My Hero Academia Rozdział 353 Spoilery, przecieki, data premiery, przeczytaj

22/05/2022 15:32

Rozpoczął się ostatni akt japońskiej sagi manga My Hero Academia (Boku no Hero Academia). Ostatni rozdział zakończył się bez ujawnienia wyniku ataku Shoto na Dabi. Dlatego fani chętnie dowiedzą się więcej o historiach w nadchodzących rozdziałach. Na szczęście w tym tygodniu nie ma przerwy.

My Hero Academia rozdział 353 fabuła

Rozdział 353 My Hero Academia nosi tytuł „Wysiłek”. Oczekuje się, że zakończenie walki między Dabi i Shoto zostanie ujawnione w rozdziale 353, a jego wpływ na jego przyszłość jest przewidywany. Wydano spoilery do rozdziałów. W przyszłości obu braci będzie silniejsza więź. Używając swojej ostatecznej mocy „Wielki lodowaty Aegir”, Shoto w My Hero Academia, rozdział 353, pomaga swojemu bratu, zamrażając wszystko wokół nich, w tym ich dwoje.

Fani będą również narażeni na nowego przeciwnika w rozdziale 353 My Hero Academia. Historie Shoto i Dabi zostaną ujawnione w następnym rozdziale. Więź między dwoma braćmi jeszcze bardziej się umacnia. Kiedy Burnin dowiaduje się, że Dabi jest przetrzymywany w niewoli, informuje o tym swój komunikator. Słysząc tę ​​wiadomość, wszyscy bohaterowie Kamino radują się i gratulują Shoto za zniszczenie Niebieskich Płomieni. Po uświadomieniu sobie, że jest to idealna okazja do zaatakowania Noumu, zdobędą wszystko, czego potrzebują. Scena odbędzie się na Stadionie Narodowym Takobo, na którym uczniowie zdawali prowizoryczny egzamin licencyjny na zbliżające się starcie.

W rozdziale 353 My Hero Academia wybucha bitwa na stadionie pomiędzy Sero, Satou, Tsuburubą i Ojiro. Możesz być pewien, że mają na głowie jakąś troskę. Gigantomachia zostaje uwięziony w szpitalu Jaku, gdzie Ashido, Mineta, Kodai, Yanagi i Honenuki cieszą się na tę wiadomość. Mount Lady bierze udział w bitwie z kilkoma złoczyńcami w tym samym miejscu. Będzie nowa strona. Mic ogłasza, że ​​Shoto pokonał Dabiego przed Centralnym Szpitalem. Tymczasem Shouji musi uciec przed atakiem z gigantycznej przędzalni. Nie uwierzysz, kiedy Dabi ogłosi swoje zwycięstwo.

Jeśli będziesz ze sobą szczery, dojdziesz do wniosku, że to tylko sztuczka, którą bohaterowie używają, by pochwalić się swoją armią. Shoto i Dabi pojawią się ponownie na scenie. Kiedy Shoto zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił, przeprasza Lidę. Lida ze swojej strony zapewni cię, że ma rację. Ku jego zaskoczeniu Dabi wciąż oddycha, a srebrne światło świecące na jego klatce piersiowej sygnalizuje początek procesu gojenia się jego ciała.

Data premiery My Hero Academia 353

Nowy rozdział My Hero Academia ukaże się w niedzielę 22 maja 2022 roku. Nowy rozdział będzie dostępny w mediach VIZ, Shonen Jump i stronach internetowych Manga Plus. Oto rozkłady jazdy w różnych miejscach na świecie.
Czas w Wielkiej Brytanii to 16:00
17:00 czasu wschodniego standardowego.
Obecnie w Indiach jest godzina 21:30.
Czas w Japonii: 1:00
W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 10:00

Każdy, kto chce przeczytać poprzednie rozdziały My Hero Academia, może to zrobić za darmo na oficjalnych stronach i platformach mediów VIZ, Shonen Jump i Manga Plus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up