Apteka w innym świecie: powolne życie oszusta, odcinek 8: data premiery i spoilery

22/08/2021 12:39

Apteka w innym świecie: Powolne życie oszusta, odcinek 8 – data premiery i spoilery

Apteka w innym świecie: Powolne życie zdradzającego aptekarza ukaże się w 8. odcinku; anime niedawno wydało najnowszy odcinek. Rzućmy okiem na kolejny odcinek tego anime i ostatnią aktualizację. Garo Ejil, który jest uważany za Króla Demonów, zaczął lubić porcje Reiji, a jego sługa przypomina mu, żeby nie przedawkować, ale krzyczy na sługę i pyta, kim do diabła są, żeby przesłuchiwać Króla Demonów. Ejil nakazuje swoim strażnikom coś zrobić, ale im się to nie udaje i karzą ich za niesłuchanie Króla Demonów.

Ejil skazuje stewarda na trzy dni więzienia i prosi strażników, aby go zabrali. Lokaj błaga o litość, a Eji komentuje, że jest wszechmocnym władcą piekła, Królem Demonów Ejilem. Postanawia, że ​​powinien udać się do miasta i odebrać porcje. Ejil rozkazuje swoim ludziom aktywować magię transportu: Quantum Bringum; Mimo że zużywa 90% swojej many, nie przejmuje się tym, dopóki dotrze do celu i zdobędzie te mikstury. Magic Transport: Quantum Bringum aktywuje się, a Ejil znika. Tytuł odcinka: „Powstanie Króla Demonów”.

Ejil pada przed apteką Kirio i kończy z 10% many. Reiji zauważa, że ​​ktoś stoi przy drzwiach i każe mu wejść. Ejil dyszy, a Reijoi zastanawia się, czy wszystko z nim w porządku, a Ejil odpowiada, że ​​przybył tu z odległej krainy w poszukiwaniu nowych eliksirów. Reiji dziękuje Ejilowi ​​za podróż, a Ejil pyta, czy może dostać porcję. Reiji bierze miksturę z niebieskiego szkła i mówi, że będzie kosztować 1200 rin za miksturę. Ejil zastanawia się, czy Król Demonów powinien zapłacić za eliksir.

Poprzednio w aptece w innym świecie: Powolne życie zdradzającego farmaceutę, odcinek 7

Reiji zdaje sobie sprawę, że Ejil nie jest gatunkiem ludzkim i odkrywa, że ​​Garo Ejil jest bezdusznym tyranem, który rządzi demoniczną ludzkością i ma status Króla Demonów. Ejil zaczyna rozmawiać z Reijim i pyta go, czy jest pewien, że chce, aby zapłacił za to lekarstwo. Reiji uświadamia sobie, że ten gość jest przerażający i zastanawia się, czy powinien dać mu to za darmo. Reiji pozostaje spokojny i mówi Królowi Demonów, że każdy klient musi zapłacić i że zapłaci tak jak oni. Ejil odpowiada, że ​​sprawi, że Reiji mu je zaoferuje, dając mu wszystko, czego chce za darmo.

Ejil zapomina, że ​​zostało mu 10% many i postanawia przywołać swoje moce. Reiji odpowiada, że ​​nie boi się tych gróźb i nie otrzyma ich, jeśli nie zapłaci, ponieważ wszyscy klienci są tutaj tacy sami, czy to Król Demonów, czy przeciętna osoba. Ejil zastanawia się, jakim człowiekiem jest ten facet, który nawet nie boi się mocy Króla Demonów. Reiji pyta Ejila, czy nie ma pieniędzy, a Ejil odpowiada, że ​​nie mają ludzkich pieniędzy. Reiji zdaje sobie sprawę, że Ejil ma pieniądze po drugiej stronie.

Ejil boi się, że nie dostanie eliksiru, jeśli nie pokaże pieniędzy. Reiji przypomina mu, że porcje nie są darmowe. Eji jest wściekły i postanawia wysadzić sklep, ale Reiji przypomina mu, że jeśli sklep zostanie zniszczony, nie będzie już mógł robić mikstur, co również będzie jego problemem. Ejil zmienia nastawienie, przeprasza i postanawia za niego zapłacić. Oboje zostają najlepszymi przyjaciółmi, a Ejil dowiaduje się więcej o drogerii Kirio.

Apteka w innym świecie: powolne życie zdradzającego aptekarza, odcinek 8, data premiery

Premiera odcinka 8 Apteka w innym świecie: The Slow Life of a cheat Pharmacist w środę, 25 sierpnia 2021 o 22:00. W środę wyemitowany zostanie nowy odcinek Drug Store in Another World - The Slow Life of a cheat Pharmacist. Apteka w innym świecie: Powolne życie oszusta farmaceuty zakończy się czterema pozostałymi epizodami.

Gdzie zobaczyć Aptekę w innym świecie: Slow Life of a Cheat Pharmacist, odcinek 8?

Możesz oglądać Drug Store in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist Episode 8 online na Crunchyroll, VRV i ANIPLUS. Apteka w innym świecie: Slow Life of a Cheating Pharmacist jest dostępna online na Twitterze, stronie internetowej i innych platformach. Nowe odcinki Drug Store w Innym świecie - The Slow Life of a Cheat Pharmacist emitowane na Crunchyroll.

Powiązane posty

Go up