One Piece Episode 1012: Data i godzina premiery, gdzie oglądać

03/03/2022 10:04

One Piece Episode 1012: Data i godzina premiery, gdzie oglądać

Fani One Piece z niecierpliwością czekają na kolejny zestaw odcinków, który zakończy historię Krainy Wano. Poprzednie odcinki miały wiele sekwencji akcji, ponieważ śledziły wiele historii rozgrywających się w tym samym czasie.

Seria buduje solidne przygotowanie do starcia Luffy vs. Kaido, a obaj mogą dość szybko wejść do bitwy. One Piece ma ścisły harmonogram wydawania swoich odcinków, a następny odcinek ukaże się pod koniec tego tygodnia.

One Piece Episode 1013 Szczegóły wydania

Kolejny odcinek 1013 zostanie wyemitowany 6 marca 2022 roku. Dwie popularne platformy streamingowe anime Funimation i Crunchyroll połączyły się. Funimation przeniesie teraz swoją bibliotekę do Crunchyroll.

Najnowsze odcinki serialu będą dostępne na Crunchyroll, ale będziesz musiał zapłacić abonament, aby móc oglądać odcinki w dniu ich premiery. Jednak odcinek będzie dostępny za darmo tydzień po premierze.

Czasy wydania dla różnych regionów są wymienione poniżej:

21:00 czasu wschodniego (5 marca 2022 r.) 18:00 czasu pacyficznego (5 marca 2022 r.) 7:30 czasu standardowego Indii 2:00 czasu uniwersalnego Greenwich

Podsumowanie odcinka One Piece 1012

Odcinek zaczął się, gdy Luffy próbował biec tak szybko, jak tylko mógł, próbując złapać Kaido i Kin'emona. Tymczasem Chopper zapewnia wszystkich, że będzie w stanie wyprodukować wystarczającą ilość przeciwciał, aby uratować ofiary pocisków Ice Oni.

Jednak wszyscy są zaskoczeni, gdy pojawia się Marco Feniks. Wystrzelił podmuch ognia w Choppera, próbując spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa.

Zoro okazał mu wrogość, ponieważ Chopper wydawał się cierpieć z powodu jego płonących płomieni. Jednak Brook potwierdził, że ogień się nie palił, a Chopper zdał sobie sprawę, że po prostu popada w paranoję.

Były członek Piratów Białobrodego postanowił pomóc Zoro, wynosząc go na szczyt. Miyagi i Tristan postanowili pomóc Chopperowi w przygotowaniu antidotum na kule Ice Oni i uratować wszystkich.

Apoo pojawia się i zaczyna sprawiać kłopoty. Jednak X Drake zneutralizował Apoo i poprosił Zoro, aby zaufał mu jako jego sojusznik. Scena zmienia się, gdy Jinbe wpada na grupę ludzi, z którymi zamierzał się zmierzyć. Luffy żegna się, a przerywnik pokazuje Yamato i Momonosuke rozmawiających po tym, jak udało im się uciec.

Powiązane posty

Go up