Osamake odcinek 8 premiera data i godzina

29/05/2021 09:51

Data i godzina wydania 8 odcinka Osamake

Przy wszystkich zawiłościach miłości rzeczy są naprawdę tajemnicą, ponieważ nikt nie wie, jak daleko można zajść w poszukiwaniu tego, kogo kocha. Osamake: Romcom, gdzie przyjaciel z dzieciństwa nie przegra, może sprawić, że tak pomyślisz, a ona jest gotowa na nową serię z odcinkiem 8 w toku. Przygotuj się na odliczanie z datą i godziną premiery.

Osamake opiera się na japońskiej serii light novel autorstwa Shūichi Nimaru, z ilustracjami Ui Shigure, wydanej przez ASCII Media Works w wydaniu Dengeki Bunko, oraz na adaptacji serii manga seinen z ilustracjami autorstwa Ryō Itō, opublikowanej w seinen from Media Fabryka. magazyn manga, Monthly Comic Alive.

Ostrzeżenie ! Ta część może zawierać spoilery Osamake. Czytaj na własne ryzyko!

Co wydarzyło się w 7 odcinku Osamake?

W odcinku 7 Osamake, wiem! Sueharu odkrywa prawdę o kłamstwie Kurohy dotyczącym utraty pamięci i zastanawia się, dlaczego to zrobiła. Shirakusa uświadamia sobie, że między Kurohą a Sueharu istnieje ciągła odległość, tak jak w przeszłości, i zdaje sobie sprawę, że to nie jest dobra rzecz. Opracowuje własną strategię ponownego ich zjednoczenia.

Gdzie obejrzeć odcinek 8 Osamake z angielskimi napisami online?

Crunchyroll udostępnia Osamake do strumieniowego przesyłania online i oferuje subskrybentom premium opcję otrzymywania odcinków tydzień wcześniej za subskrypcję w wysokości 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie, i to w oryginalnej japońskiej wersji z napisami w języku angielskim.

Jaka jest data premiery 8. odcinka Osamake?

Ósmy odcinek Osamake zostanie wyemitowany w dostępie premium 2 czerwca 2021 r. na kanale Crunchyroll. W tym samym czasie poprzedni odcinek również będzie transmitowany za darmo. Darmowa premiera odcinka 8 zaplanowana jest na 9 czerwca 2021 r.

Jaki jest czas antenowy 8. odcinka Osamake?

8 odcinek Osamake zostanie wyemitowany o 21:00 czasu JST. Czas transmisji różni się w zależności od Twojej lokalizacji geograficznej. Czas transmisji w zależności od Twojej lokalizacji jest następujący:

Czas pacyficzny: 5:00 rano PT

Czas środkowy: 7:00 CT

Czas wschodni: 8:00 EST

Czas w Wielkiej Brytanii: 13:00 czasu BST

Czy Shirakusa wysyła Sueharu i Kurohę, czy też planuje to, ponieważ nie chce zrujnować dobrej przyjaźni? Dowiedz się w następnym odcinku Osamake.

Powiązane posty

Go up