One Piece Odcinek 989 Spoilery, data premiery, podsumowanie, oglądaj online

25/08/2021 08:03

One Piece Odcinek 989 Spoilery, data premiery, podsumowanie, oglądaj online

Kontynuacja wątku Land of Wano będzie miała miejsce w odcinku One Piece 989, a samuraj infiltruje Onigashima. W ostatnim odcinku anime, Luffy i jego przyjaciele zaaranżowali udane odwrócenie uwagi na ziemi, dzięki czemu nalot Onigashimy przebiegał płynnie. Interesujące było również zobaczyć, ile mocy Apoo można wykorzystać, ale dla Queen to tylko gra.W rezultacie Tobiroppos kontynuują poszukiwania czegoś, co wydaje się być synem Kadio. Z tego, co Kaidou wie, wykorzystuje tylko swojego żądnego władzy Tobiroppo, obiecując mu miejsce wśród graczy All-Star. Innymi słowy, nawet jeśli zdołają go zlokalizować i rzucić wyzwanie jednej z gwiazd, będą mieli niewielką szansę.

Mimo że tempo anime zwolniło w późniejszych odcinkach, wciąż udało się opowiedzieć wciągającą historię ze względu na obecność Luffy'ego na dole i niezdolność Zorro do nawigacji. dzieje się to w tle, a żaden sojusz samurajów nie idzie naprzód. Ponieważ ich pas infiltracji jest obecnie pusty, ich wejście jest tylko kwestią czasu.

Podwodna grupa Law and Inuarashi również robi postępy. Dlatego w tym czasie powinniśmy spodziewać się większej liczby obrazów żywej podłogi, ponieważ jest to najgłośniejsze miejsce na wyspie. Starcie zapowiada się intrygująco, gdy wszystkie frakcje spotkają się, gdy najazd trwa. Wrzesień będzie interesującym miesiącem dla kalendarza anime One Piece, ponieważ na ten miesiąc pozostał tylko jeden odcinek.

Podsumowanie odcinka One Piece 988

W trakcie nalotów na Onigashima, Luffy i jego firma zdołali uciec przed atakami Apoo dzięki Killerowi. Ostatnio Killer zwrócił uwagę na wady Apoo w różnych elementach. To dlatego, że Killer dużo wiedział o Appo, kiedy byli sojusznikami, a Kidd nie. Walka Apoo i Kidda była kontynuowana w odcinku One Piece 988, przy czym ten ostatni zlikwidował ostrzeżenia Apoo.

Impreza Luffy'ego po raz kolejny niszczyła główne atrakcje zamku, jak zawsze. Kidd był zajęty darczyńcami, kiedy Zorro się zgubił, a Luffy uznał, że to idealna okazja do ćwiczenia swojego Ryo. Fakt, że miał stanąć twarzą w twarz z Kaidou, dał mu szansę na ponowne wypolerowanie swoich talentów, ponieważ wydawało się, że je opanował. Kaidou jest zajęty piciem, kiedy dołącza do niego Czarna Maria.

Kanjuro pojawia się również z poobijanym Momonosuke, co jest dość zabawne. Minęło trochę czasu, odkąd Momonosuke się od nich dowiedział, ale obiecał, że prędzej czy później pojawią się, a my tego nie zrobiliśmy. Ta trójka połączyła się w jednym. obszar w tej chwili.

Biorąc pod uwagę zemstę Momonosuke na Kaïdo, można przypuszczać, że jego egzekucja oznacza koniec linii Kozukiego Odena. Ciekawie będzie zobaczyć, co robi Kaïdo. Wiedząc, że jest typem osoby, która lubi transmitować takie wydarzenia, można spodziewać się dalszych postępów w dziedzinie edukacji.

Spoilery do odcinka One Piece 989

Gdy zbliżają się do Kaido, Zoro i Killer obserwują, jak ich rywalizujący kapitanowie zderzają się z frustracją. Sanji jest rozczarowany, gdy odkrywa, że ​​w dzielnicy rozrywkowej nie ma kobiet, ale jego koledzy z klasy obiecują mu, że kobiety muszą być gdzie indziej i wyrusza na ich poszukiwanie. Kiedy dotrą do krainy Wano, Piraci Babci zemszczą się na Słomkowych Kapeluszach. Były dowódca 1. Dywizji Piratów Białobrodego, Marco Feniks, zmusza ich do powrotu na dno.

Oden nigdy nikomu nie ujawnił lokalizacji Laugh Tale, wyspy, na którą przybył Roger, kłócą się Kaido i Orochi. Kanjuro i Momonosuke przybywają i drażnią się z nimi. Odcinek kończy się, gdy Zoro i Luffy spotykają się z innymi przeciwnikami, próbując znaleźć nową ścieżkę. Najprawdopodobniej w odcinku 989 Big Mom idzie za Stra. Pomimo najlepszych wysiłków Kaido i Orochi, Momonosuke nie chce przyznać, że nie jest członkiem rodziny Kozuki.

Data i godzina wydania odcinka One Piece 989

Datę premiery One Piece Episode 989 ustalono na niedzielę 29 sierpnia 2021 roku.

One Piece Odcinek 989 Ver anime online

One Piece Episode 989 jest również dostępny cyfrowo za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc nadrabianie zaległości w odcinkach anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 989 One Piece można zobaczyć na poniższych kanałach.

Crunchyroll
Funimacja
AnimeLab

Przeczytaj w jednym kawałku

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Jest on serializowany w tygodniowym Shnen Jump Shueishy od lipca 1997 roku i został zebrany w 98 tomach czołgów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało rozwija gumowe moce. „Piraci Słomianego Kapelusza” Luffy i jego piracka załoga badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Seria manga stała się franczyzą multimedialną, obejmującą filmy, seriale animowane i inne produkty. Ponadto Toei wyprodukował czternaście filmów animowanych, jeden oryginalny film animowany i trzynaście programów telewizyjnych. Różne firmy odniosły sukces w marketingu i multimediach, takich jak gra karciana i różne gry wideo. Manga była rozpowszechniana na licencji Viz Media w kilku krajach anglojęzycznych. 4Kids, które później zostało zastąpione przez Funimation, było licencjonowane dla japońskiego serialu animowanego.

Sztuka, charakter, humor i historia One Piece zyskały uznanie krytyków. Sprzedaż pierwszego wydania tej książki w Japonii była jedną z najwyższych ze wszystkich książek. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „największą liczbę egzemplarzy opublikowanych przez jednego autora w jednej serii komiksowej”. Seria manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach do lutego 2021 roku. Już jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. One Piece to najbardziej udana franczyza medialna w historii.

Synteza

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Słomiani Piraci Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę w poszukiwaniu szczęścia. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają Thousand Sunny. Korsarze wyruszają na pełne morze w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Go up