My Hero Academia Rozdział 351 Data premiery: Niebezpieczny strzał Dabiego

20/04/2022 21:37

My Hero Academia Rozdział 351 Data premiery: Niebezpieczny strzał Dabiego

To czas, kiedy wszystkie popularne i odnoszące sukcesy mangi są u szczytu. W One Piece jesteśmy w punkcie kulminacyjnym łuku Wano, wraz z przebudzeniem Luffy's Devil Fruit i Gear 5. W Black Clover Asta i Yuno w końcu dają Lucyferowi kłopoty. Jeśli chodzi o My Hero Academia, jest to ostatni wątek fabularny. Z walkami wszędzie, manga jest bardziej pełna akcji niż kiedykolwiek. Ponadto pojawiają się tragiczne historie, na przykład przeszłość Dabiego zostaje dokładniej zbadana. Omówimy lokalizację My Hero Academia Chapter 351.

Po nieplanowanych wakacjach z zeszłego tygodnia, manga My Hero Academia powraca w tym tygodniu z rozdziałem 351. Kohei Horikoshi jest autorem mangi „Boku no hero academia”, a także ilustratorem. Manga rozpoczęła serializację w lipcu 2014 roku w magazynie Weekly Shonen Jump. Do tej pory manga została skompilowana w 33 tomy i ma ponad 350 rozdziałów, a rozdział My hero academia 351 pojawi się w tym tygodniu. Śledź przygody licealistów z UA High School, którzy dążą do zostania bohaterami.

Rozdział 351 My Hero Academia będzie kontynuowany w chaosie. Mamy wreszcie rewelacje o tragicznych opowieściach o dzieciach rodziny Todoroki. Bracia Todoroki ścierają się, podczas gdy jeden chce zniszczyć rodzinę, drugi próbuje ją odzyskać. Jak okaże się wiara rodziny Todoroki? Chociaż chcemy, aby Dabi był dobrym facetem, historia toczy się w ciemności. Dabi jest przedstawiany jako czarny charakter bardziej niż kiedykolwiek.

Poprzednio w My Hero Academia

Gdy na terenie liceum UA i całej Japonii toczy się walka, rozdział 350 My Hero Academia opowiada tajemniczą przeszłość Dabiego i Toyi. Rozdział „Związani z ognistym przeznaczeniem” rozpoczyna się na jednym z posterunków policji, gdzie więziony jest Garaki (lekarz). Z powodu wojny na posterunku policji jest bardzo niewielu strażników, a Garaki zakłada, że ​​wojna się rozpoczęła. Zaczyna mówić, bo to wszystko, co może zrobić, odkąd jest zamknięty. Garaki mówi, że to dzień, na który czekali. Wszystko to zostało stworzone na dzisiaj i dlaczego szukali pokręconych surowców zrodzonych na tym świecie.

Historia wraca do jedenastu lat temu, kiedy Toya samotnie płonęła na szczycie Sekoto. Garaki mówi, że Dabi jest jednym z chłopców, którzy urodzili się ze wszystkim. Po ciężkich poparzeniach Toya budzi się trzy lata później w otoczeniu dzieci w jego wieku. Nie może uwierzyć, że pali się na Seketo Peak od trzech lat. Natychmiast chce wrócić do domu, do swojego ojca, ale wszystko dla jednego przez monitor, że każda jego część zmieniła się, odkąd został poważnie spalony w ogniu.

Jednak Dabi mówi Shoto, że wrócił do domu i chciał tylko, żeby zobaczył go jego ojciec. Zamiast tego znalazł swoje zdjęcie w swojej domowej świątyni. Dabi zdaje sobie sprawę, że rodzina go porzuciła i że Toya nie żyje. Gdy gniew Dabiego narasta, Todorki potwierdza, że ​​jest gotowy umrzeć od ognia. Możemy zobaczyć nową formę Dabiego, kiedy topi on posąg Wszechmocnego.

My Hero Academia Rozdział 351 Surowe skany i spoilery

Niestety, spoilery i surowe skany My Hero Academia Chapter 351 nie są jeszcze dostępne. Zazwyczaj są publikowane w czwartki i piątki tygodnia. W nadchodzących dniach w Internecie można spodziewać się spoilerów. Po opublikowaniu najnowszego rozdziału w tygodniku Weekly Shonen Jump, surowe skany i spoilery zostaną ujawnione, a następnie przetłumaczone przez wiele źródeł.

Data premiery rozdziału 351 My Hero Academia

Chociaż rozdziały zostaną opublikowane w Internecie na początku, oficjalna data wydania My Hero Academia Chapter 351 w języku angielskim to 24 kwietnia 2022 r. Możesz przeczytać rozdział na stronie Mangaplus lub w aplikacji Shonen Jump. Możesz przeczytać pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały za darmo na stronie internetowej. Dobrą wiadomością jest to, że aplikacja Shonen Jump pozwala czytać mangę za darmo przez ograniczony czas.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up