Platynowy koniec odcinka 23 spoilery! Data premiery, kolejny odcinek Platinum End

13/03/2022 20:23

Platynowy koniec odcinka 23 spoilery!  Data premiery, kolejny odcinek Platinum End

Trwa wyścig o zostanie kolejnym bogiem. Również udział profesora Yonedy przeniósł sprawy na nowy poziom. Jak wspomniano wcześniej, Yoneda i Mirai byli w przededniu pojedynku jeden na jednego w poprzednim odcinku.

Życie Yellow jest w niebezpieczeństwie i Yoneda prosi Mirai, by poświęciła się lub poświęciła się, by stać się fałszywym bóstwem. Strzała Yonedy zostanie przetestowana w 23 odcinku Platinum End, aby sprawdzić, czy trafi w Mirai. Co stanie się z Kandydatami Boga teraz, gdy Mirai odejdzie? Tutaj dowiesz się wszystkiego.

Walka między Yonedą i Mirai prawdopodobnie będzie kontynuowana w następnym odcinku. Obaj boscy kandydaci są ideologicznie nieelastyczni i żaden z nich nie chce się wycofać. Ze swojej strony Yoneda dokończył oszustwo i uporządkował życie Żółtego.

Platynowy koniec odcinek 22 – podsumowanie

22 odcinek Platinum End zaczyna się od przedstawienia przez Yonedę swojej wielkiej strategii. Jeśli o niego chodzi, dwie ostatnie możliwości boga nie potrzebują siebie nawzajem, aby istnieć. Wszyscy kandydaci do boskości, ich aniołowie i badacze są obecni na stadionie w końcowej scenie.

Anioł Yunedy mógł kłamać na temat koncepcji Boga i jego zdolności. nieśmiertelność kandydatów na bogów, którą zaakceptowali profesorowie. Zapytał o to Jurij.

Później Yoneda i Mirai pojedynkowali się, podczas gdy inni Poszukiwacze Boga zostali wysłani na odpoczynek. Z drugiej strony Nakaumi dołożył wszelkich starań, aby porwać Yuri i Żółtego. Yoneda następnie przedstawił Mirai wybór uratowania Żółtego lub zostania kolejnym bogiem, przy czym kandydat na boga wybrał to drugie.

Spowiedź: Wyjawił, że Żółty był najważniejszą osobą w jego życiu. Wreszcie Yoneda nakazał Mirai, aby wybrała między poświęceniem się, a tym, by Shuji zabił Żółtą przed jej następną misją.

Platynowy koniec odcinka 23 spoilery

Kolejna odsłona dzieła Tsugumi Ohby będzie przedstawiać następstwa strzały Yonedy. Saki była miłością życia Mirai, więc musiał wybrać między uratowaniem jej, a uratowaniem siebie.

Na to Mirai w końcu odpowiedziała, stwierdzając, że chce go zabić, a Yoneda dała jej 28 sekund na podjęcie decyzji. Mimo to śmierć Mirai jest nadal wysoce niepewna. Mirai zostanie uratowany przez ujawnienie planu Yonedy w 23 odcinku Platinum End.

Każdy kandydat do tytułu boga musi teraz umrzeć, aby zaistniało stworzenie. Dlatego Yoneda cały czas grał w blef. Ale było jasne, że Mirai była świadoma tej wady. Mirai najprawdopodobniej wymyśli strategię ochrony siebie i Saki przed innymi postaciami.

Ostatecznie, jeśli Yoneda umrze, Mirai zajmie jego miejsce jako nowy bóg ludzkości. Co jednak stanie się z pozostałymi zawodnikami, jeśli nie wygrają? W następnym odcinku wszystko zostanie wyjaśnione.

Platynowy koniec odcinka 23 – data premiery

Data premiery odcinka Platinum End 23 to niedziela, 17 marca 2022. Możesz również sprawdzić harmonogram dat wydania odcinka Platinum End, dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Platynowy koniec odcinka 23 – czas premiery

23 odcinek Platinum End zostanie wyemitowany o godzinie 18:28 czasu JST. Co tydzień, w każdą środę.

Końcowa data premiery Platyny

Data premiery Platinum End to 7 października 2021 r.

płcie

Dramat, tajemnica, psychologiczna, romantyczna, Shonen, nadprzyrodzona

Gdzie mogę zobaczyć Platinum End?

Obejrzyj odcinek Platinum End 15 na Chrunchyroll. Oglądaj Platinum End na VRV przez Chrunchyroll, jeśli nie jesteś w Japonii. Więc ile będzie odcinków?

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „Platinum End” będzie miało w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 7 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środy o 18:28.

Dowiedz się więcej o Platinum End

Była też strzała, która zabiła wroga jednym strzałem, i taka, która zakochała się na 33 dni w trafionej osobie, ale tylko wtedy, gdy cel nie został zaczarowany przez inną osobę, która użyła czerwonych strzał. . Widok szczęśliwego Mirai jest czymś, za czym tęskni Nasse. Saki Hanakago, Kandydat Boga, chodził do tej samej szkoły co Mirai. Dowiadując się, że Mirai nie jest zabójcą, Saki postanawia dołączyć do niego w jego dążeniu do wyeliminowania Metropolimana. Saki i Mirai dorastali razem, a po śmierci rodziców Mirai był wyśmiewany w szkole, a Saki nie miała pojęcia, jak sobie z tym poradzić, ponieważ jest dziewczynką.

Fakt, że Saki była obecna, gdy Mirai próbowała popełnić samobójstwo, doprowadził ją do spotkania z Revel jako kandydatem do tytułu Boga. Mimo że Ravel jest aniołem, który wybrał Saki, Nasse wierzy, że Ravel jest przebiegłą kłamcą. Z powodu swoich przeszłych wykroczeń został zdegradowany do niższej klasy. Jeśli chodzi o skrzydła Saki, Ravel udaje się dać jej czerwoną strzałę i ciężko pracuje, aby awansować na swoją rangę. Ku zaskoczeniu Saki, traci czujność i zastanawia się, czy naprawdę jej pomaga, czy nie.

Następnie, gdy Ravel dowiódł swojej wartości, Bóg awansował go do najwyższej rangi i nadał mu przydomek „Anioła emocji”, ponieważ żaden anioł nigdy nie uronił łzy, rozmawiając z człowiekiem, jak mówi Ravel rozmawiając z Saki. Ravel zrobiła to, co miała zrobić i spełniła marzenie Saki o skrzydłach. Kanade Uryu jest zdeterminowany, aby za wszelką cenę zostać Bogiem i jest gotów zabić każdego, kto stanie mu na drodze. Wynika to głównie z faktu, że dziadek Uryu ze strony ojca jest dyrektorem słynnej Akademii Joso. Stając się Bogiem, pragnie przywrócić do życia swoją siostrę. Uryu wyeliminował czterech przeciwników.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up