Mushoku Tensei: Spoilery trzeciego sezonu Jobless Reincarnation, najnowsze aktualizacje, data premiery

2 lata ago

Mushoku Tensei: Spoilery 3 sezonu Jobless Reincarnation, najnowsze aktualizacje, data premiery,

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation to fikcyjne anime isekai oparte na serii powieści o tej samej nazwie autorstwa Rifujina a Magonota. Po spędzeniu całego życia na zdrowym osądzie bezużyteczny hikikomori próbuje szczęścia i tragicznie kończy się wypadkiem samochodowym. Ku jego zaskoczeniu, szybko został wskrzeszony w innym królestwie jako Rudeus Greyrat, z nienaruszonymi wszystkimi wspomnieniami. Dzięki dorosłej inteligencji protagonista szybko uczy się magicznych zdolności i przysięga, że ​​wyrwie się z cienia swojej straszliwej przeszłości. Seria isekai została ostatnio skrytykowana za rażąco seksistowski ton. W odpowiedzi na krytykę Magonote szybko się dostosował, a serial zyskał popularność. Fani chcą się dowiedzieć, co stanie się z Rudeusem po niefortunnym zakończeniu ostatniego odcinka. Jeśli interesuje Cię ten sam temat, mamy Cię.

Mushoku Tensei Sezon 3 – data premiery

„Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation”, znany również jako „Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation”, to japońska manga, która trwała od 4 października 2021 do 20 grudnia 2021 roku. Drugi sezon anime isekai składa się z dwunastu odcinków z łączny czas trwania 23 minut. Chociaż nikt, w tym Studio Bind, nie ogłosił oficjalnie odnowienia serii, możemy mieć dla fanów dobrą wiadomość. Według Sugoi LITE, renomowanego i zaufanego nadawcy anime, rozpoczął się już trzeci sezon serialu. Nawet jeśli zignorujemy rosnący konsensus w Internecie, że serial został potajemnie podświetlony na zielono, istnieją silne powody, by sądzić, że fani zostaną powiadomieni wcześniej niż oczekiwano.

Tylko sześć z dwudziestu pięciu tomów serii powieści świetlnych Rifujin to Magonota zostało animowanych. W efekcie producenci będą mieli mnóstwo materiału do pracy, a popularna seria niemal na pewno zostanie wskrzeszona. Ze względu na powyższe cechy, isekai anime jest dobrze znane i ma dużą rzeszę fanów na całym świecie. Na podstawie powyższych wyników raporty wydają się poprawne. Jeśli seria zostanie oficjalnie zatwierdzona w nadchodzących miesiącach, trzeci sezon „Mushoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja” zostanie wyemitowany w trzecim lub czwartym kwartale 2022 roku.

Fabuła Mushoku Tensei w sezonie 3

W finale sezonu 2 Rudeus był zszokowany retrospekcjami z przeszłości, które podkreśliły, jak był zastraszany w szkole. Te przerażające przerażające retrospekcje go duszą. W międzyczasie, po pomocy Kishirice, Roxy wynagradza ją, używając Demonicznych Oczu, by wytropić rodzinę Rudeusa. Roxy nie marnuje czasu i z pomocą swoich towarzyszy wyrusza na poszukiwania Zenitha na kontynencie Begaritt.

Kiedy Rudeus słyszy tę wiadomość, wykazuje ogromną wytrwałość, pokonując wcześniejsze rozczarowania i dążąc do celu. Sezon 3 może ujawnić tożsamość nieznanej firmy, którą Sylphie chce przekonać do zatrudnienia Rudeusa. W tym czasie protagonista będzie podejmował ważne decyzje w swoim życiu, ciesząc się chwilą obecną, planując ślub i skupiając się na swojej edukacji. Z drugiej strony jego nienawistna przeszłość powróci, by go prześladować, a obca kobieta w białej masce spróbuje narazić jego życie na niebezpieczeństwo.

Powiązane posty

Go up