One Piece 1038 Manga Spoilery pokazują prawo i walkę dzieciaków z dużą mamą

28/01/2022 08:42

One Piece 1038 Manga Spoilery pokazują prawo i walkę dzieciaków z dużą mamą

Ostatni rozdział One Piece był bardzo intrygujący i dał początek wielu teoriom fanów. Jesteśmy bardzo podekscytowani czytaniem spoilerów mangi One Piece 1038! Wydarzenia nabierają tempa, więc koniec tego nalotu będzie prawdziwym podmuchem wiatru.

Jak wiecie, było około 5 wątków fabularnych, które trzeba było rozwiązać, zanim doszliśmy do ostatecznej walki. I wiecie co, Oda sensei sprawia, że ​​wszyscy robią postępy powoli. Wszystkie zostaną wkrótce rozwiązane.

Wszyscy muszą znać zaginione memy Zoro. Czy pamiętasz tego, który powiedział: Zoro nie żyje i kazano mu iść do światła. Ale Zoro zgubił się i skończył żywy!

A potem mieliśmy rasistowskie memy Zoro. W tej chwili chodzi o anioła śmierci z nim. Zoro mówi, że będzie Królem Piekła. Anioł śmierci musiał wziąć to do siebie i dlatego ściga Zoro!

One Piece 1038 spoilery mangi

W każdym razie przejdźmy do wstępnych spoilerów One Piece Rozdział 1038. Szczegółowe spoilery pojawią się później. Pamiętaj, że są to potwierdzone spoilery uzyskane po wycieku surowców.

Rozdział nosi tytuł Kid and Law vs. Wspaniała mama. Oczywiście jest to rozdział, który pokazuje ich walkę. To druga duża bitwa tego nalotu. Trzeba na to zapracować.

Widzimy, że zdjęcie na okładce przedstawia Yonji i Niji. Najwyraźniej utknęli w książce Big Mom o stworzeniach Mont d'Ore!

Spoilery One Piece 1038 zaczynają się od Raizo i Fukurokujo w ślepym zaułku. Zamknęli się w sobie i nie chcą puścić. Chociaż oboje zapalili się, nie będą się ruszać. To walka woli i oporu. Żaden z ninja nie chce się cofnąć.

Tymczasem Chopper martwi się o Zoro. W końcu dał Zoro to dziwne lekarstwo. W końcu ten lek działa cuda. Uzdrowił ciężko rannego Zoro. Jednak efekt uboczny tego leku ma być straszny.

Jeśli chodzi o Zoro, lekarstwo może być dla niego zbyt ostre. Wygląda na to, że jest we śnie, a przed nim pojawia się ponury żniwiarz. Porozmawiamy o tym wkrótce. Wicekapitan mat nie może tak szybko umrzeć.

Widzimy Izou. Pokonał swoich wrogów, ale teraz musi zmierzyć się z CP-0 w następnym angielskim rozdziale One Piece 1038. Marines mają jakąś misję, prawdopodobnie schwytanie Robina. A może morderstwo!

Z tego powodu nie mieli dużo czasu antenowego.

Izou powstrzymuje ich w tym rozdziale. Czy będzie musiał stawić im czoła?

Yamato jest w pobliżu zbrojowni, ale jego głównym zmartwieniem jest teraz ognisty demon Kanjuro. Próbuje go powstrzymać, atakując go bezpośrednio. Wkrótce zobaczymy jego owoce.

Teraz ostatnia część. Widzimy, że Big Mom najwyraźniej pokonała Kidda i Lawa. Nawet po przebudzeniu pozostali niezadowoleni i nie byli w stanie pokonać stojącego przed nimi olbrzyma.

Jednak, gdy mama próbuje wrócić do Kaido, duet supernowych wraca do siebie. Atakują ponownie z odnowionym entuzjazmem. Oboje są zdeterminowani, by powstrzymać go przed dotarciem na dach. Od tego zależy los misji!

Wygląda na to, że po One Piece 1038 nie ma odpoczynku, więc w najbliższą niedzielę czeka nas nowy rozdział. Daj nam znać, jeśli uważasz, że Law i Kid będą w stanie wspólnie pokonać Wielką Mamę, czy też będą potrzebować dodatkowej pomocy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up