One Piece Rozdział 1041 Spoilery, surowe skany, data premiery

18/02/2022 20:57

One Piece Rozdział 1041 – Spoilery, surowe skany, data premiery

Stworzony przez Eiichiro Odę One Piece osiągnął etap, w którym wiele wojen na wyspie Onigashima dobiega końca. Na szczęście wiemy już, jak zakończy się walka Zoro z Kingiem. Sanji tymczasem udowodnił swoją siłę przeciwko Queen. Wreszcie w poprzednim rozdziale ujawniono, że Law i Kid triumfowali w walce z Big Mom. To powiedziawszy, ostateczna bitwa z Kaidou nie została jeszcze wygrana, a fani chcą dowiedzieć się, która bitwa będzie tematem następnego odcinka.

W tym tygodniu rozdział One Piece nie zostanie wydany

O tej porze tygodnia fani One Piece szukają spoilerów do kolejnego rozdziału serii. Tymczasem seria manga robi sobie w tym tygodniu przerwę, aby mangaka mogła zrobić sobie zasłużoną przerwę. Oznacza to, że długo oczekiwany rozdział 1041 One Piece będzie musiał poczekać do następnego tygodnia.

One Piece Rozdział 1041 – data premiery

One Piece Rozdział 1041 zostanie wydany w całości w niedzielę 27 lutego 2022 roku na całym świecie. Dlatego będzie to ostatni rozdział One Piece w tym miesiącu. Viz Media i Manga Plus potwierdziły, że rozdział będzie dostępny do przeczytania o północy JST (czasu standardowego Japonii). Z drugiej strony data wydania następnego rozdziału będzie się różnić w zależności od tego, w którym miejscu na świecie mieszkasz. Oto dokładny czas publikacji dla każdej strefy czasowej:

Czas pacyficzny standardowy: 7 rano (27 lutego)
9:00 czasu środkowoamerykańskiego (27 lutego)
10:00 czasu wschodniego standardowego (27 lutego)
15:00 (Brytyjski czas standardowy) (27 lutego)
Czas w Europie: 16:00 (27 lutego)
Czas w Indiach: 20:30 (27 lutego)

Po tym, jak Kid i Law pokonują Big Mona, Yamato dowiaduje się, że Zunisha jest z nimi niesamowicie blisko i że są w niebezpieczeństwie. Yamato jest zdziwiony i zastanawia się, czy to słoń z „Dziennika Odena”. Później ujawniono, że Zunisha był w rzeczywistości partnerem Joyboya i że to on popełnił zbrodnię 800 lat temu, o czym teraz wiemy.

W rezultacie Zunisha była skazana na chodzenie po Ziemi do końca swojego życia. W tej chwili nie wiemy, w jaką zbrodnię zamieszana była Zunisha 800 lat temu. Jednak teraz, gdy Zunisha zmierza do Onigashimy, czytelnicy mogą spodziewać się znacznie więcej informacji o tej postaci w następnym rozdziale mangi.

Powiązane posty

Go up