My Hero Academia Rozdział 345 Spoilery, surowe skany, data premiery

23/02/2022 13:51

My Hero Academia Rozdział 345 Spoilery, surowe skany, data premiery

Konflikty będą widoczne w rozdziale 345 My Hero Academia! Wszystkie jednostki muszą poprawnie wykonywać swoją pracę, aby osiągnąć ten wspaniały wynik. Nowa odsłona serii jest już dostępna w sprzedaży i okazała się nieoczekiwanym sukcesem. W ciągu dwóch tygodni sprzedaż przekroczyła pół miliona. Prawdopodobnie zbliżą się do miliona w ciągu miesiąca, ale nie sądzimy, by mogli osiągnąć ten cel. Jednak My Hero Academia była najlepiej sprzedającą się serią w tym tygodniu. To nawet lepsze niż Jujutsu Kaisen! Nie działo się to od dawna. Mamy nadzieję, że seria będzie kontynuowała swój rozmach, gdy zbliżamy się do końca sezonu.

Nici wydają się wiązać powoli, ale pewnie. Wiemy, że w tym pojedynku Deku wykaże się jeszcze większym mistrzostwem w swoich umiejętnościach. To, co naprawdę chce zobaczyć, to jak włada Jednością za Wszystkich z pełną mocą bez zranienia. A potem musi jednocześnie radzić sobie z innymi swoimi dziwactwami. Ale jest oczywiste, że w końcu będzie najpotężniejszy. Ma ponad pięć dziwactw, a kiedy doskonale poradzi sobie z nimi wszystkimi, naprawdę będzie niezrównany! Nie możemy się doczekać, jak to się rozwinie.

Wygląda na to, że to koniec historii! Konflikt przechyla się obecnie na korzyść bohaterów. Ich złożony plan zadziałał dobrze i teraz muszą utrzymać ten poziom wydajności, aby wygrać. Tymczasem ruch złoczyńców zostanie ujawniony w rozdziale 345 My Hero Academia. Nie możemy się doczekać, jak zareagują.

My Hero Academia 345 Raw Scans – data premiery

W przeciwieństwie do Black Clover 325, do premiery Mha 345 nie ma przerwy. Surowe skany dla bnha 345 zaplanowano na 23 lutego 2022 roku. Oczywiście będzie to ostatni rozdział miesiąca i wrócimy do edycji Cotygodniowy marsz Shonen Jump. Surowce zostaną zeskanowane i opublikowane online. A te przecieki posłużą za podstawę tłumaczeń. Rozdział zostanie przetłumaczony na kilka innych języków. Oczekuje się, że angielskie surowe skany Bnha 345 zostaną opublikowane 26 lutego 2022 r.

Zamiast niskiej jakości skanów fanów, możesz sprawdzić oficjalne wysokiej jakości skany My Hero Academia Manga 345, które ukażą się tego samego dnia, co One Piece Chapter 1041, 27 lutego 2022 roku.

Istnieją trzy legalne i bezpłatne źródła: witryna Viz, aplikacja Shonen Jump i witryna Manga Plus.

Prognozy MHA Rozdział 345:

Od początku serii głównym bohaterem głównego wątku jest Aizawa sensei. Eraser Head to fantastyczna postać, która odpowiada za to, że ostatnia walka z Shigaraki nie była totalną rzezią. My Hero Academia Chapter 345 udowodni swoją inteligencję dzięki wspaniałej strategii, którą wymyślił. Zanim przejdziemy do wydarzeń z ostatniego rozdziału, spójrzmy na Kurogiri. Kurogiri, niestety, nadal jest złoczyńcą. Mieliśmy promyk nadziei, że może się zreformować, ponieważ był przyjacielem Erasera i Mic'a. Niestety się nie zmienił. Dobrą wiadomością jest to, że jego umiejętności są wreszcie wykorzystywane po stronie bohatera. Być może surowe skany My Hero Academia 345 ujawnią nowe zastosowania dla jego umiejętności.

Strategia powstrzymania najbardziej ohydnych złoczyńców jest drobiazgowa. Antagonista jest dobrze znany ze swojej przebiegłości i poczucia tajemnicy. Wszechmogący zdał sobie sprawę, że szukanie go byłoby bezużyteczne. Więc sprawili, że się pojawił. Aby to zrobić, musieli zapewnić zgodność. Wszyscy za jednego używa telefonu do komunikacji ze swoimi pionkami. Myśleli, że musi w jakiś sposób wykrywać kłamstwa. Dlatego nazwali Shinso. Student ćwiczył i doskonalił swoją specyfikę. Teraz możesz bez wysiłku sprawić, by inni mówili coś, nie okazując swoich uczuć! Użyli tego, aby Aoyama okłamał All for One.Wielki złoczyńca wziął Deku w pułapkę. To, co naprawdę się wydarzyło, to to, że Aizawa pokonał go we własnej grze. Boku no Hero Academia Rozdział 345 ilustruje, jak All for One decyduje się zareagować w tej sytuacji.

Jak rozpoczął się konflikt?

Aizawa sprowadził Monomę klasy AU 1B, aby uzupełnić strategię. Ten młody człowiek cały czas czuje się niekomfortowo przed klasą 1A, chociaż w rzeczywistości jest dość inteligentny. Aizawa zachęca go do sprawnego wykonywania swojej pracy. Właśnie to robi. Monoma naśladuje ekscentryczność Kurogiri! Z ogromnym trudem udaje mu się przetransportować bohaterów na scenę zmierzenia się ze złoczyńcami. Tak zaczyna się konflikt. Dabi natychmiast biegnie do ojca. Tymczasem Shoto przybywa i pędzi, aby uratować ojca.

Jednak w nieoczekiwanym momencie walka odbędzie się w klatkach! Toshinori czuł, że musi oddzielić Shigaraki od All for One, więc użył operacji Troy, która polega na fizycznym kuszeniu i łapaniu ludzi. To nawiązuje do tego, jak Grecy podbili Troję na drewnianym koniu! Walka zostanie pokazana na surowych skanach Mha 345.

Boku no My Hero Academia Rozdział 345 Spoilery

Zbliżamy się do ucieczki surów. Spoilery My Hero Academia Chapter 345 mają być dostępne około 25 lutego 2022 r. Będą to potwierdzone spoilery, które udostępnimy tutaj dla przyjemności oglądania. W międzyczasie sprawdź nasze artykuły na temat One Punch Man Chapter 159 i Solo Leveling Anime.

Powiązane posty

Go up