Odcinek Boruto 225: Kiedy planowana jest premiera?

09/11/2021 07:50

Odcinek Boruto 225: Kiedy planowana jest premiera?

Datę premiery odcinka 225 Boruto ustalono na niedzielę, 21 listopada 2021 r. Według oficjalnych źródeł anime. Nowe odcinki mangi Boruto: Naruto Next Generations będą wypuszczane w każdą niedzielę. Fani mogą z łatwością oglądać odcinek Boruto 225 na żywo i zmieniać czas, aby dopasować go do swojej okolicy.

Boruto Odcinek 225 Oglądaj online

Radzimy fanom Boruto, aby nie korzystali z nielegalnych transmisji, ponieważ nie pomagają one promować Twórcy i pracowników, oraz oglądać odcinek 225 Boruto z oficjalnych legalnych źródeł poniżej.

Reklama
Cronchyroll
Hulu

Czy Boruto będzie miał więcej niż 300 odcinków?

Boruto z łatwością będzie miał ponad 500 odcinków, jestem pewien. Obecnie jesteśmy w odcinku 225, a anime zaadaptowało tylko jedną czwartą wydanej do tej pory mangi. Całkowita liczba odcinków zostanie określona przez częstotliwość adaptacji mangi.

Naruto zmarł w Boruto?

Niestety, Naruto ginie w walce, ale zamiast umierać, spotyka go los gorszy niż śmierć, ponieważ sadystyczny Isshiki chce, by cierpiał psychicznie za opóźnianie swoich planów.

Czy Sasuke umiera w Boruto?

W Boruto Sasuke nie umiera. Stracił swojego Rinnegana w ostatecznej bitwie przeciwko Isshiki i Momoshiki, ale Sasuke przeżył. Kiedy Momoshiki przejął kontrolę nad świadomością Boruto, stracił nawet swojego Rinnegana.

Kiedy zostanie wydany Boruto Naruto Next Generations?

Boruto Naruto Next Generations został pierwotnie wydany 5 kwietnia 2017 roku.

Ile jest sezonów Boruto Naruto Next Generations?

Jest tylko 1 sezon Boruto Naruto Next Generations.

Więcej informacji o Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Next Generations to manga napisana i zilustrowana przez Uky Kodachi i Mikio Ikemoto. W maju 2016 r. Kodachi rozpoczął pracę jako comiesięczny dyrektor redakcyjny w tygodniku Shueisha's Weekly Shnen Jump, a Kishimoto przeniósł się do V Jump w lipcu 2016 r. Po impeachmentu Kodachiego w listopadzie 2020 r. Kishimoto przyjął rolę „autora”. Boruto to spin-off i sequel Naruto Kishimoto, który śledzi wyczyny syna Naruto, Boruto Uzumakiego i jego zespołu ninja.

Spełniła się dziecięca ambicja Uzumakiego, by zostać Hokage, przedstawicielem Tajnej Wioski Liścia, o którą walczył. Naruto i jego koledzy próbują teraz utrzymać globalny próg poprzez dobrą wolę i dyplomację w świecie pokoju.

Tymczasem starzejący się bohater płaci osobistą cenę za ten bezruch. Naruto i shinobi, z którymi dorastał, odkryli, że aby zachować światową neutralność, musieli walczyć z legendarnymi rozkazami Naruto, w tym z jego własnym synem, Boruto, nawet w obecności jego zgorzkniałych synów.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w równoległym wszechświecie. Niezbędne jest rozróżnienie między nimi. Boruto wykuwa przyszłość, walcząc z siłami zła, które zagrażają pokojowi, który pomógł ustanowić jego ojciec, a także z kulturą, która odrzuca jego rolę jako syna Hokage.

Powiązane posty

Go up