One Piece Episode 1013 Data premiery, gdzie oglądać

21/02/2022 11:59

One Piece Episode 1013 Data premiery, gdzie obejrzeć?

Data premiery odcinka 1013 One Piece to niedziela, 6 marca 2021 r. Komentuj, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany, i powiedz nam o swoich prognozach i teoriach dotyczących odcinka One Piece 1013.

One Piece Odcinek 1013 Oglądaj Anime

One Piece Episode 1013 jest również dostępny w wersji cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc bardzo wygodnie jest nadrobić odcinki anime One Piece. One Piece Episode 1013 można zobaczyć na następujących kanałach.

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. jest w odcinkach w Weekly Shnen Jump Shueishy i został zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, młodego człowieka, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Od tego czasu seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem anime i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jedną oryginalną animację wideo i trzynaście programów telewizyjnych.

Kilka firm odniosło sukces w zakresie merchandisingu i multimediów, takich jak kolekcjonerska gra karciana i seria gier wideo. Viz Media rozpowszechniało mangę na licencji w różnych krajach anglojęzycznych. Japońska seria anime była licencjonowana przez 4Kids, która została później zastąpiona przez Funimation.

One Piece zyskał uznanie krytyków za sztukę, charakteryzację, humor i historię. Niektóre tomy miały najwyższą sprzedaż pierwszego druku spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „najwięcej wydanych egzemplarzy jednej serii komiksów autorstwa jednego autora”.

Od lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Streszczenie

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym człowieku, który wyrusza ze Wschodniego Błękitnego Morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się Królem Piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wypływają, by walczyć z piratami.

Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarza podróżuje po morzach w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up