Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation sezon 2 oficjalnie ogłoszony

07/03/2022 14:47

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation sezon 2 oficjalnie ogłoszony

Kalendarz anime na rok 2021 zwrócił uwagę na Mushoku Tensei, anime, które przyciągnęło wiele uwagi. Anime było chwalone za wyjątkową historię i sympatyczne postacie. Potrzebne jest nowe podejście do fantasy, a fani uwielbiają ten pomysł. Po tym, jak seria zakończyła się dwiema lekcjami, fani z niecierpliwością czekali na kolejny sezon, naprawdę ciekawi, co dalej. Mushoku Tensei ma psotnego bohatera. Jednak oprócz głównego bohatera, Mushoku Tensei ma do zaoferowania wiele genialnych postaci. Wraz z rozwojem fabuły przenosi nas do krainy fantasy, w której toczy się akcja. Poprzez wyzwania i przeszkody anime reprezentuje zabawną przygodę. Od końca pierwszego sezonu fani czekali na ogłoszenie jakiejś progresji. Ku uciesze wszystkich, ogłoszono 2. sezon Mushoku Tensei.

Mushoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja jest oparta na lekkiej powieści o tym samym tytule, napisanej przez Rifujina na Magonote i zilustrowanej przez Shirotaka. Lekka powieść została wydana przez Media Factory w 2014 roku pod szyldem MF Books. Został później przetłumaczony na angielski i wydany przez Seven Seas Entertainment. W chwili pisania tego tekstu powieść liczy 25 tomów i jest obecnie oznaczona jako kontynuacja.

Sezon 1 zakończył się w grudniu 2021 r. kilkoma pozytywnymi komentarzami. Po tym, Mushoku Tensei Sezon 2 został niedawno potwierdzony. Szukasz więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu? Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącym sezonie Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation.

Czego możemy się spodziewać po 2. sezonie Mushoku Tensei?

Mushoku Tensei Sezon 1 zakończył się szóstym łukiem serii powieści świetlnych. Jeśli anime nadal pozostanie wierne materiałowi źródłowemu, następny sezon rozpocznie się od siódmego łuku i tomu powieści Mushoku Tensei. Ten łuk nosi tytuł „Łuk poszukiwacza przygód średniego poziomu”. W tym łuku Rudeus podróżuje do Rosenburga w poszukiwaniu swojej matki. Jest również bardzo zasmucony nagłym zniknięciem Eris. Czując się zagubiony i samotny, Rudeus podejmuje się zadania rangi A, aby zapomnieć o swoim bólu.

Po siódmym łuku następuje pierwsza część łuku kolegium. W tym łuku Rudeus otrzymał list z University of Magic Ranks, zapraszający go na przyjęcie. Rudeus zdaje egzamin wstępny i zdaje go. Teraz musi poznać swoich nowych kolegów z klasy i zaprzyjaźnić się z nimi.

Te dwa łuki okazują się mieć ogromne znaczenie w przedstawianiu rozwoju postaci Rudeusa.

Mushoku Tensei: Data premiery drugiego sezonu Jobless Reincarnation

6 marca długo oczekiwana OVA miała swoją premierę w kinach TOHO w Hibiya. Przewidywany odcinek był dodatkową edycją, która zostanie oficjalnie wydana 16 marca 2022 roku.

Podczas przyjęcia na scenie podczas tego samego wydarzenia ogłoszono Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 2. Jak dotąd ujawniono tylko jedno potwierdzenie. Jednak zgodnie z oficjalną stroną internetową, harmonogram transmisji i inne szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Podczas gdy czekamy na ogłoszenie drugiego sezonu, zaufany informator poinformował również, że trzeci sezon anime jest również w produkcji wraz z drugim. Jak dotąd nie ma potwierdzenia tej wiadomości.

Obsada i ekipa

Produkcja animacji do anime odbędzie się w Studio Bind i EGG FIRM, podobnie jak w poprzednim sezonie. Pozostali członkowie personelu nie zostali jeszcze ujawnieni. Spodziewamy się, że wszystkie głosy z sezonu 1 powrócą do swoich ról w produkcji z sezonu 2. Nie ogłoszono jeszcze żadnych dalszych ogłoszeń dotyczących obsady dodatkowych głosów dla nowych postaci.

O Mushoku Tensei

34-letni mężczyzna przeżył bardzo nieistotne życie jako bezrobotna dziewica. Kiedy zostaje potrącony przez ciężarówkę, umiera i odradza się w krainie fantasy jako syn gospodyni domowej i szermierz. W swoim życiu nazywa się Rudeus. Tym razem postanawia mieć ważne życie. Z biegiem czasu odkrywa magię i wykorzystuje do niej głęboki talent. Przechodząc przez wszelkiego rodzaju przygody, Rudeus poznaje nowych ludzi i uczy się nowych lekcji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up