My Hero Academia Vigilantes Rozdział 123 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery

11/04/2022 11:58

My Hero Academia Vigilantes Rozdział 123 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery

My Hero Academia: Vigilantes to spin-off manga z oryginalnej mangi My Hero Academia. Jest napisany i zilustrowany przez Hideyuki Furuhashi, z ilustracjami Betten Court. Fabuła obraca się wokół młodego człowieka, który wykorzystuje swoją wyjątkową umiejętność pomagania innym. Po ściganiu przez bandę bandytów i uratowaniu go przez Knuckledustera, Koichi zostaje zwerbowany, aby dołączyć do szeregów społeczności Vigilante.

My Hero Academia Vigilantes Rozdział 122 Podsumowanie i analiza

Gdy słyszą wiadomość, że Naruhata przywrócono władzę, kelnerka z Might Tower pyta swojego szefa, czy powinni posprzątać pozostawione naczynie. Tymczasem serial pokazuje ogromnego przeciwnika, który obecnie sieje spustoszenie na całym świecie. Niektórzy obywatele są chronieni przed strzałami Edge'a przy użyciu jego Substitution Jutsu przez mini-bombowce Numbuh 6, podczas gdy inni członkowie zespołu, w tym zespół Idaten, personel Hopper's Cafe i personel Narufest, biorą udział w ewakuacji Numeru 6. tych, którzy muszą być zapisane.

Tymczasem Best Jeanist używa kabli swojego skafandra, aby zapobiec całkowitemu zawaleniu się konstrukcji. Ale z tego powodu jest całkowicie bez koszuli.

Spoilery dla My Hero Academia Rozdział 123: Strażnicy

Niestety, w chwili pisania tego tekstu nie opublikowano żadnych spoilerów dotyczących przyszłego rozdziału My Hero Academia Vigilantes. Najprawdopodobniej będą dostępne około 2-3 dni przed oficjalną datą premiery filmu. Jeśli i kiedy staną się dostępne, zaktualizujemy tę stronę. Dlatego prosimy o dalsze odwiedzanie naszej strony internetowej, aby być na bieżąco ze zmianami.

Data premiery rozdziału 123 My Hero Academia Vigilantes

My Hero Academia: Watchmen Rozdział 123 zostanie wydany 7 kwietnia 2022 r. i będzie dostępny w języku angielskim. Każdy nowy rozdział My Hero Academia: Vigilantes jest publikowany co dwa tygodnie, co daje łącznie osiem rozdziałów na sezon.

Co czytać i gdzie iść

Pobierz najnowsze odcinki My Hero Academia: Vigilantes za darmo ze strony Viz Media, klikając tutaj.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up