One Piece Odcinek 997 Spoilery, data premiery, oglądaj online

27/10/2021 09:25

One Piece Odcinek 997 Spoilery, data premiery, oglądaj online

Od odcinka One Piece 997, Kaido mierzy się z Akazaya Nine, a Luffy mierzy się z Big Mom. Kaido zostaje uderzony ciosem Dziewiątki Akazaya, który wydaje się być zadany przez Odena. Użyli Odena Sunachiego do wystrzelenia Kaido w powietrze. Kaido rzuca się na śmierć z wieży, łamiąc przy tym broń. Historia One Piece weszła teraz w okres intensywnego konfliktu. Kiedy Kaido odkrywa, że ​​ten atak przypomina ten z Oden Two Style Sword: Paradise Totsuka, zaczyna się zastanawiać, czy historia się powtarza. Kaido zastanawia się, dlaczego blizna Odena wciąż jest bolesna i jak Dziewiątka z Akazaya zdołała go dźgnąć mieczem.

Jest wiele pytań, nawet jeśli Dziewiątka Akazayi używa Ryuo Odena. Onigashima in Boiling ”to tytuł odcinka. To początek totalnej wojny Luffa.” Nine Kaido zostaje powalony potężnym atakiem Akazayi, ku zaskoczeniu Luffa i Yamato. Big Mama jest zachwycona, że ​​w końcu udało im się zabić Kaido. Mówi, że impreza jest niebezpieczna i zastanawia się, czy Kaido jeszcze żyje. Królowa wyjaśnia, że ​​Kaido jest nie do pokonania i że wyeliminuje zagrożenie ze strony szczurów Akazaya.

Później zostanie ujawnione królowi, że Słomiane Kapelusze, Kid i inni zostali użyci jako wabiki do założenia zasadzki. Podwładni Kaido zostają rozerwani na strzępy przez szefa Hyogoro. Gdy przycinają przeciwników, samuraje zaczynają się ujawniać. Duet Luffy i Kaido podjął decyzję o udziale w konflikcie. Jednak Ulti pojawia się, gdy Yamato przygotowuje się do ataku na niego. W trakcie tego Ulti zwraca uwagę Yamato, że uderzył ją wcześniej w grze i bardzo ją zranił. Słomkowy Kapelusz i Yamato biegają razem, a Ulti jest wściekły. Jak widać w odcinku One Piece 997, świat od dawna jest w stanie wojny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o dacie premiery One Piece Episode 997, zapowiedzi i gdzie można go obejrzeć online.

Podsumowanie odcinka One Piece 996

Wcześniej w One Piece Episode 996: To Yamato wyjaśnił zamieszanie, ujawniając, że pewnego dnia zostanie Kozuki Oden. Ulti kwestionuje swoje zdrowie psychiczne, stając po stronie wrogów ojca zamiast przyjaciół. Okazuje się, że Yamato jest zwolennikiem Słomkowych Kapeluszy. Przybywają ludzie Kaido i donoszą, że ich ojciec został zraniony przez wrogów. Ważne jest, aby pamiętać, że Yamato jasno daje do zrozumienia, że ​​nie zależy mu na twoim najlepszym interesie. Bat gumowo-gumowy jest ulubioną bronią Luffy'ego, jeśli chodzi o walkę ze złoczyńcami. Duża Mama depcze jednego z żołnierzy Kaido, który upadł przed nią, miażdżąc go pod nogami. Zobaczył, jak Luffy używa Gum-Gum Elephant Gun przeciwko żołnierzom Kaido i uznał to za zabawne.

Duża Mama dochodzi do wniosku, że winowajcą jest Słomkowy Kapelusz i ściga ją. Luffy uważa za niezrozumiałe, że Big Mama pojawia się właśnie teraz, biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy. Po udanym wejściu do zamku Law używa Pokoju, by zemścić się na swoich wrogach. Tymczasem po drugiej stronie pola bitwy Who's Who i jego drużyna walczą do walki. Yamato jest gdzieś w grupie i muszą go złapać, aby rzucić wyzwanie głównemu artyście grupy. Kto ujawnia, że ​​robi coś wielkiego. Ulti i Yamato wznawiają walkę, zadając jeszcze bardziej niszczycielskie ciosy.

Chociaż Ulti zabije Kaido i stanie się Kozuki Oden, Yamato chce, aby zeszła z drogi. Yamato mówi Ulti, aby był miły dla Page One po omówieniu problemów rodzinnych, które ostatnio mieli. Yamato użył swojego miecza, by odbić moździerz Ultiego. Według Ulti nikt nie traktuje swoich Pay-Pay lepiej niż oni. Shinobu, który używa swoich umiejętności ninja, by ocalić Momonosuke, czołgając się po ścianie, zostaje odkryty przez Robina i Jinbei. Mimo że Momonosuke wciąż unosi się w powietrzu, Reine ma na niego oko. Jinbei zapewnia Robin, że wkrótce będą mieli okazję do ataku.

One Piece 997 Manga Spoilery

Tym razem nie ma gwarancji co do wczesnych spoilerów. Spoilery do One Piece 997 będą dostępne około 25 listopada 2020 r. Aby nie przegapić, prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej. Wcześniej spójrz na konto Ace'a autorstwa Boichi; Jest niesamowity.

Czy O-Tama może uratować Usoppa i Nami?

Na początek nie mamy pojęcia, w jaki sposób chłopiec trafił do Onigashimy. Ten facet zdołał wsunąć dwa ogromne zwierzęta na przeciwległą łódź. Więc kto w ogóle przywiózł dziecko do Onigashimy? Najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że Tama została przywieziona na pokład pirackiego statku Big Mom, który Marco wygnał z wybrzeża.

Ponadto ma w swoich rękach losy Nami i Usoppa. Tama zleciła Hihimaru czuwanie nad Tobim Roppo. Jednak, jak dobrze wiemy, jest to nie do pomyślenia. W porównaniu do Page 1 i Ulti, Hihimaru jest komarem.

Aby zobaczyć, jak te dwa elementy współdziałają w One Piece 997, poszukaj spoilerów online już teraz. Kiedy przestają dbać o Nami i Usoppa, mogą skupić się na polowaniu na Momonosuke.

Jednak Hihimaru zostanie wyeliminowany jako pierwszy, jeśli Ulti i Page 1 będą ścigać Komachiyo. Chociaż Komachiyo jest szybki, nie może nadążyć za dwoma dinozaurami. W konsekwencji nastąpi przerwa. Ale od kogo wziął się ten pomysł? Spoilery mangi One Piece 997 mogą potencjalnie ujawnić nadejście potężnego sojusznika, który jest w stanie powstrzymać plany Tobiego Roppo dla świata.

Odcinek One Piece 997 data i godzina premiery

Data premiery One Piece Episode 997 to niedziela 31 października 2021. Daj nam znać, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany i przedstaw nam swoje przewidywania i teorie dotyczące One Piece Episode 997.

One Piece Odcinek 997 Oglądaj anime online

One Piece Episode 997 jest również dostępny w formie cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. One Piece Episode 997 można zobaczyć na następujących kanałach.

Crunchyroll
Funimacja
AnimeLab

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up