Odcinek Boruto 229 Spoilery! !! Data premiery, gdzie szukać?

15/12/2021 06:48

Odcinek Boruto 229 Spoilery!  !!  Data premiery, gdzie szukać?

Podróż Kawakiego do zostania Ninja zostaje ujawniona w odcinku 229 Boruto. Himawari i jej matka czekają na Boruto, gdy budzi się w rezydencji Uzumakiego. Podczas ostatniej operacji Drużyny 7 z Konohamaru Sarada zmieniła się w Chunina. Himawari podejrzewa, że ​​Boruto ma problemy ze snem.

Misja, którą przeprowadzili zeszłej nocy, wyczerpała go. Boruto wyraża irytację brakiem misji. Ponieważ Kawaki tam nie ma, zastanawia się, czy nadal jest w łóżku, czy nie. Chociaż Kawaki ma zaplanowane pilne spotkanie z Hokage, nadal śpi w pracy.

Błaga Boruto, aby go obudził. Jednak ten ostatni wierzy, że Himawari może obudzić Kawakiego. Boruto przegrywa grę w papier-kamień-nożyce, aby obudzić Kawakiego. W sypialni Kawakiego Boruto odkrywa, że ​​Kawaki zapadł w głęboki sen. Kawaki chrapie, mimo że używa kija, aby go obudzić.

Kawaki budzi się i pyta Boruto, czy chce go zamordować, prawie uderzając go w twarz. Boruto krzyczy na Kawakiego, żeby poszedł spać, ale on nie odpowiada. W drodze do biura Hokage Kawaki zastanawia się, dlaczego został wezwany.

Przeczytaj także : Oglądaj Boruto: Naruto Next Generations Episode 229 Anime Online po polsku

Naruto mówi o Kawakim jako Shinobi, a Shikamaru wierzy, że Kawaki musi ukończyć swoją Akademię i zdać test, aby zostać Shinobi. Wszyscy zaobserwowali zdolności Kawakiego i postanowili wysłać go na misję rangi D, aby zostać Shinobi.

Naruto stwierdza, że ​​misje rangi D są trudniejsze, co odzwierciedla poziom doświadczenia uczestnika. Jak mówią Shikamaru i Naruto, Kawaki dołączy do Drużyny 7 i dołączy do Boruto i innych w misji, jeśli zakwalifikują go jako Genin.

Boruto Odcinek 228 Przypomnienie

Wcześniej w odcinku 228 Boruto: Aby Kawaki mógł przystosować się do innych drużyn, Naruto wyjaśnił mu, że tego chcą. W opinii Kawakiego bycie Shinobi jest dużym ciężarem. Ale Naruto poradził mu, aby zaryzykował, a wtedy podejmie decyzję i dobrze się bawi.

Akceptując to, Kawaki podjął decyzję o rezygnacji ze swojego stanowiska. Po zaledwie dwóch zdaniach Kawaki opuścił biuro. Shikamaru nie może w to uwierzyć. Walcząc z Karą, rozmawiali o osiągnięciach Kawakiego. Uważa jednak, że status Kawakiego jako Shinobi jest wyjątkowy. W opinii Naruto Kawaki może osiągnąć jedno i drugie, a także zaprzyjaźnić się.

Shikamaru wierzy, że Kawaki musi zaprzyjaźnić się poza Boruto i siódmym Saiyanem, a nie tylko z nimi. Denki zabiera Drużynę 5 na wolność, aby zbadać kolejną sprawę. Oprócz Metalu, częścią celu zespołu są również Kawaki i Iwabe.

Denki powiedział im dokładnie, co mają osiągnąć. Tak im powiedział. Użyje sieci typu błyskawica, aby złapać go, gdy się zbliży. Wspomina się o niebezpiecznej Pandzie, a Denki radzi im, aby trzymali się z daleka. Pod drzewem Kawaki zastanawia się, dlaczego musieli tak bardzo starać się złapać pandę.

