Platynowy koniec odcinka 24 – data premiery: Ostatnia strzała

2 lata ago

Platynowy koniec odcinka 24 – data premiery: Ostatnia strzała

Anime Platinum End niedawno wydało swój 23. odcinek, który przełamał napięcie związane z życiem i śmiercią Mirai. W odcinku „Skrzydła determinacji” widzieliśmy Mirai, Saki, Yuri i Gaki na stadionie, na którym byli transmitowani na żywo. Wszyscy byli w konflikcie między kolejnym kandydatem na boga a tym, który zasługuje na śmierć. Żadne z nich nie chciało, aby im się to przydarzyło i zapewniali sobie różne rzeczy.

Jednak ktoś musi stać się „Stworzeniem”, ponieważ ludzkość ma prawo decydować o jego końcu. Ale jest wyjątek dla Boga, ponieważ może on również zadecydować o końcu ludzkości. To zszokowało wszystkich, a Saki opowiedział się po stronie Reda.

Pozostało tylko 790 dni, po których obecny bóg umrze i trzeba będzie wybrać nowego boga. Okres ten stał się bardzo intensywny, ponieważ wszyscy kandydaci na stanowisko boga rywalizują o zawężenie konkurencji. Sprawy zrobiły się naprawdę gorące, gdy Gaku i Mirai postanowili się przeciwstawić.

Gaku z całych sił próbował przekonać Mirai, by się poddał i umarł. Wydaje się, że Mirai poddała się planowi Gaku, opuszczając białą strzałę. Rozłożył ręce na boki, gotowy do strzału, ale odcinek zakończył się na klifie. Ogłoszono datę emisji odcinka Platinum End 24, a więcej informacji znajdziecie w tym odcinku.

Platynowy koniec odcinek 23 – podsumowanie

Platinum End Episode 23 został wydany 18 marca 2022 roku i został zatytułowany „At the End of Thought”. Widzieliśmy, jak Mirai był gotowy umrzeć z rąk Gaku i ten odcinek właśnie trwał od tego momentu. Zaczyna się od wystrzelenia strzały przez Gaku, a gdy już miał uderzyć Mirai, Nasse interweniował w tej sytuacji. Chwycił Mirai i odleciał, mówiąc jej, że nie może umrzeć, bo wtedy będzie po wszystkim.

Mówiła mu, że wybór śmierci to samobójstwo, ale w międzyczasie przestała. Nasse nie mógł ruszyć swoim ciałem i uwolnił Mirai, ale Hoshi go złapał. Została zdegradowana do poziomu anioła drugiego poziomu i teraz może zapewnić Mirai tylko jedną rzecz.

Prosi Mirai, aby wybrała między jej skrzydłami a czerwoną strzałą, a on wybiera czerwone strzały. Naase zdjął skrzydła i białą strzałę, czyniąc go bardziej wrażliwym. Gaku grozi Hoshiemu, że jeśli nie upuści Mirai, zabije Żółtego. Po omówieniu wszystkiego Hoshi upuszcza go, a Gaku natychmiast wypuszcza białą strzałę. Mirai była gotowa poświęcić się, ponieważ nie chciała, aby Saki umarła. Biała strzała trafiła go, ale w samą porę Saki sięgnęła i złapała go na niebie. Wszyscy byli zszokowani, podobnie jak Mirai, wyraźnie pokazując, że Nakaumi nie zdołał trzymać trzech dziewczynek w niewoli tak długo.

Platynowy koniec odcinka 24 – data premiery

Pod koniec odcinka Nakaumi wznosi się w niebo z dużą ilością emitowanego przez niego światła. Mówi, że wyeliminował proces selekcji, ponieważ w końcu został bogiem. Został wtedy wchłonięty przez Boga i wszyscy oprócz Mirai i Saki stracili pamięć o tych wszystkich wydarzeniach. Wszystkim widzom wydaje się to dość nierealne, ale ponieważ w kolejnym odcinku przewidzieliśmy zakończenie serialu, oto jesteśmy.

Data premiery 24 odcinka Platinum End jest zaplanowana na 25 marca 2022 r. i nosi tytuł „The Final Arrow”. Pod koniec odcinka mogliśmy zobaczyć parę stojącą w sukni ślubnej, która wydaje się być Mirai i Saki. Wtedy możemy mieć nadzieję, że zaczną swoje życie w spokoju, bez większego chaosu.

Obejrzyj odcinek Platinum End 24 online – szczegóły transmisji

Platinum End to bardzo popularna seria i ma ogromną rzeszę fanów, mimo że została niedawno wydana. Jest oficjalnie licencjonowany przez Crunchyroll i Funimation, więc będziesz mógł streamować serial po otrzymaniu subskrypcji.

Powiązane posty

Go up