My Hero Academia Rozdział 346 Data premiery, godzina i rozgrywka

06/03/2022 13:21

My Hero Academia Rozdział 346 Data premiery, godzina i rozgrywka

Rozdział 345 My Hero Academia rozpoczął się od kilku złoczyńców uciekających z wyznaczonych kopuł. Fat Gum zostaje z innymi bohaterami, aby złapać zbłąkanych złoczyńców i chronić Aoyamę, podczas gdy Monoma wraca na stronę Aizawy. Dabi również ucieka, ale Shoto Todoroki szybko zwraca go do swojego portalu. Tymczasem Deku zostaje schwytany przez Togę, gdy idzie do swojego portalu z Bakugo.

Tymczasem All For One zostaje zabrany na górę Gunga, otoczony przez różnych profesjonalnych bohaterów, w tym Endeavour i Hawks. Hawks natychmiast próbuje zaatakować AFO, ale nie udaje mu się. AFO ostrzega bohaterów, że popełnili straszny błąd, oddzielając złoczyńców, wskazując na ich błąd w parowaniu użytkownika One For All z Shigaraki. Mówi także Endeavour, że tylko zwiększa nadużycia, pozwalając swojemu młodszemu synowi walczyć ze starszym synem.

Shigaraki przybywa do UA w tym samym czasie co Bakugo, który informuje Best Jeanist o zniknięciu Deku. W interesującym obrocie wydarzeń, Deku pojawia się na niewłaściwym polu bitwy z powodu Togi i spotyka Urarakę, który wydaje się walczyć z kilkoma Nomusem i pomniejszymi złoczyńcami wraz z Asui i Gang Orcą. Z drugiej strony Shoto i Dabi w końcu mierzą się z Kamino.

Co ciekawe, poczucie zagrożenia Deku nie zostało aktywowane przez obecność Togi. Jednak obaj przygotowują się do starcia.

Data i godzina wydania rozdziału 346 My Hero Academia

My Hero Academia to cotygodniowa manga z nowymi rozdziałami publikowanymi w każdą niedzielę. Ostatni rozdział pozostawił nam wielkie nadzieje na kolejny rozdział! Dabi i Shoto w końcu się mierzą, gdy nasze obawy dotyczące obecności Bakugo u Shigarakiego rosną.

Rozdział 346 My Hero Academia zostanie wydany w niedzielę, 6 marca 2022 roku. Ostatni rozdział, zatytułowany Division, wydaje się doprowadzić do jednego z najbardziej oczekiwanych starć w serii między Deku, Uraraką i Togą. Miejmy nadzieję, że fani wkrótce dowiedzą się, jak rozgrywa się ten dziwny trójkąt, do którego nawiązał Horikoshi. Fani mogą sprawdzić harmonogram wydań nadchodzących rozdziałów poniżej.

Data premiery rozdziału 346 My Hero Academia

My Hero Academia Chapter 346 zostanie wydany o zwykłej porze, o północy czasu JST. Jednak fani na całym świecie będą mogli uzyskać do niego dostęp w oparciu o swoją strefę czasową. Poniżej znajdują się harmonogramy transmisji w nadchodzącym rozdziale według stref czasowych:

Czas pacyficzny: 7:00, 6 marca.
Czas centralny: 6 marca o 9:00
Czas wschodni: 6 marca o 10:00
Czas brytyjski: 15:00, 6 marca
Czas środkowoeuropejski: 16:00, 6 marca
Indie Czas standardowy: 20:30, 6 marca
Czas filipiński: 23:00, 6 marca
Australijski czas centralny: 7 marca, 12:30

Gdzie mogę przeczytać rozdział 346 My Hero Academia?

Fani mogą przeczytać rozdział 346 My Hero Academia na oficjalnej stronie Viz Media oraz na Mangaplus, anglojęzycznym portalu manga Shueishy. Dodatkowo fani mogą również czytać najnowsze rozdziały na swoim telefonie, po prostu pobierając aplikację ShonenJump firmy Viz lub oficjalną aplikację Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up