Jeśli chodzi o Metal i Iwabe, Denki ma nadzieję, że Kawaki zrobi to samo. Jest oczywiście we własnym wszechświecie. Pod nieobecność Kawakiego Metal i Iwabe odkrywają, że panda ucieka. Denki dołącza do polowania. Metal zostaje wysłany przez Pandę, Iwabe blokuje mu drogę Kamienną Cegłą, a Denki łapie go za pomocą Sieci Stylu Błyskawicy.

Kawaki głęboko przeprasza za zaśnięcie. Chociaż Metal prawie doznał kontuzji, a Iwabe wskazuje, że pomagają mu zostać Shinobi, Denki nie jest szczęśliwy. Wszystkie zadania Kawakiego są wykonywane szybko i odchodzi.

Odcinek 229 Boruto – data premiery

Data premiery odcinka Boruto 229 ustalona na niedzielę 19 grudnia 2021 r. Według oficjalnych źródeł anime. Nowe odcinki mangi Boruto: Naruto Next Generations będą wypuszczane w każdą niedzielę. Fani mogą z łatwością oglądać odcinek 229 Boruto na żywo i zmieniać czas, aby dopasować go do swojej okolicy.

Boruto Odcinek 229 Oglądaj online z angielskimi napisami

Radzimy fanom Boruto, aby nie używali żadnych nielegalnych kanałów, ponieważ nie pomagają one w promowaniu twórcy i pracowników, i sprawdź odcinek 229 Boruto z oficjalnych źródeł prawnych poniżej.

Czy Boruto będzie miał więcej niż 300 odcinków?

Boruto z łatwością będzie miał ponad 500 odcinków, jestem pewien. Obecnie jesteśmy na odcinku 229, a anime zaadaptowało tylko jedną czwartą mangi, która została wydana do tej pory. Całkowita liczba odcinków zostanie określona przez częstotliwość adaptacji mangi.

Naruto zmarł w Boruto?

Niestety, Naruto ginie w walce, ale zamiast umierać, spotyka go los gorszy niż śmierć, ponieważ sadystyczny Isshiki chce, żeby cierpiał psychicznie za opóźnianie swoich planów.

Czy Sasuke umiera w Boruto?

W Boruto Sasuke nie umiera. Stracił swojego Rinnegana w ostatecznej bitwie przeciwko Isshiki i Momoshiki, ale Sasuke przeżył. Kiedy Momoshiki przejął kontrolę nad świadomością Boruto, stracił nawet swojego Rinnegana.

Kiedy po raz pierwszy wydano Boruto Naruto Next Generations?

Boruto Naruto Next Generations został pierwotnie wydany 5 kwietnia 2017 roku.

Ile jest sezonów Boruto Naruto Next Generations?

Jest tylko jeden sezon Boruto Naruto Next Generations.

Więcej informacji o Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Next Generations to manga napisana i zilustrowana przez Uky Kodachi i Mikio Ikemoto. W maju 2016 r. Kodachi rozpoczął pracę jako comiesięczny dyrektor redakcyjny w tygodniku Shueisha's Weekly Shnen Jump, a Kishimoto przeniósł się do V Jump w lipcu 2016 r. Po impeachmentu Kodachiego w listopadzie 2020 r. Kishimoto przyjął rolę „autora”. Boruto to spin-off i sequel Naruto Kishimoto, który śledzi wyczyny syna Naruto, Boruto Uzumakiego i jego zespołu ninja.

Spełniła się dziecięca ambicja Uzumakiego, by zostać Hokage, przedstawicielem Tajnej Wioski Liścia, o którą walczył. Naruto i jego koledzy próbują teraz utrzymać globalny próg poprzez dobrą wolę i dyplomację w pokojowym świecie.

Tymczasem starzejący się bohater płaci osobistą cenę za ten bezruch. Naruto i shinobi, z którymi dorastał, odkryli, że aby zachować światową neutralność, musieli walczyć z legendarnymi rozkazami Naruto, w tym z jego własnym synem, Boruto, nawet w obecności jego zgorzkniałych synów.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w równoległym wszechświecie. Niezbędne jest rozróżnienie między nimi. Boruto wykuwa przyszłość, walcząc z siłami zła, które zagrażają pokojowi, który pomógł ustanowić jego ojciec, a także z kulturą, która odrzuca jego rolę jako syna Hokage.

Powiązane posty

Go up