One Piece Episode 1019 Spoilery przedpremierowe, data premiery

23/05/2022 06:49

One Piece Episode 1019 Spoilery podglądu,

One Piece Odcinek 1019 Data i godzina wydania ustalona; dokładniej, informacje te odnoszą się do japońskiej wersji z angielskimi napisami, którą można znaleźć na Crunchyroll. Fani na całym świecie będą mogli oglądać, jak Luffy i Crew zmierzą się z Kaido i Big Mom bez jet lagów, ponieważ serial jest symultanicznie transmitowany w serwisie streamingowym, co jest standardową praktyką w przypadku zdecydowanej większości anime dostępnych w serwisie internetowym.

Przed odcinkiem 1019, który nazywał się „Tajny plan Otamy! Wielka Operacja Kibi Dango”, widzieliśmy tylko, jak Piraci Słomkowego Kapelusza zadają potężne ciosy swoim przeciwnikom. Podczas gdy „Lin-Lin” stał z tyłu i strzelał błyskawicami po polu bitwy, Kaido był w stanie odbić większość jej ataków dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości i grubej skórze. Na szczęście dla Luffy'ego, jego forma Bounce-Man jest wyjątkowo elastyczna, co pozwala mu uniknąć kontuzji pomimo elektrycznego ataku Wielkiej Mamy i dzikiego ataku oddechu Kaido.

Jedyną przeszkodą jest to, że jego liczni towarzysze są znacznie bardziej bezbronni niż on, więc to do niego należy uratowanie jak największej liczby jego przyjaciół, zanim bitwa przytłoczy jego towarzyszy.

Kiedy io której godzinie będzie dostępny odcinek One Piece 1019?

One Piece Episode 1019 zostanie wyemitowany w weekend 28 maja. Ponieważ jest to jedno z najpopularniejszych anime, oto lista godzin emisji odcinka w różnych strefach czasowych:
11:00 JST (29 maja)
19:00 PST
22:00 EDT
3:00 CEST (29 maja)
06:00 czasu lokalnego, CEST (29 maja)

Szczęśliwym trafem Crunchyroll sprytnie umieścił One Piece jako darmowy punkt dostępu do usługi przesyłania strumieniowego. W rzeczywistości anime nie jest chronione przez płatny paywall. Wszyscy, łącznie z darmowymi użytkownikami i subskrybentami premium, będą mogli obejrzeć odcinek w podanych powyżej godzinach. Obecnie całą serię One Piece można obejrzeć za darmo na stronie Crunchyroll.

Kiedy będzie można obejrzeć odcinek 1019 One Piece?

Dokładna data, kiedy wszystkie angielskie dubbingowane odcinki One Piece Season 20 będą dostępne, pozostaje na razie tajemnicą. Odcinek 794 to najnowszy odcinek, który można zobaczyć w Funimation w języku angielskim. Odcinek 1019 osadzony jest w znacznej odległości od przeszłości.

Gdy tylko zostaną doprecyzowane szczegóły fuzji Funimation i Crunchyroll, ma nastąpić zapowiedź kolejnych kroków dla angielskiego dubu serialu. To powiedziawszy, zwolennicy tej adaptacji są wściekli, że Crunchyroll postanowił milczeć w tej sprawie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up