One Piece, odcinek 1004 Podsumowanie: Trujące kule królowej, styl Odena na dwa miecze

08/01/2022 16:12

One Piece Odcinek 1004 Podsumowanie: Trujące Kule Królowej, Styl Dwóch Mieczy Odena.

One Piece to legendarny serial animowany, który istnieje od ponad 20 lat. Oparta na mandze o tym samym tytule autorstwa Eiichiro Oda, One Piece to seria przygód shonen piratów, która obraca się wokół energicznego młodego pirata, Monkey D. Luffy'ego. Luffy udaje się na Grand Line w poszukiwaniu One Piece.

Po drodze gromadzi różnych członków załogi, którzy mają własne cele. Dołączają do jego drużyny i razem żeglują w poszukiwaniu One Piece. Obecnie historia One Piece toczy się w wątku Wano, w którym Słomianie i ich sojusze walczą z Piratami Bestii. Jego los zależy od walki Luffy'ego z Piratami Bestii. Dowiedz się wszystkiego o najnowszym odcinku serii w One Piece Episode 1004 Recap.

One Piece Odcinek 1004 Podsumowanie – Trujące Kule Królowej

Queen przywiozła swój pistolet na śrut, który zawiera pociski o demonicznych właściwościach Oni. Każdy trafiony tymi kulami staje się demonem Oni. Queen była bezwzględna w strzelaniu tymi kulami, nie rozróżniając nawet przyjaciela i wroga. Zastrzel wszystkich w zasięgu wzroku.

Tymczasem Yamato ściga Shinobu i Momonosuke, próbując przekonać ich, że jest Odenem. Są sceptycznie nastawieni do zachowania Yamato, ponieważ Oden zmarł dawno temu. Gdy spotkają Yamato, prawdopodobnie zrozumieją, co próbuje powiedzieć.

Na dachu Scabbards i Kaido kontynuują walkę. Kaido szydzi z dwóch stylów miecza, które Kinemon i jego towarzysze próbują naśladować i mówi im, że nigdy nie będą w stanie dorównać ekstrawagancji Odena. Kaido używa swojego smoczego oddechu, ale Kinemon przerywa go, a następnie atakuje bestię.

Kinemon ma retrospekcję, w której wspomina tworzenie Pochew i wspomnienia ich pana Odena. Po odzyskaniu opanowania klęka i atakuje Kaido. Wszystkie inne Pochwy dołączają do procesu i rozpoczynają ataki, które niszczą Kaido. Bestia jest zdziwiona i zastanawia się, jak mogą go skrzywdzić, mimo że jego styl dwóch mieczy nie przypomina Odena.

One Piece Odcinek 1005 – Czego się spodziewać

W 1005 odcinku One Piece walka pomiędzy Scabbards i Kaido będzie kontynuowana. Kaido nie będzie jednak łatwym celem i tym razem zada ciężki cios Akayazie.

Stolica kwiatów

Ludzie mogą pić tylko wtedy, gdy z przyjemnością delektują się każdą kroplą alkoholu. Atmosfera jest żywa, a ludzie czekają, aż siły Kinemona i ich sojusze pokonają armię Kaido i Orochi.

Żywy na ziemi trucizna rozprzestrzenia się na wszystkich i przemieniają się w lodowe demony. Królowa nakazuje zamknięcie drzwi każdej wieży. Luffy i Sanji idą dalej po schodach, gdzie spotykają różne pirackie bestie.

Brak oden

Bao Huang informuje króla o miejscu pobytu Momonosuke i przekazuje tę informację Tobiemu Roppo. Sasaki przybywa ze swoją grupą dywizji pancernej, aby zaatakować Momonosuke, ale Yamato interweniuje.

Z powrotem na dach, Kaido wstaje i mówi, że żaden z nich nie może wykonać takiej siły jak Oden. Jego ataki są zbyt powierzchowne, aby spowodować znaczne szkody. Kaido używa niewidzialnych cięć, które kończą się odcięciem jednego z ramion Kiku.

Czy Pochwy mogą pokonać Kaido? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej. Aby dowiedzieć się więcej o One Piece, śledź nasze strony w mediach społecznościowych. One Piece można przeczytać w mediach Viz i Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up