My Hero Academia Rozdział 348: Przecieki i spoilery

19/03/2022 12:44

My Hero Academia Rozdział 348: Przecieki i spoilery

Napisany i zilustrowany przez Kohei Horikoshi, My Hero Academia to trwająca seria manga, która obraca się wokół młodego bohatera o imieniu Izuku Midoriya. Izuku chce zostać bohaterem numer jeden na świecie i w tym celu korzysta z pomocy swojego mentora All Mighta.

Obecnie w finałowej sadze, w BNHA, bohaterowie walczą z siłami AFO. All Mightowi udało się wymyślić skuteczną strategię osaczenia wszystkich złych facetów. Jednak kiedy Deku zniknął, jego plan doznał poważnego ciosu. Porozmawiajmy teraz o przeciekach i spoilerach My Hero Academia Chapter 348.

Przecieki rozdziału 348 My Hero Academia: Niezwykła miłość Togi

Rozdział zaczynamy od narratora opisującego obecną sytuację. Po usłyszeniu słów Togi, Deku denerwuje się. Do tej pory postrzegał Togę tylko jako złoczyńcę i nigdy nie myślał o swoich uczuciach. Jednak słowo „chłopak” wciąż dzwoni jej w uszach.

Toga zaczyna wyjaśniać, że zakochała się w Deku, gdy zobaczyła go po raz pierwszy. Przypomniał jej o jej pierwszej miłości, która również była zbryzgana krwią. Toga chce wypić krew Deku i upodobnić się do niego, i wypowiada to zdanie w przerażający sposób.

niespełniona miłość

Deku próbuje odwrócić uwagę Togi, mówiąc jej, że kochankowie powinni spędzać czas, trzymać się za ręce i jeść naleśniki. Nie powinni pić swojej krwi. Na co Toga odpowiada, że ​​dla niej kochanie osoby oznacza po prostu upodabnianie się do nich i dlatego chce pić ich krew.

Nomu atakuje ponownie i to powoduje wzrost fal. Toga oblewa się wodą i mówi, co chcą jej zrobić bohaterowie. Uraraka pamięta, że ​​to samo powiedział podczas poprzedniej wojny.

Konsekwencje

Deku zaczyna mówić, że nie ma odpowiedzi na pytania Togi. Początkowo myślał, że musi stać się silny jak jego mentor, ale teraz rozumie dokładnie, o czym myśli Toga. Deku mówi, że nigdy nie chce ranić ludzi, których podziwia, a Toga jest tym wyraźnie zdenerwowany.

Toga uśmiecha się z większą kontrolą i przypomina sobie, jak skarcili ją jej rodzice. Pamięta również, jak Uraraka mówił mu, jak będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami swoich działań. Toga mówi, że wszyscy są tacy sami i tylko bohaterowie i ludzie przez nich chronieni są uważani za dobrych ludzi.

nie ma czasu na spowiedź

Toga próbuje kilka razy uderzyć Deku, ale udaje mu się uniknąć jego ataków. Uraraka interweniuje i próbuje ujarzmić Togę, jednak temu ostatniemu udaje się ją oszukać i trochę podrapać. Tsuyu przybywa i uderza Togę, ratując w ten sposób jej przyjaciółkę.

Deku chwyta Togę czarnym biczem, ale Tsuyu mówi mu, że nie mają czasu na wyznania. Czas odejść, ponieważ konieczne jest pokonanie Shigaraki. Zgodnie z oczekiwaniami Uraraka i pozostali bohaterowie zajmą się Togą. Deku natychmiast odchodzi i przygotowuje się do stawienia czoła Shigaraki.

Jakie są Twoje oczekiwania wobec kolejnego rozdziału BNHA? Daj nam znać w komentarzach. Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź nas w mediach społecznościowych. My Hero Academia jest dostępna do czytania w mediach Viz i Mangaplus.

Powiązane posty

Go up