Don't Toy with Me, Miss Nagatoro Odcinek 4 Data premiery

01/05/2021 13:51

Oparta na japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Nanashi (znanej również jako 774), „Don't Toy with Me, Miss Nagatoro” lub „Ijiranaide, Nagatoro-san” to komedia romantyczna Shounen. Kręci się wokół licealisty Hayase Nagatoro, który zdaje sobie sprawę, że starszy uczeń, samotny i spokojny, nie reaguje na ciągłe obelgi ze strony innych i postanawia bezlitośnie z niego kpić. W miarę rozwoju serii staje się coraz bardziej oczywiste, że Nagatoro darzy swojego senpaia romantycznymi uczuciami. Premiera anime miała miejsce 11 kwietnia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnej odsłonie serii.

Don't Toy with Me, Miss Nagatoro - data premiery czwartego odcinka

Odcinek 4 „Don't Toy with Me, Miss Nagatoro”, zatytułowany „Senpai, You've Gone Beet Red” i „Senpai Needs A Little More…”, zaplanowano na 2 maja 2021 r. W Tokyo MX, BS11, MBS i AT-X. Sezon 1 składa się w sumie z 12 odcinków, a każdy odcinek składa się z dwóch części. Telecom Animation Film wyprodukował anime we współpracy z King Records. Hirokazu Hanai kierował zespołem reżyserskim, a Taku Kishimoto kierował zespołem scenarzystów. Gin skomponował muzykę, a Misaki Suzuki zaprojektował postać. Sumire Uesaka zaśpiewała otwierającą piosenkę „EASY LOVE”, a członkowie kliki Nagatoro, Sumire Uesaka, Mikako Komatsu, Aina Suzuki i Shiori Izawa, zaśpiewali piosenkę kończącą „Colourful Canvas”.

Gdzie oglądać Don’t Toy with Me sezon 1, Miss Nagatoro w Internecie

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial na Crunchyroll i VRV tego samego dnia, w którym jest emitowany w Japonii. IQIYI nadaje odcinki w Azji Południowo-Wschodniej, Hongkongu i Makau. W Japonii odcinki są dostępne w serwisie Netflix Japan.

Spojlery do Don’t Play with Me, Miss Nagatoro

W odcinku 3 Senpai (którego prawdziwe imię to Naoto) zostaje ponownie przerwany przez Nagatoro. Nagle pojawia się przed Naoto i pyta, czy chce, żeby mu pozowała. Zdejmuje mundur, aby pokazać, że ma pod spodem kostium kąpielowy. Po powrocie do domu obaj bohaterowie wpadają w burzę i razem szukają schronienia. Nagatoro nadal kpi ze starszego ucznia, obwiniając go za zboczeniec.

Zaprasza go do swojego domu, gdzie wkłada mokre ubrania do suszarki i wspólnie spędzają czas grając w grę wideo. Jest sfrustrowany sposobem, w jaki zaczyna go rozpraszać, gdy staje się jasne, że nie może go pokonać podczas gry. Naoto zaskakująco dobrze się bawi u Nagatoro i mówi mu o tym, kiedy wychodzi.

W części 2 Naoto desperacko szuka miejsca do siedzenia w stołówce podczas przerwy, ale wydaje się, że wszystkie miejsca są zajęte. Nagatoro wzywa go, by dołączył do niej i jej kliki. Na początku przyjaciele Nagatoro dołączają do niej w szydzeniu z Naoto. Ale Maki, jedna z przyjaciółek Nagatoro, szybko zdaje sobie sprawę, jak defensywny jest Nagatoro w stosunku do Naoto i również zaczyna ją drażnić. To prowadzi go do głośnego oświadczenia całej stołówce, że nie umawiają się na randki, ku wielkiemu rozczarowaniu Nagatoro. Później mówi mu, żeby zamienił każdy dowcip skierowany na nią w policzek. Próbując zastosować się do jego rady, Naoto uderza w piersi Nagatoro, sprawiając, że oboje czują się nieswojo. Ale jak zawsze Nagatoro szybko dochodzi do siebie i ponownie zaczyna drwić z Naoto.

W odcinku 4 Naoto próbuje umyć ręce po zrobieniu obrazu olejnego, gdy Nagatoro podchodzi do niego i chwyta go za ręce, powodując, że się zarumienił. Później Nagatoro mógł go przekonać, by narysował ją zamiast przedmiotów nieożywionych.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up