My Hero Academia Watchmen Manga Spoilery, data premiery, streszczenia, fabuła, fabuła

2 lata ago

My Hero Academia Watchmen Manga Spoilery, data premiery, streszczenia, fabuła, fabuła

Według doniesień z zakładów produkcyjnych mangi ten komiks może zakończyć się w tym miesiącu. Odkąd dowiedzieli się o tej sensacji, niechętnie rozstają się z jednym kawałkiem swojej cennej kolekcji.

Czy powinienem zakończyć produkcję do końca lata, jeśli tak?

Strażnicy stali się istotną częścią historii w 2021 roku. Ale minął rok i historia toczy się dalej. Ogromna popularność mangi sprawiła, że ​​twórcy mogli zostać zmuszeni do zmiany pierwotnych celów. Możliwe, że ta informacja to podstęp.

Czy plotki o zakończeniu mangi My Hero Academia Vigilantes są prawdziwe?

Twórca Watchmen, Betten Court Docket, napisał na Twitterze 28 marca 2022 r., że został wydany Weekly Shonen Soar Factor #17. Artysta tak opisuje kulminacyjne wydarzenia: Tweet został szybko zauważony przez nieautoryzowaną wersję Shonen Soar, co wskazuje, że spin-off manga jest prawie ukończona. Jednak nie jest jeszcze pewne, czy scoop w mediach społecznościowych jest prawdziwy. Powszechnie przyjmuje się, że kolejny czynnik Shonena ujawni tę informację.

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku My Hero Academia?

Obserwatorzy właśnie dotarli do Arc Ultimate Achievement w historii. Nie było nowego punktu zwrotnego do kwietnia 2021 r., Kiedy zgłoszono bankructwo 66. Z niewielką pomocą Koichi był w stanie pokonać Quantity 6 na końcu historii. Tymczasem All For One zmierzy się z najbardziej znamienitymi postaciami w historii. Ingenium, Edge shot, Undertaker i Very Best Jeanist zebrali się w głównym mieście, aby spróbować powstrzymać najbardziej poszukiwanego przestępcę na świecie.

Koichi walczy z wrogiem, podczas gdy zawodowi bohaterowie są zajęci ewakuacją cywilów. Jedna z okultystycznych broni Numeru Szóstego potrafi rzucić świat na kolana. Tymczasem przedsięwzięcie miało ogromny wpływ na walkę Koichiego. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak Quantity 6 zakończy ostateczną bitwę historii. Ostatni akt opowieści mógłby ujawnić losy bohaterów i złoczyńców.

To są kluczowe punkty ostatniego rozdziału mangi Strażników

W tej chwili stan upadłości My Hero Academia Vigilantes Manga jest nieznany. Pozostało jeszcze kilka rozdziałów do przeczytania, ponieważ tego typu aktualizacje zwykle pojawiają się na dwa lub trzy tygodnie przed końcem. Oczekuje się, że manga zostanie ukończona w kolejnych trzech rozdziałach. W rezultacie Strażnicy zostaną zamknięci w kwietniu 2022 r. Należy jednak pamiętać, że te naruszenia są tylko hipotetyczne. Będziemy mogli edytować ten artykuł po ujawnieniu poprawnego sformułowania.

Powiązane posty

Go up