Odcinek Boruto 214: Kiedy jest data premiery?

3 lata ago

Odcinek Boruto 214: Kiedy jest data premiery?

Datę premiery odcinka 214 Boruto ustalono na niedzielę 5 września 2021 roku. Według oficjalnych źródeł anime. Nowe odcinki mangi Boruto: Naruto Next Generations będą wypuszczane w każdą niedzielę. Fani mogą z łatwością oglądać odcinek 214 Boruto na żywo i zmieniać czas, aby dopasować go do swojej okolicy.

Boruto Odcinek 214 Oglądaj online

Radzimy fanom Boruto, aby nie korzystali z nielegalnych transmisji, ponieważ nie pomagają one w promowaniu twórcy i pracowników, oraz oglądają odcinek 214 Boruto z oficjalnych legalnych źródeł poniżej.

Cronchyroll
Hulu

Czy Boruto będzie miał ponad 300 odcinków?

Boruto z łatwością będzie miał ponad 500 odcinków, jestem pewien. Obecnie jesteśmy na odcinku 213, a anime zaadaptowało tylko jedną czwartą mangi, która została wydana do tej pory. Całkowita liczba odcinków zostanie określona przez częstotliwość adaptacji mangi.

Naruto zmarł w Boruto?

Niestety, Naruto ginie w walce, ale zamiast umierać, spotyka go los gorszy niż śmierć, ponieważ sadystyczny Isshiki chce, by cierpiał psychicznie za opóźnianie swoich planów.

Sasuke umiera w Boruto?

W Boruto Sasuke nie umiera. Stracił swojego Rinnegana w ostatecznej bitwie przeciwko Isshiki i Momoshiki, ale Sasuke przeżył. Kiedy Momoshiki przejął kontrolę nad świadomością Boruto, stracił nawet swojego Rinnegana.

Kiedy zostanie wydany Boruto Naruto Next Generations?

Boruto Naruto Next Generations został pierwotnie wydany 5 kwietnia 2017 roku.

Ile jest sezonów Boruto Naruto Next Generations?

Jest tylko 1 sezon Boruto Naruto Next Generations.

Jaka jest data premiery odcinka 214 Boruto Naruto Next Generations?

Odcinek 214 Boruto Naruto Next Generations ma swoją premierę 5 września 2021 r.

Przeczytaj o Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Next Generations to manga napisana i zilustrowana przez Uky Kodachi i Mikio Ikemoto. W maju 2016 r. Kodachi rozpoczął pracę jako comiesięczny dyrektor redakcyjny w magazynie Shueisha Weekly Shnen Jump, a Kishimoto przeniósł się do V Jump w lipcu 2016 r. Po impeachmentu Kodachiego w listopadzie 2020 r. Kishimoto przyjął rolę „autora”. Boruto to spin-off i sequel Naruto Kishimoto, który śledzi wyczyny syna Naruto, Boruto Uzumakiego i jego zespołu ninja.

Spełniła się dziecięca ambicja Uzumakiego, by zostać Hokage, przedstawicielem Tajnej Wioski Liścia, o którą walczył. Naruto i jego koledzy starają się teraz utrzymać globalny próg poprzez dobrą wolę i dyplomację w pokojowym świecie.

Tymczasem starzejący się bohater płaci osobistą cenę za ten bezruch. Naruto i shinobi, z którymi dorastał, odkryli, że aby zachować światową neutralność, musieli walczyć z legendarnymi rozkazami Naruto, w tym z jego własnym synem, Boruto, nawet w obecności jego zgorzkniałych synów.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w równoległym wszechświecie. Niezbędne jest rozróżnienie między nimi. Boruto wykuwa przyszłość, walcząc z siłami zła, które zagrażają pokojowi, który pomógł ustanowić jego ojciec, a także z kulturą, która odrzuca jego rolę jako syna Hokage.

https://www.youtube.com/watch?v=vdOKlqZlCfk

Powiązane posty

Go up