My Hero Academia Rozdział 343: Aoyama i Deku walczą z AFO, gdy rozpoczyna się druga wojna

13/02/2022 19:53

My Hero Academia Rozdział 343: Aoyama i Deku walczą z AFO, gdy rozpoczyna się druga wojna

Oczekiwano, że rozdział 343 My Hero Academia wejdzie w drugą wojnę, ale nikt nie spodziewał się, że wojna rozpocznie się tak szybko i nagle. Podczas gdy ten rozdział dostarcza czytelnikom jednego zestawu odpowiedzi, porusza inne.

Aoyama i Midoriya często pojawiają się w tym rozdziale, a inny uczeń pojawił się niespodziewanie. My Hero Academia Rozdział 343 kończy się na klifie.

Rozdział 343 My Hero Academia kończy się podsumowaniem rozdziału 242 All Out War

W rozdziale 242 My Hero Academia klasa 1-A opuściła UA i przeniosła się do ośrodka o nazwie Troy, 50 mil od ich szkoły. Zostali poinformowani o planie All Mighta. Midoriya i Uraraka rozmawiali o swoim pragnieniu zrozumienia i ocalenia Shigarakiego i Togi. Todoroki przygotowywał się do stawienia czoła bratu pośród obaw przyjaciół.

AFO poinformowało swoich szpiegów, aby wydostali Midoriyę z UA i spowodowali kłopoty. Shigaraki zostanie ukończone za cztery dni. Aizawę pokazano, jak odwiedza Kurogiri, podczas gdy Aoyama wciąż przebywał w odosobnieniu. Trzej pierwsi bohaterowie omówili swoje plany z Ragdollem.

Rozdział 343 My Hero Academia zaczyna się od tego, że AFO pamięta, że ​​kiedyś ukradł dziwactwo zwykłemu użytkownikowi, pozwalając mu wykryć, kiedy ktoś go okłamuje. Potomek tego użytkownika pracował razem z All Mightem, aby zdjąć AFO, ale wydaje się, że zmarł, gdy AFO wspomina o nim w czasie przeszłym. To by wskazywało, że nie chodzi o Tsukauchi, jak wcześniej myśleli fani.

AFO następnie dzwoni do pani Aoyama i rozmawia o winach. Prosi o „Macallan 40 years”, wskazując, że All Might miał „One for All” od 40 lat, ale postarzał się w „16-letniej beczce”, wskazując, że Izuku Midoriya ma teraz 16 lat. Pani Aoyama nazywa AFO „wujkiem” i mówi mu, że jej syn dostarczy zamówienie następnego dnia. Po wezwaniu AFO był przekonany, że nie powiedziano żadnych kłamstw.

Następnie rozdział 343 My Hero Academia pokazuje Midoriyę przybywającą na pusty parking, by spotkać się z Aoyamą, który go tam wezwał. Aoyama mówi Midoriyi, że prawnik jego rodziców pomógł mu wydostać się z więzienia i zabrania Midoriyi powiedzenia o tym kolegom z klasy.

Aoyama dalej opisuje obecny stan Japonii i ostateczne plany AFO. Wraz ze zniszczeniem systemu bohaterów, gospodarka kraju została zniszczona; firmy zbankrutowały, a wartość jena gwałtownie spadła. Aktywność złoczyńców jest przez cały czas wysoka, co przypomina Wielki Kryzys i kiedy po raz pierwszy pojawiły się Dziwactwa.

Ten upadek struktury i porządku społecznego zaczął rozprzestrzeniać się na inne kraje, które prędzej czy później przestaną wysyłać pomoc do Japonii, aby skupić się na sobie. Gdy podstawowe zasoby się wyczerpią, Japończycy nie będą mieli innego wyjścia, jak zwrócić się do AFO, które mogą wytwarzać wodę, gaz, elektryczność i inne zasoby dzięki swoim dziwactwach.

