Największy zabójca świata odradza się w innym świecie jako data premiery odcinka Aristocrat 12, następny odcinek

11/12/2021 07:03

Największy zabójca świata odradza się w innym świecie jako data premiery odcinka Aristocrat 12, następny odcinek

Największy na świecie zabójca reinkarnowany w innym świecie jako arystokrata to seria japońskich powieści świetlnych napisanych przez Rui Tsukiyo i zilustrowanych przez Reię. Od stycznia 2019 r. manga z ilustracjami Hamao Sumeragi została opublikowana online na stronie Young Ace Up Kadokawy Shoten i zebrana w dwa tomy tankbonów. Yen Press udzielił licencji na lekturę powieści i mangi w Ameryce Północnej. Telewizyjna adaptacja serialu prezentowana przez Silver Link i Studio Palette ma rozpocząć się w październiku 2021 roku.

Największy na świecie zabójca odrodził się w innym świecie jako Arystokrata, odcinek 12 – data premiery

Najlepszy zabójca na świecie odradza się w innym świecie jako arystokrata. data premiery uległa zmianie.

Najwspanialszy zabójca na świecie, odcinek 12, czas premiery

Odcinek 12 zostanie wyemitowany o 16:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą środę.

Najlepszy zabójca na świecie odradza się w innym świecie jako arystokrata.

Najlepszy zabójca na świecie odradza się w innym świecie jako arystokrata zostanie uwolniony 6 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Przygoda, Dramat, Fantasy

Gdzie mogę zobaczyć Najlepszy zabójca na świecie odradza się w innym świecie jako arystokrata?

W środę będzie można obejrzeć 12 odcinek World's Greatest Killer odradzający się w innym świecie jako arystokrata na Chrunchyroll i Bilibili. Załóżmy, że pochodzisz z Wielkiej Brytanii lub podobnego kraju. Aby to zrobić, odwiedź oficjalną stronę YouTube lub VRV za pośrednictwem Crunchyroll, aby zobaczyć, jak Najlepszy zabójca świata zostaje wskrzeszony w innym świecie jako arystokrata. Odcinek 12 Gdy Najlepszy zabójca świata zostanie oddany w innym świecie jako arystokrata, możemy się spotkać.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Najlepszy na świecie zabójca reinkarnuje się w innym świecie jako arystokrata” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 6 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środę o 16:00 czasu JST . .

Dowiedz się o największym zabójcy świata, który wcielił się jako arystokrata w innym świecie.

Po pokonaniu Władcy Demonów Bogini nakazała mu zabić Bohatera. Po pokonaniu Władcy Demonów Bohater zakochałby się w swojej nowej mocy i popełnił samobójstwo, zgodnie z przepowiednią. Przez całe życie przyjaciółka i dziewczyna Lugh, Dia jest piękną młodą kobietą. Kiedy nauczyciel Lugh odkrył, jak używać magii, zaprzyjaźnili się. Pracując z Lugh, Dia stała się najpotężniejszym czarodziejem w kosmosie. W przypadku Tarte był to asystent zabójstwa Lugh.

Tarte wierzy w siebie jako zbawicielkę i ufa, że ​​Lugh ją uratuje. Jest doskonałą asystentką Lugh, jeśli możesz ją tak nazwać. Jako trzeci czarodziej, którego uratowały sztuczki Lugh, Maha wzięła ją za siostrę. W tamtym czasie jego prawdziwym imieniem było Illig Balor. W dni, kiedy Lugh nie ma w pobliżu, pracuje jako dyrektor w firmie kosmetycznej Lugh. Ci, którzy go dobrze znają, nazywają go także ojcem Kian i Lugh. Innymi słowy, jest panem rezydencji. Cian jest dumnym ojcem, który cieszy się, że jego syn tak wiele się od niego nauczył i że jego dziedzictwo żyje z nim. Ku uciesze ojca, Lugh powtórzył starożytny akt życzliwości dla swojej rodziny, co również uszczęśliwiło jego ojca.

Esri lub Esuri jest matką Lugh, szlachcica rodu Viekone i krewnego Dia. Jednak jej mąż, Cian, który przysiągł bronić Lugh z całych sił, przekonał ją, by pozwoliła mu wychować Lugha jako zabójcę z „House Tuatha De”. Esri lubi dokuczać Lugh i często zaprasza go do udziału w konkursach kulinarnych. Odkrywają też, że Lugh jest utalentowanym kucharzem. Zabójca i Bogini to ci, którzy zlecają żołnierzom misje.

Zwiastun

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up