One Piece odcinek 1014 spoilery! !! Data premiery, gdzie oglądać

10/03/2022 10:57

One Piece odcinek 1014 spoilery!  !!  Data premiery, gdzie oglądać?

W odcinku 1013, pomimo swoich najlepszych starań, Sanji zostaje złapany w sieci Black Marii, gdy ucieka przed swoją grupą. Na razie Luffy nadal wspina się na dach, by skonfrontować się z innymi. Członek Tobi Roppo, który zna przeszłość Jimbei jako Władcy Morza, przygotowuje się do ich konfrontacji.

Yamato leczy rany Shinobu poprzez bandażowanie jej. Następnie mówi Momonosuke i jej o Ace, jego przyjacielu. Ten as nauczył go żyć, mówi im.

Ace i piraci Spade rozpoczęli misję ratowania porwanych dzieci na Onigashima. Yamato zaatakował ich, gdy tylko weszli do zamku. Gdy inni piraci uwolnili chłopców, Ace i Yamato wdali się w walkę na miecze.

Na wyspie nie ma wysokich urzędników, ponieważ Kaido jest na wycieczce, mówi Yamato Ace. Ace zauważa, że ​​nadgarstki Yamato są spętane podczas walki i mówi o tym innym.

Ace zostaje w tyle, podczas gdy reszta jego załogi wyrusza, by zabrać porwane dzieci na stały ląd. On i Yamato nawiązują z czasem przyjaźń. Kaido został pozbawiony wolności przez Yamato, który nienawidzi go za to.

Ace twierdzi, że nie możesz wybrać swoich rodziców, ale zawsze możesz wybrać, co chcesz zrobić ze swoim życiem. Kiedy Yamato zdał sobie sprawę, co chce zrobić, Ace pomógł mu to osiągnąć.

Ace przywoływał Luffy'ego, kiedy wymieniał światowe wydarzenia dla Yamato. W przyszłości Ace przewiduje, że Luffy zostanie potężnym piratem.

Nami była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że Otama również znał Ace'a. Otama był zdruzgotany, gdy dowiedział się o śmierci Ace'a od Luffy'ego, który wydał oświadczenie pozornie niespodziewanie. Tymczasem Nami dodaje, że strata Asa Luffy'ego była dla niego szczególnie trudna do zniesienia.

One Piece Odcinek 1014 Podgląd

W odcinku 1014 One Piece, „Marco's Tears! Więź piratów Białobrodego”, tytuł nawiązuje do łez Marco. Przywódca pierwszej dywizji Piratów Białobrodego, Marco, feniks, jest bohaterem kolejnego odcinka.

W zwiastunie odcinka byliśmy świadkami kilku wpadek, ale Marco wciąż był w centrum akcji. Po pierwsze, król i królowa są w pozycji bojowej, podczas gdy Marco przygotowuje się do stawienia czoła Zoro na dachu. Ukryty notatnik Odena może odegrać kluczową rolę w przyszłych odcinkach, więc wygląda na to, że Yamato ma swój własny pamiętnik.

One Piece Episode 1014 zostanie wyemitowany w japońskiej telewizji i serwisach streamingowych anime, takich jak Crunchyroll, w niedzielę 13 marca 2022 roku.

Wreszcie, w końcowym materiale filmowym, zobaczyliśmy Marco, być może pamiętającego swoją historię. W retrospekcji widzieliśmy w przeszłości Czarnobrodego i innych przywódców piratów spotykających się na statku Białobrodego. Nie była to jedyna rzecz, o której myślał Ace, leżąc nieruchomo na podłodze statku.

Prawdopodobnie przeklął siebie za to, że nie był w stanie uratować Thatcha ze szponów Czarnobrodego. Pod koniec, królowa wystrzeliwuje ze swojego arsenału grad kul chorób i wygląda na to, że zaczyna się wielka walka. Przed Wielką Wojną i z jego załogą odcinek 1014 skupi się na wspomnieniach Marco i szczęśliwych chwilach, jakie przeżyli.

Większość załogi Marco zginęła, łącznie z kapitanem, bliskimi współpracownikami i mnóstwem innych piratów. Nie zapomnij spakować chusteczek, ponieważ kolejny rozdział może przywołać dobre wspomnienia, a nawet sprawić, że wylejesz kilka łez.

Data i godzina wydania odcinka One Piece 1014

Data premiery One Piece Episode 1014 to niedziela 13 marca 2021. Skomentuj, jeśli jesteś naprawdę podekscytowany tym rozdziałem i powiedz nam, jakie są twoje prognozy i teorie One Piece Episode 1014.

One Piece Odcinek 1014 Oglądaj anime online

One Piece Episode 1014 jest również dostępny w wersji cyfrowej za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub ze zniżką, więc bardzo wygodnie jest nadrobić odcinki anime One Piece. One Piece Episode 1014 można zobaczyć na następujących kanałach.

Chrupiąca Bułka
Funimacja
laboratorium anime

Więcej informacji o One Piece

Eiichiro Oda stworzył mangę One Piece. Od lipca 1997 r. był w odcinkach w Weekly Shnen Jump Shueishy i zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, młodego człowieka, którego ciało rozwija gumowe moce. Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię” w nadziei zdobycia One Piece i zostania Królem Piratów.

Od tego czasu seria manga stała się franczyzą multimedialną, z kilkoma filmami, serialem anime i innymi spin-offami. Toei stworzył także czternaście filmów animowanych, jedną oryginalną animację wideo i trzynaście programów telewizyjnych.

Kilka firm odniosło sukces w zakresie merchandisingu i multimediów, takich jak kolekcjonerska gra karciana i seria gier wideo. Viz Media rozpowszechniało mangę na licencji w różnych krajach anglojęzycznych. Japońska seria anime była licencjonowana przez 4Kids, która została później zastąpiona przez Funimation.

One Piece zyskał uznanie krytyków za sztukę, charakteryzację, humor i historię. Niektóre tomy tej książki miały najwyższą sprzedaż pierwszego druku spośród wszystkich książek w Japonii. One Piece ustanowił Światowy Rekord Guinnessa za „najczęściej publikowane egzemplarze jednej serii komiksów autorstwa jednego autora”.

Do lutego 2021 roku manga sprzedała się w ponad 480 milionach egzemplarzy w 43 krajach na całym świecie. Jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. Najbardziej udaną serią medialną w historii jest One Piece.

Streszczenie

Serial opowiada o Monkey D. Luffy, młodym człowieku, który wyrusza ze Wschodniego Błękitnego Morza, aby znaleźć tytułowy skarb i ogłosić się Królem Piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wyprawę, by wspólnie szukać szczęścia. Kupują statek i wypływają, by walczyć z piratami.

Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii w miarę rozwoju serii. Kiedy Going Merry nie można już naprawić, Piraci Słomkowego Kapelusza zdobywają kolejny statek, Thousand Sunny. Załoga korsarza podróżuje po morzach w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Go up