Midoriya zapewnia Aoyamę, że świat nie pozwoli mu przejść i że bohaterowie będą nadal walczyć. Jednak Aoyama płacze i mówi, że dzięki tej mocy AFO będzie Królem Demonów lub Lordem Demonów w nowym świecie. Przeprasza i mówi, że chce tylko, aby jego rodzice byli bezpieczni. Gdy to mówi, AFO pojawia się za nim.

AFO gratuluje Aoyamie dobrze wykonanej pracy. Podoba mu się opis jego ostatecznego planu chłopca, nawet jeśli nie jest do końca dokładny. Aoyama mówi, że jego rodzice powiedzieli mu, że AFO zapewni szczęśliwą i bezpieczną przyszłość w nowym świecie. Midoriya jest zszokowany i wściekły, żałując, że zaufał Aoyamie.

AFO stwierdza, że ​​Aoyamie musiało być trudno zdradzić swoich przyjaciół, zwłaszcza gdy wyraźnie ufał. Aoyama pochyla się ze łzami w oczach, stwierdzając, że nie ma nawet siły, by odczuwać udrękę, i strzela laserem z pępka w AFO.

Pośród zasłony dymnej Deku, dwaj chłopcy gratulują sobie nawzajem swojego występu. Midoriya przeprasza za wprawienie Aoyamy w ten wyczyn, który sprawił, że zaczął płakać, ale Aoyama go odpycha.

AFO z łatwością unika ataku Aoyamy, nazywając go głupcem. Jest zdziwiony, w jaki sposób Aoyamowie mogli go okłamać przez telefon. Większość fanów uważa, że ​​przyczyną jest pranie mózgu Shinsou.

Jednakże, ponieważ One for All jest już na wyciągnięcie ręki, AFO nie ma nic przeciwko zdradzie. Korzystając z funkcji Search, najpierw sprawdź, czy wszyscy główni bohaterowie są daleko i ostrzec dzieci, że im się nie uda.

Następnie przywołuje całą swoją ligę zwolenników, w tym Shigaraki, Dabi, Toga, innych nieznanych złoczyńców i zastęp Nomusa. Shigaraki wydaje się być w pełni dorosły, a Dabi ma więcej blizn po oparzeniach niż ostatnio, kiedy go widzieliśmy.

Aoyama mówi, że jego rodzice powiedzieli mu, że dopóki Japonia pokaże światu, że są ludzie, którzy mogą walczyć z AFO, nie zostaną w tyle. Portal Kurogiri zaczyna się otwierać za dwoma chłopcami i kiedy AFO myśli, że odzyska swojego wyznawcę, pojawia się Monoma.

Skopiował dziwactwo Kurogiriego, gdy Aizawa zabrał go do odwiedzenia nomu w ostatnim rozdziale. Korzystając z portalu, sprowadza na pole bitwy główną grupę bohaterów, w tym Miruko, Edgeshot, Rocklock, Wash, Suneater, Nejire Chan, Fatgum, Gang Orca i Endeavour.

końcowe przemyślenia

My Hero Academia Rozdział 343 przedstawia główną bitwę. Wygląda na to, że plan bohaterów izolowania złoczyńców nie został jeszcze zrealizowany. Hawks nie jest obecny, co wskazuje, że może być zamieszany w bardziej tajną operację. Best Jeanist również nie był obecny przy okrągłym stole.

Niektórzy fani spekulują, że złoczyńcy pojawiający się w My Hero Academia Chapter 343 to kopie stworzone przez Togę przy użyciu dziwactwa Twice. Spinnera też nie ma, co sprawi, że czytelnicy będą się zastanawiać nad funkcją pilota, który mu dali.

Rodzinna wojna Todoroki wydaje się trwać bez najmłodszego członka. Pełna forma Shigaraki nie została jeszcze jasno ujawniona. Wydaje się mało prawdopodobne, że Deku zmierzy się z nim w tym samym czasie, co AFO.

My Hero Academia Rozdział 343 Surowe skany

Rozdział 343 My Hero Academia zostanie oficjalnie wydany w niedzielę 13 lutego. Czytelnicy mogą wesprzeć mangakę, czytając rozdział o Manga Plus, Viz i aplikacji Shonen Jump.

Powiązane posty

Go up