One Piece Odcinek 999: Krew Odena spotyka wolę Odena! Data wydania

13/11/2021 08:00

Data premiery One Piece Rozdział 1031

Tytuł odcinka 999 One Piece to „Będę cię chronić! Yamato spotyka Momonosuke.” Następny odcinek OP przygotuje scenę dla legendarnego tysięcznego odcinka anime. Zorganizuje spotkanie ludzi, którzy niosą w sobie testament Odena i jego krew. Ten ostatni to syn Odena, Momonosuke, podczas gdy tym, który niesie wolę Odena, jest nie kto inny jak Yamato.

W kolejnych odcinkach wojna między dwoma obozami staje się coraz bardziej intensywna. Będzie u szczytu, gdy uderzy 1000. odcinek.Kaido w końcu spoważniał po otrzymaniu śmiertelnego ciosu od Akazaya Nine. Z drugiej strony Luffy ma do czynienia z Big Mom. W następnym odcinku ktoś prawdopodobnie zamieni się miejscami z Luffym. Więc co będzie dalej i kiedy ukaże się odcinek 999? Oto wszystkie końcowe szczegóły.

One Piece Episode 999: Szczegóły fabuły i podgląd

Zgodnie z zapowiedzią, w następnym odcinku OP Franky wyzywa Big Mom do walki. Robin i Jimbei również przybędą i pomogą mu, wykonując atak kombo. Ponadto da to Luffy'emu szansę na przejście na następne piętro. Tymczasem Yamato czeka fatalne spotkanie z Momonosuke. Jest synem człowieka, którego podziwia najbardziej.

W odcinku 999 One Piece Yamato rusza na pole bitwy, aby pomóc Momonosuke. Będzie to jedno z największych spotkań One Piece. Córka zabójcy Odena próbuje uratować syna Odena. Momo będzie również zszokowana, gdy zobaczy, jak córka Kaido przybywa, by sama go uratować. Fani mogą spodziewać się, że ten odcinek zakończy się wielkim napięciem dla flagowego odcinka serialu.

https://www.youtube.com/watch?v=PsnSdrW4YWs

Podsumowanie poprzedniego odcinka!

Odcinek 998 One Piece rozpoczął się od przekształcenia Kaido w Smoka, aby walczyć z Norkami. Ci ostatni również przyjmują formę Sulongów, aby walczyć z Królem Pirackich Bestii. Ich walka wstrząsa całym pałacem Onigashima. Luffy, Big Mom i pozostali w końcu zdali sobie sprawę, że Kaido ma serię o wojnie. Tymczasem król i królowa chronią Momo, a Shinobu czeka na swoją szansę, by go uratować. Samuraj i Luffy pokonali wielu żołnierzy Kaido.

Shinobu w końcu dostrzegł swoją szansę i stanął za Momonosuke, a ten był zaskoczony, widząc ją. Odcinek zawierał również następstwa bitwy pomiędzy Yamato i Ulti. Yamato rozważył jej Oden Kozuki i był zdeterminowany, by pokonać Ulti. Luffy, Robin i Nami zauważyli Shinobu. Jednak nie byli jedynymi, ponieważ King również widział, jak próbowała ocalić Momonosuke. Rzucił go na pole bitwy. King miał zamiar zabić Momo, ale Sanji przybyli we właściwym czasie i go uratowali.

One Piece Odcinek 999: Data premiery

Serial animowany One Piece nie zostanie przerwany aż do odcinka 1000. Dlatego fani będą oglądać jego nowy odcinek w tym tygodniu. Odcinek 999 One Piece zostanie wyemitowany w niedzielę, 14 listopada 2021. Będzie dostępny do streamingu na Crunchyroll i Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up