe.

Bądź więc na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi mangi. Krążą też plotki o nadchodzącym ogłoszeniu anime TBATE.

Powiązane posty

Go up