One Piece Rozdział 1037: Kiedy zostanie wydany i czego się spodziewać?

01/01/2022 22:09

One Piece Rozdział 1037: Kiedy zostanie wydany i czego się spodziewać?

Jeden kawałek jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych serii mang wszechczasów. Fani nie mogą powstrzymać ekscytacji, ponieważ historia Wano Country trwa w najlepsze, a niektóre z najbardziej oczekiwanych walk odbyły się w ostatnich rozdziałach.

Kolejny rozdział 1037 One Piece zostanie wydany w drugim tygodniu stycznia. Ten artykuł zawiera szczegóły wydania i czego czytelnicy mogą się spodziewać w następnym rozdziale.

One Piece: Rozdział 1037 – data premiery, godzina i miejsce do gry

Według niektórych źródeł premiera kolejnego rozdziału One Piece zaplanowana jest na 9 stycznia 2022. Ostatnie rozdziały będą dostępne w Manga Plus autorstwa Shueishy i Viza. Jeśli czytelnik będzie chciał uzyskać dostęp do wszystkich rozdziałów opublikowanych przez One Piece, będziesz musiał płacić miesięczną subskrypcję. Ale ostatnie trzy rozdziały można przeczytać za darmo na Viz.

One Piece jest dobrze znane z utrzymywania ścisłego harmonogramu, jeśli chodzi o wydawanie rozdziałów. Dlatego jest mało prawdopodobne, aby seria zmieniła datę premiery. Czas publikacji kolejnego rozdziału pokazano poniżej:

Czego można się spodziewać w rozdziale 1037 One Piece?

Ponieważ spoilery są publikowane po przesłaniu surowych skanów, czytelnicy będą musieli poczekać dwa dni przed oficjalnym wydaniem. Powiedziawszy to, fani już przewidują na następny rozdział.

Całkiem możliwe, że następny rozdział jest w całości poświęcony walce pomiędzy Kaido i Luffym. Ponieważ Luffy wydaje się walczyć, ta walka może przybrać dowolny obrót, a kilka następnych rozdziałów może dać czytelnikom wynik bitwy. Społeczność jest dość podzielona co do tego, co może się wydarzyć w kolejnych rozdziałach.

Niektórzy uważają, że Luffy doświadczy odrodzenia, które będzie kluczowe w pokonaniu Kaido. Niektórzy uważają, że bohater serii nie będzie w stanie pokonać Kaido i że łuk będzie trwał dalej. Inna grupa fanów One Piece wierzy, że te postacie obudzą się i podzielą Wano na pół.

Ważne jest, aby zrozumieć, że informacje wymienione wcześniej w tej sekcji są przewidywaniami i teoriami przedstawionymi przez bazę czytelników. Fani czekają na wydanie kolejnego rozdziału w celu dalszego wyjaśnienia i potwierdzenia.

Powiązane posty

Go up