One Piece odcinek 990 spoilery, data premiery, oglądaj online

30/08/2021 11:45

One Piece odcinek 990 spoilery, data premiery, oglądaj online

Jakie są spoilery dotyczące odcinka One Piece 990, data i godzina premiery? One Piece to serial animowany oparty na mandze o tej samej nazwie, która istnieje od kilku lat. Ta piracka manga przygodowa opowiada o dążeniu Monkey D. Luffy'ego do zostania Królem Piratów. Ekipa Grand Line dołącza do Luffy'ego w poszukiwaniu One Piece.

Podczas poszukiwań Grand Line pojawia się coraz więcej piratów. Aby znaleźć unikalny kawałek i zostać Królem Piratów, każdy ma ten sam cel. Luffy jest jednym z tych poszukiwaczy i jest zdeterminowany, aby znaleźć wielki skarb i spełnić swoje marzenia.

Data i godzina wydania One Piece Episode 990

Datę premiery One Piece One Piece Episode 990 ustalono na niedzielę 5 września 2021 roku.

Podsumowanie odcinka One Piece 989

W podsumowaniu odcinka 989 One Piece, Big Mom widzi Choppera, ale udaje mu się ją oszukać, by postawiła na swoim. Po uświadomieniu sobie, że był częścią Słomek, postanawia go znaleźć i kończy na polowaniu. Orochi dowiaduje się o przybyciu Kanjuro.

Przybycie Marco i Izo

Kanjuro twierdzi, że Momo próbował uciec, ale opiekował się nim, zamiast go zostawić. Z litości bierze Momo w ramiona. Kanjuro informuje Orochiego, że jego plan został udaremniony przez Kinemona. Również piraci zinfiltrowali statek.

Kiedy pojawia się Fukurokuju, potwierdza raport. Zapewnia nas jednak, że królowa sprawuje kontrolę, co jest uspokajające. Mimo to Orochi ma wątpliwości i każe swoim podwładnym zbudować platformę do egzekucji Momonosuke. Marco, Izo i Nekomamushi są na łodzi czekającej na dotarcie do Wano, na obrzeżach miasta.

One Piece Odcinek 990 Ver anime online

One Piece Episode 990 jest również dostępny cyfrowo za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 990 One Piece można zobaczyć na poniższych kanałach.

Crunchyroll
Funimacja
AnimeLab

One Piece odcinek 990 spoilerów

W odcinku One Piece 990 spoilerów, Perospero udaje się znaleźć ziemię i uniknąć utonięcia, mimo że jest zanurzony w jeziorze z wodą. „Nie zamierzam traktować tego sojuszu poważnie” – powiedział im. Pozostała dwójka, Chopper i Usopp, udają się do pokoju przyjemności, aby ponownie przeżyć wspomnienia z dzieciństwa.

Nami w tarapatach

To ulga dla Usoppa i Choppera, że ​​Kinemon i reszta grupy ruszyli dalej. Z drugiej strony trochę mama jest zawsze powodem do niepokoju. Nami, Marchewa i Shinobu można znaleźć w Sali Rozkoszy Prometeusza.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Orochi lub innych naszych produktach, nie wahaj się z nami skontaktować. Zoro, Kid i Killer walczą z Darczyńcami w zamku. Luffy konfrontuje się z Ultim i ujawnia swoją prawdziwą tożsamość.

Ulti kontra Luffy

Ulti atakuje Luffy'ego tyłkiem głowy. Tylko użycie koloru Najwyższego Króla, Haki, pozwala Luffy'emu ją odeprzeć. Kształt owocu diabła ujawnia się, gdy opada do tyłu. Zdają sobie sprawę, że osoba znajdująca się przed nimi stanowi zagrożenie dla ich bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia.

Kiedy Ulti ma zostać rzucony, Luffy zakrada się za nim. Pistolet słonia służy również do uderzania Page One w podbródek. Niespodziewanie Yamato pojawia się znikąd i atakuje Ulti z Thunder Bagua. W jego towarzystwie jest Luffy, któremu mówi, że chciał się z nim spotkać od dawna.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up