One Piece Rozdział 1051 Data i godzina wydania

29/05/2022 14:24

One Piece Rozdział 1051 – data premiery

Po walce Kaido i Luffy'ego wciąż pozostaje wiele nierozwiązanych zagadek. Czy Momonosuke wystawi domenę samurajów na świat zewnętrzny? Co się stanie z Yamato? Co stanie się ze Słomkowym Kapeluszem w przyszłości? Jaki następny krok podejmą? Ilu ludzi oczekuje się na posiłku i uroczystości, która nastąpi? Czy wiesz, czy Zoro wszystko w porządku? Wiele pytań bez odpowiedzi sprawi, że będziemy zajęci przez następne kilka miesięcy, ale odpowiedzi zostaną ujawnione w rozdziale 1051 One Piece.

Nie będzie wytchnienia. One Piece nie opóźni się z powodu mangowego harmonogramu Eiichiro Ody, który przewiduje trzy kolejne tygodnie. Dlatego rozdział 1051 zostanie wydany 5 czerwca, a pierwsze przecieki mają rozpocząć się około 3 czerwca.

One Piece Rozdział 1051 Data i godzina wydania

W niedzielę, 5 czerwca, One Piece Rozdział 1051 zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem aplikacji Manga Plus o godzinie 11:00 ET / 8:00 PT.

Rozdział 1051 Tygodnika Shonen Jump zostanie wydany 6 czerwca w Japonii, ale ze względu na różnicę czasu większość świata nadal będzie świętować w niedzielę, kiedy to wydanie trafi do kiosków i księgarń. Strona i aplikacja Manga Plus są aktualizowane za każdym razem, gdy w Japonii pojawia się nowy rozdział mangi shonen, z oryginalnym tłumaczeniem i najlepszą możliwą jakością obrazu.

Co więcej, jest całkowicie darmowy! To nie przypadek, że za Manga Plus stoi Shueisha, wydawca takich świątyń gatunku shonen, jak Weekly Shonen Jump i V-Jump. Aby powstrzymać piractwo i uniemożliwić nam używanie zniekształconych, słabo oświetlonych i przetłumaczonych skanów, firma rozpoczęła kampanię antypiracką. Dzięki Manga Pus możemy wesprzeć nasze ulubione mangaki, czytając pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały mangi, takie jak One Piece, Dragon Ball Super, Jujutsu Kaisen czy Monster.

Jeśli będziemy chcieli przeczytać całą serię od początku do końca, będziemy musieli zapłacić za aplikację (dostępną na iOS i Androida). Nawet jeśli chcemy tylko przeczytać pierwszy rozdział lub śledzić nowinki z Japonii, możemy go dostać za darmo. One Piece takim, jakim jest naprawdę.

Powiązane posty

Go up