Nie baw się ze mną, panno Nagatoro Rozdział 91 – data premiery

01/09/2021 12:38

Nie baw się ze mną, panno Nagatoro Rozdział 91 – data premiery

Nie baw się ze mną, panno Nagatoro Rozdział 91 Data premiery to 14 września 2021 r. Jednak przetłumaczona wersja może być niedostępna przez pewien czas. Poinformujemy Cię w zaktualizowanym artykule, jeśli data premiery Don't Toy With Me, Miss Nagatoro Chapter 91 uległa zmianie.

Gdzie czytać Nie zabaw się ze mną, panno Nagatoro, rozdział 91?

Możesz przeczytać Don't Toy With Me, Miss Nagatoro Rozdział 91 na izneo. Radzimy fanom czytać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Czytaj dalej Nie baw się ze mną, panno Nagatoro

Don't Play With Me, Miss Nagatoro to internetowa seria manga stworzona przez Nanashi, znanego również jako 774 w Japonii. Po raz pierwszy manga internetowa pojawiła się w internetowym magazynie mangi internetowej i aplikacji Kodansha's Pocket Magazine w listopadzie 2017 r. Telecom Animation Film zaadaptuje animowany serial telewizyjny od kwietnia do czerwca 2021 r.

Naoto Hachioji, nieśmiały uczeń drugiej klasy liceum w Kazehaya, woli unikać interakcji społecznych. Nowicjusz Hayase Nagatoro przypadkowo odkrywa swój rękaw w szkolnej bibliotece, zwraca się do niego, nazywając go „senpai” i drwi z niego, dopóki nie zacznie szlochać. Często odwiedza salę klubu artystycznego, gdzie spędza czas, i ponownie torturuje go, czasem w sposób z podtekstem seksualnym, za jego nieśmiałą osobowość i zainteresowanie, nazywając go lubieżnym. Z drugiej strony Senpai zakochuje się w Nagatoro i stopniowo wychodzi z jego skorupy, coraz bardziej angażując się w jej życie, gdy zmusza go do większej asertywności.

Senpai spotyka przyjaciół Nagatoro Gamo, Yosshii i Sakurę, które początkowo wydają się być okrutnymi i powierzchownymi uczennicami liceum, które chcą torturować Senpai, ale dowiadują się, że Senpai i Nagatoro zapomnieli o swoim podkochiwaniu się i rozumieją przyjaciół, którzy próbują ich zjednoczyć . . Oprócz rywalizacji podczas festiwalu kulturalnego emerytowany prezes klubu artystycznego chce zamknąć klub. W następnym roku młody kuzyn prezydenta poszedł do liceum i dołączył do klubu artystycznego.

Pytanie od niektórych fanów:

Nagatoro jest z senpaiem?

W rozdziale 3 Nagatoro oficjalnie przedstawia się Senpaiowi, podaje jej swoje nazwisko i mówi, że nie ma nic przeciwko poznaniu jego prawdziwego imienia, ponieważ zgadza się nazywać go „senpai”. Następnie zaczynają nazywać siebie odpowiednio „Nagatoro” i „Senpai”.

Czy Nagatoro kocha Naoto?

Nowicjusz Hayase Nagatoro nieustannie dokucza swojemu koledze kujonowi, studentowi drugiego roku, Naoto Hachioji. Ale żarty Hayase'a nie służą tylko do śmiechu; naprawdę pociąga ją Naoto, jak ujawnia Epizod 2: Nagatoro bardzo podziwia namiętną stronę Naoto.

Ile lat ma Nagatoro?

Gamo-chan: Wysokość: 168 cm | Wiek: 15-16 lat

Dlaczego Nagatoro jest taki zły?

Hayase Nagatoro to czarny charakter. Oznacza to, że lubi sprawiać innym cierpienie, dlatego torturuje swojego senpaia. Widzowie serialu zauważą, że nie żałuje tego, co robi, obrażając jego pracę, przeklinając go i zmuszając do płaczu. W rzeczywistości wydaje się szczęśliwy.

Czy Nagatoro i Senpai biorą ślub?

Okazuje się, że jest złoczyńcą, którego szuka, i zmusza go do uległości, jednocześnie drażniąc się, że myśli, że są przyjaciółmi. Senpai marzy o szczęśliwym małżeństwie z Nagatoro, podczas gdy ona zajmuje się nim w rozdziale 65, a on cierpi na gorączkę.

Kiedy odbyła się premiera Don't Toy With Me, Miss Nagatoro?

Don't Toy With Me, Miss Nagatoro została pierwotnie wydana 1 listopada 2017 roku.

Ile jest rozdziałów Don't Toy With Me, Miss Nagatoro?

Do tej pory jest w sumie 90 rozdziałów Nie baw się ze mną, panno Nagatoro.

Powiązane posty

Go up