My Hero Academia Vigilantes Rozdział 125 Spoilery, data premiery, przeczytaj

12/05/2022 17:08

Sekrety zostaną ujawnione w kolejnym rozdziale. Nie jest jasne, do czego mają służyć. Jednak sympatia Pop Step do Koichiego jeszcze się nie pokazała. Oczekuje się, że Koichi dostarczy wielu nowych informacji w następnym rozdziale. Nieuchronnie kończy się My Hero Academia Vigilantes. Jednak nadal nie jest jasne, co przyniesie Koichi przyszłość. Interwencja Kapitana Gwiazdy i Makoto ratuje go przed policyjnym śledztwem. Tymczasem inspektor Tsukauchi postanowił nie wnosić oskarżenia przeciwko Koichiemu.

Wydaje się również, że Kapitan Celebrity dużo przygotował na naszą czujność. W ostatnim panelu mogliśmy zobaczyć, że Koichi musiał podpisać pewne dokumenty administracyjne. Rozdział 125 My Hero Academia Vigilantes ujawni cel tych dokumentów. A także, w jaki sposób Koichi z tego korzysta?

My Hero Academia Vigilantes Rozdział 125: Co dalej?

Ostatni rozdział zakończył się podpisaniem dokumentów przez Koichiego w ostatnim panelu. Aby uratować Koichiego, przybył Kapitan Celebrity. Dodatkowo masz dobrze przemyślaną strategię tworzenia kopii zapasowych. Jak ważne są te role, zobaczymy w rozdziale 125 My Hero Academia Vigilantes. Wszystkie wymagane strony zostały podpisane przez Koichi. I już niedługo dowiemy się, do czego to służy.

Kapitan Celebrity może towarzyszyć Koichiemu w jego podróży do Stanów Zjednoczonych jako jego pomocnik lub zawodowy bohater. W ten sposób strażnik mógł wreszcie zostać uznany za bohatera. Z drugiej strony Pop Step ma kilka rad dla Koichiego. Zawsze mieli bliski związek. Uczucia Popa do Koichiego zostaną ujawnione w nadchodzącym rozdziale. Ale nigdzie nie można znaleźć Knuckledustera, opiekuna Koichiego. Obudziłem się w poprzednim rozdziale. Nie oznaczało to jednak, że była bezpieczna. Dlatego twoja najbliższa przyszłość jest pełna niepewności.

prognozy

Sytuacja Koichiego została potwierdzona w rozdziale 124 Strażników My Hero Academia. Po dwóch tygodniach wspomniano o wydarzeniach z Naruhata. Ponieważ Koichi nie ma licencji, może być uważany za złoczyńcę. Jednak w incydencie nikt nie zginął. Amerykański superbohater Kapitan Celebrity wpadł do pokoju i nagle zakończył dyskusję. Na razie był w stanie oczyścić imię Koichiego.

Pop Step towarzyszył Makoto, gdy została wezwana. Pop Step miał na sobie bluzę z kapturem i torbę All Might. Nie powiedziała ani słowa i oddała bluzę Koichiemu. Z drugiej strony Pop Step znalazł siłę, by mówić po odejściu Koichiego. Koichi odwrócił się, by usłyszeć głos Popa, ale został uciszony, gdy tylko to zrobił. Koichi podpisał kilka dokumentów dostarczonych mu przez kapitana Celebrity w ostatnim panelu rozdziału.

Data premiery rozdziału My Hero Academia Vigilantes 125

W kolejnej wersji Koichi ma zostać zawodowym bohaterem. Tak więc 13 maja 2022 r. ukaże się rozdział 125 My Hero Academia Vigilantes. Ten rozdział zostanie opublikowany przez Manga Plus i Viz Media.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up