One Piece Rozdział 1047 opóźniony – nowa data wydania

14/04/2022 19:38

One Piece Rozdział 1047 opóźniony – nowa data wydania tutaj.

Rozczarowujące wieści dla fanów mangi One Piece w tym tygodniu, nadchodzący rozdział 1047 został opóźniony. W tym artykule wyjaśnimy przyczynę opóźnienia wraz z nową datą i godziną wydania One Piece Rozdział 1047.

Manga „One Piece” zawiera niesamowitą historię z ciągłą transformacją Luffy'ego i nową formą „Gear 5”. W najnowszym rozdziale fani mogli również zobaczyć, co jeszcze Luffy może osiągnąć dzięki swojej nowej formie; od umiejętności łapania piorunów po zdolność do przekształcania się w gigantyczną formę, Luffy z pewnością chce pożreć Kaido podczas ich walki.

One Piece, rozdział 1047, opóźniony

Chociaż rozdział jest zaplanowany do cotygodniowego wydania, rozdziału 1047 nie będzie tutaj, aby zabawiać fanów. Powodem opóźnienia jest to, że mangaka Eiichiro Oda robi w tym tygodniu swoją zwykłą przerwę z powodu rozczarowującego tygodnia dla fanów. Nie musisz się jednak martwić, nowy rozdział będzie dostępny dopiero w tym miesiącu.

Jeśli chodzi o dokładną datę premiery One Piece Chapter 1047, to jest ona zaplanowana na niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku. Ponadto, jeśli chodzi o czas wydania, rozdział będzie dostępny online do przeczytania w Manga Plus i Viz w tych godzinach.

Czas pacyficzny: 8:00 PDT
Czasu środkowego: 10:00 CST
Czas wschodni: 11:00 EST
Czas angielski: 16:00 czasu BST
Czas europejski: 17:00 CET
Indie Czas: 21:30 IST

Film jednoczęściowy: czerwony

Chociaż wiadomość o dużym opóźnieniu One Piece Chapter 1047 z pewnością łamie serca wszystkich fanów One Piece, są też dobre wiadomości. Nadchodzący film One Piece „One Piece Film: Red” wypuścił nowy zwiastun. Nowy zwiastun dał również fanom lepsze spojrzenie na to, co film przyniesie na duży ekran. Będzie to 15. film z przebojowej serii, ze szczególnym naciskiem na podróż Słomkowych Kapeluszów.

Skoro o tym mowa, film skupi się na Shanksie i jego córce. Ponadto film przedstawi fanom nową postać, która ma na imię Uta. Choć film nie ma bezpośredniego wpływu na główną fabułę One Piece, będzie obowiązkowy dla wszystkich fanów One Piece. Wreszcie, One Piece Film: Red ukaże się w poniedziałek, 8 sierpnia 2022 roku. To tyle, jeśli chodzi o ten przewodnik po mandze; jednak z pewnością zaktualizujemy ten artykuł, jeśli w nadchodzących dniach pojawią się jakiekolwiek kluczowe informacje.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up