One Piece Rozdział 1038 Awaria

29/01/2022 10:08

One Piece Rozdział 1038 Spoilery, data premiery, podsumowania, historia

Surowe skany One Piece Rozdział 1038 właśnie zostały wydane i dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy na temat rozwoju toczących się bitew w Onigashima. One Piece jest w swoim wątku Wano, a sprawy dobiegną końca w kilku kolejnych rozdziałach.

One Piece to manga napisana i zilustrowana przez Eiichiro Odę, który założył ją w 1997 roku i prowadzi ją od ponad 20 lat. Opierając się na historii Monkey D. Luffy'ego, młodego i energicznego pirata, który chce zostać Królem Piratów, One Piece to opowieść o przygodzie, przyjaźni, postępie i wolności. Przeanalizujmy One Piece Rozdział 1038 i zobaczmy, co się tam wydarzyło.

One Piece Rozdział 1038 Awaria – Ogień, który płonie na Onigashima

Pożar wzniecony przez Kanjuro nadal działa i rozprzestrzenia się po całej wyspie. Jego celem było wysłanie go przez piwnicę i podpalenie Onigashimy. To zabije wszystkich, nie tylko w Onigashima, ale także w stolicy kwiatów, gdzie ludzie imprezują.

Tymczasem bitwa między Fukorukuju i Raizo również dobiega końca. Fukorukuju chce, aby Raizo powstrzymał jego jutsu, aby oboje mogli się uwolnić i uciec z ognia. Jednak Raizo jest zdeterminowany, aby przejść dystans i stanąć prosto przez ogień.

Starcie cesarza z najgorszym pokoleniem

Wielka Mama pokazała, jak przerażający może być cesarz, gdy staje się poważny. Dwóch członków najgorszego pokolenia pokazało Imperatorowi swoje najlepsze ataki, ale nadal nie mogą jej pokonać. Zaatakowała ich na lewo i prawo i wrzuciła do rzezi.

Następnie udaje się na dach, mając nadzieję, że znajdzie Kaido i zrealizuje swoje plany. Jednak Law przerywa jej raz jeszcze, powiększa swój miecz i wbija go w usta Wielkiej Mamy, prawie ją zabijając. Później Kid używa swojego ataku i całkowicie miażdży Wielką Mamę do kości, stwierdzając, że nie pozwoli jej nigdzie iść na dach.

Sytuacja Zoro

Zoro walczył od lewej do prawej przez całą Onigashima. Najpierw opiekował się różnymi podwładnymi Piratów Bestii. Później poszedł walczyć z Apoo, aby odzyskać antidotum. Następnie udał się na dach, aby zmierzyć się z dwoma Imperatorami i ostatecznie walczył z Kingiem i pokonał jednego z niewielu ocalałych z Moon Race.

W jego przypadku pomogło tajne lekarstwo Zou, które uszkadza ciało po wyczerpaniu jego granic. Zoro obecnie cierpi na stan po wyleczeniu i radzi sobie z konsekwencjami. Przed nim znajduje się gigantyczny szkielet z kosą i wydaje się, że jest jedyną osobą, która go widzi.

One Piece Rozdział 1039: Czego się spodziewać

W One Piece, rozdział 1038, możesz oczekiwać, że Big Mom, Kid i Law będą kontynuować swoją walkę. Duża Mama prawdopodobnie nie doceniła tej dwójki i zapomniała, że ​​należą do najgorszego pokolenia, które zadba o przyszłość. Big Mom nie będzie w stanie w najbliższym czasie uderzyć w sufit.

Mamy też ciekawą sytuację z Zoro. Z zewnątrz jest nieprzytomny i wszyscy myślą, że zaraz umrze. Jednak w środku walczy ze szkieletem, który odebrał mu życie. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Zoro poradzi sobie z tą sytuacją i wydostanie się z tego bałaganu.

One Piece Rozdział 1038 – Gdzie czytać?

Możesz przeczytać One Piece Rozdział 1038 na Viz media i Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up