Osamake Odcinek 12 Data i godzina premiery

25/06/2021 09:17

Osamake pokazał, jak miłość wydobywa różne wersje samego siebie, a wraz z Romcomem „Gdzie przyjaciel z dzieciństwa nie przegra”, pociąga nas zupełnie nowa historia o tym, jak wszyscy starają się pozostać z ludźmi, którzy są dla nas najważniejsi.

Opierając się na japońskiej serii powieści świetlnych Shūichi Nimaru i serii mangi Seinen Ryō Itō, zbliżamy się do końca, więc ustaw odliczanie do daty i godziny premiery dwunastego odcinka.

Ostrzeżenie ! Ta część może zawierać spoilery Osamake. Czytaj na własne ryzyko!

Co wydarzyło się w odcinku 11 Osamake?

W Osamake Episode 11, Come and Catch the Me from That Day, emerytura Sueharu została upubliczniona w cotygodniowym artykule w magazynie, ujawniającym prawdę stojącą za powodem jej przejścia na emeryturę. To wtedy formułował swoje pomysły na sesję dokumentalną.

Sueharu jest zaskoczona, że ​​artykuł zawiera tak wiele rozgłosu i tragicznych treści, że jest daleki od jej własnej prawdy. To prowadzi ją do Shirokusa, Kurohy i Mari Ai, aby zabrać ją w niezapomniane miejsce, aby przeprowadzić z nią wywiad i poznać jej wersję historii.

Gdzie obejrzeć 12 odcinek Osamake Finale online?

Osamake Finale Episode 12, wraz ze wszystkimi poprzednimi odcinkami, będzie dostępny online za pośrednictwem Crunchyroll, jednak nie ma jeszcze żadnych wiadomości na temat angielskiego dubbingu serialu animowanego. Osoby z subskrypcją premium w wysokości 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie będą miały możliwość obejrzenia odcinków najpierw przed bezpłatną publiczną premierą w następnym tygodniu.

Jaka jest data wydania 12. odcinka Osamake Finale?

Osamake Finale Episode 12 zostanie wydany 30 czerwca 2021 dla posiadaczy członkostwa premium na Crunchyroll i będzie dostępny za darmo w następnym tygodniu, 7 lipca 2021.

Jaki jest czas wydania 12 odcinka Osamake?

Odcinek 12 finału Osamake zostanie wyemitowany o 21:00 czasu JST. Czas wyjazdu różni się w zależności od Twojej lokalizacji geograficznej. Czas wyjazdu w zależności od Twojej lokalizacji jest następujący:

Czas pacyficzny: 5:00 rano PT

Czas centralny: 7:00 CT

Czas wschodni: 8:00 EST

Czas w Wielkiej Brytanii: 13:00 BST

W jaki sposób strona Sueharu doprowadzi nas do ostatniego odcinka? Czy będzie to jego sposób na ostateczne przyznanie się do prawdy, że pomiędzy Kurohą a Shirokusą wybierze, czy w ogóle nie wybierze? Spotkajmy się z nami w przyszłym tygodniu na finale sezonu Osamake i zobaczymy, czy jest szansa na kolejny sezon.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up