One Piece Rozdział 1047 Surowe skany, data wydania, podsumowanie

20/04/2022 20:36

One Piece Rozdział 1047 Surowe skany, data wydania, podsumowanie

Rozdział 1047 One Piece zostanie omówiony w tym poście wraz z datą premiery i podglądem. Upewnij się, że skończyłeś czytać ten artykuł.

One Piece Rozdział 1047 – data premiery

24 kwietnia 2022 roku na całym świecie zostanie wydany rozdział 1047 One Piece. Kiedy zostaną wydane spoilery rozdziałów i surowe skany, umieścimy tutaj post ze spojlerem. Rozdział 1047 One Piece ujawni klifhanger z poprzedniego rozdziału i pokaże, jak Słomiane Kapelusze poradzą sobie z ważnym problemem Onigashimy. Nowe zdolności Luffy'ego lub jakiś cud ratujący życie może być na pokaz. Pozostało nam już tylko poczekać kilka dni.

One Piece, rozdział 1046, podsumowanie

Możesz przeczytać cały artykuł na temat najnowszych spoilerów rozdziałów One Piece tutaj. Postęp Zunesha w kierunku Wano był jednym z kluczowych ujawnień ostatniego rozdziału, a on wydaje się być wesoły i wydaje dźwięk „Doom Dut Da Da”. Raizo i Jimbei gorączkowo próbują ugasić ogień, gdy walka Luffy'ego i Kaidou nasila się. Onigashima niedługo upadnie w Stolicy Kwiatów, co doprowadziłoby do śmierci wielu ludzi, jak widzieliśmy w ostatnim odcinku. To będzie fascynujące zobaczyć, jak radzą sobie z tym Słomiane Kapelusze i czy mogą uratować wyspę przed upadkiem na niewinnych ludzi. Odpowiedź zostanie ujawniona w następnym odcinku.

jednoczęściowy rękaw

Na Viz Media i Manga Plus mangę One Piece można czytać za darmo. Możesz nawet przeczytać niektóre rozdziały za darmo na tych stronach, ale jeśli chcesz przeczytać całą książkę, będziesz musiał zapłacić członkostwo. Radzimy naszym czytelnikom, aby korzystali tylko z legalnych źródeł mangi One Piece, ponieważ pomaga to twórcom finansowo.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up