My Hero Academia: Rozdział 350 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania

29/03/2022 08:05

My Hero Academia: Rozdział 350 Spoilery, podsumowanie, data i godzina wydania.

My Hero Academia to manga napisana i zilustrowana przez Kohei Horikoshi. Przedstawia Izuku Midoriyę jako bohatera, który chce zostać bohaterem numer jeden na świecie i trzymać kij sprawiedliwości.

Akcja My Hero Academia toczy się w świecie zamieszkanym przez ludzi, którzy w większości posiadają umiejętności zwane dziwactwami. Istnieje również część społeczeństwa, która obejmuje nikczemnych i niegodziwych ludzi zwanych złoczyńcami i bohaterami, którzy utrzymują pokój i równowagę. Podzielmy spoilery My Hero Academia Chapter 350, datę i godzinę premiery.

My Hero Academia, rozdział 349, podsumowanie

W podsumowaniu rozdziału 349 My Hero Academia Deku zostawia walkę Urarace i Tsuyi, podczas gdy on wyjeżdża do UA.

Po zobaczeniu, że Uraraka i Tsuya są tam, by zająć się Togą, Deku opuszcza to miejsce. Jednak do przepłynięcia oceanu nie można użyć 100% mocy OFA w tym skafandrze. Nie może też używać Czarnego Bicza.

Deku sugeruje skorzystanie z mocy drugiego użytkownika, ale ten obawia się, że dla młodego bohatera będzie to za dużo. Jednak Deku uważa, że ​​nie ma dużo czasu i aby szybko dostać się do AU, musi przyjąć takie podejście.

Wracamy na wyspę, gdzie Nomu ponownie łamie fale. Tsuyu czuje ulgę, że Deku zniknął, ponieważ wciąż słyszałby szemranie Togi, gdy był tutaj. Uraraka mówi Todze, że zrobi to, co uważa za słuszne.

Wracając do Touya, wznieca ogromny ogień, który otacza otaczający go obszar. Lida próbuje zbliżyć się do Shouto, ale ogień ją powstrzymuje. Touya zaczyna wyjaśniać, że cała ta formacja jego grupy była wynikiem obecnego ekosystemu i że są tutaj, aby to zmienić.

My Hero Academia Rozdział 350 Spoilery

W przypadku spoilerów My Hero Academia Chapter 350 będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni, ponieważ surowe skany nie są jeszcze dostępne.

W następnym rozdziale w końcu zobaczymy starcie Deku i Shigaraki. Gdy Jeanist i pozostali próbują zdobyć Shigaraki, wkrótce zabraknie im pary. W końcu Shigaraki może teraz produkować nieograniczoną ilość włosów.

Deku jest w drodze, ale nie ma wielu opcji szybkiej podróży. Zasugerował użycie mocy drugiego, ale to wiąże się z własnym ryzykiem. Czy będziesz w stanie z powodzeniem z niego korzystać? Dowiemy się w kolejnym rozdziale Boku no Hero Academia.

Przeczytaj rozdział My Hero Academia 350

Możesz przeczytać My Hero Academia Chapter 350 online na Viz media i Mangaplus.

Data i godzina wydania rozdziału 350 My Hero Academia

Oto data i godzina wydania rozdziału 350 My Hero Academia.

Japonia – 01:00, 4 kwietnia
Indie – 21:30, 4 kwietnia
USA/Kanada – 10:00, 4 kwietnia
Wielka Brytania – 16:00, 4 kwietnia
CES (Europa) – 17:00, 4 kwietnia.

Powiązane posty

Go up