One Piece 1038 Spoilery: Zoro i Izu w wielkim niebezpieczeństwie, dzieciak i prawo pokonani

26/01/2022 13:52

Spoilery do One Piece 1038: Zoro i Izu w wielkim niebezpieczeństwie, Kid i Law pokonani.

KLUCZOWE PUNKTY

„One Piece” 1038 nosi tytuł „Kid & Law vs Big Mom”.

Kolejny odcinek mangi ukaże się w niedzielę.

.„One Piece” 1038 pokaże ponurego żniwiarza pojawiającego się przed Zoro.

Najnowsze spoilery do „One Piece” 1038 zostały wydane i wygląda na to, że fani będą musieli trochę poczekać, zanim dowiedzą się o obecności Zunesha w pobliżu Wano. Spoilery dostarczają najnowszych informacji na temat prawa i walki między Dzieciakiem a Wielką Mamą, dobrem Zoro, a także Izu i jej wrogami.

Jeden kawałek” 1038

Różne szczegóły dotyczące „One Piece” 1038 pojawiły się w Internecie dzięki forom Redon of the Mangahelpers i innym członkom społeczności. Następny rozdział nosiłby tytuł „Dziecko i prawo kontra Wielka Mama” i najprawdopodobniej będzie podkreślał zaciekłą walkę pomiędzy kapitanami najgorszego pokolenia a jedyną Cesarzową Mórz, Wielką Mamą.

Najciekawsza część spoilerów dotyczy Roronoa Zoro i jego stanu zdrowia po zwycięskiej walce z Królem Pożogi. Według spoilerów, przed szermierzem pojawia się anioł śmierci trzymający ogromną kosę.

Chopper martwi się również o Zoro, ponieważ przed ich walką zażył lekarstwo Minka, o którym wcześniej dowiedzieli się, że ma niekorzystne skutki. Niektórzy fani uważają, że Zoro prawdopodobnie ma halucynacje, co może być częścią skutków ubocznych leku.

Kilku innych spekuluje, że Zoro może umrzeć z powodu obecności Ponurego Żniwiarza. Ale te spekulacje są sprzeczne ze zbroją fabularną Zoro, ponieważ jego podróż z Luffym wymaga, by został najsilniejszym szermierzem na świecie.

Inne teorie mówią, że wizja Zoro może być powiązana z Enmą Odena. Spoilery do „One Piece” 1038 ujawniają również, że Izu zmierzy się z niektórymi członkami CP-0.

Izu jest przyzwyczajony do walki, ponieważ jest byłym dowódcą 16. Dywizji Piratów Białobrodego. Jednak członkowie CP-0 nie są zwykłymi ludźmi, a niektórzy z nich posiadają nawet rzadkie i potężne Diabelskie Owoce.

Według spoilerów, następny odcinek mangi będzie również zawierał aktualizację walki Prawa i Kida z Big Mom. Czytelnicy zobaczą, że kapitanów najgorszego pokolenia prześcignie Big Mom.

Powiązane posty

Go up