Mushoku Tensei Rozdział 80 Spoilery, surowe skany, data premiery

19/03/2022 10:42

Mushoku Tensei Rozdział 80 Spoilery, surowe skany, data premiery

Mushoku Tensei sezon 3 najprawdopodobniej zostanie ujawniony, zanim manga osiągnie 100-rozdziałów. Lekarstwo na jego impotencję i informacja o przypadku teleportacji, który miał miejsce w pobliżu jego miasta, doprowadziły Rudeusa do zapisania się do akademii magii Ranoa. Chociaż jest teraz wolny od choroby, nadal nie rozumie, co wydarzyło się podczas odcinka teleportacji. Sugeruje to, że Rudeus pozostanie w Akademii Ranoa przez co najmniej kilka tygodni lub miesięcy.

Kiedy Rudeus i Sylphie pobiorą się, wprowadzą się do domu, który właśnie kupili razem. Jednak w tej chwili nie ma śladów małżeństwa. Nadszedł czas, aby Rudeus i Sylphie przeżyli nową przygodę. Jeśli Rudeus pójdzie sam, kto będzie po jego stronie, aby go wesprzeć?

Mushoku Tensei Rozdział 80 – data premiery

Ponieważ autor nie zapowiedział przerwy, rozdział w języku angielskim zostanie wydany zgodnie z planem. Mushoku Tensei Isekai Ittara Honki Dasu jest oparty na lekkiej powieści o tej samej nazwie. Ze względu na miesięczny harmonogram wydań mangi zalecamy rozpoczęcie od tomu 7. Jeśli jesteś fanem lekkiej powieści, możesz zacząć ją czytać zamiast oglądać mangę. 10 kwietnia 2022 roku Mushoku Tensei Jobless Reincarnation rozdział 80 surowych skanów będzie dostępny na oficjalnej stronie komiksu.

Tłumaczenie skanów zajmuje od 8 do 12 godzin. Edycja, skład i tłumaczenie są częścią procesu tłumaczenia artykułu. Kilka godzin po przetłumaczeniu surowych skanów publikowany jest rozdział w języku angielskim. Mushoku Tensei English Chapter 80 ma ukazać się w dniach 12-13 kwietnia 2022 r. Najnowsze rozdziały z serii można uzyskać od Seven Seas, który jest oficjalnym angielskim wydawcą.

Determinacja Sylphie

Rudeus przez pomyłkę pada na jedno kolano i oświadcza się Sylphie, wyrażając chęć poślubienia jej. Sylphie jest zachwycona, ale woli na razie zostać z Ariel. Chociaż Sylphie uwielbia Rudeusa i pragnie być z nim, musi najpierw pomóc księżniczce Ariel ukończyć edukację w Akademii Magii Ranoa, dopóki nie będzie mogła wrócić do Rudeusa. Sylphie i Rudeus zostają zweryfikowani, czy są małżeństwem, a nawet mają wspólne dziecko w powieści.
Rudeus zawsze tęsknił za miłością i był w szoku, gdy Eris nagle zostawiła go bez listu. Dziewczyna zraniła go, gdy przywiązał się do niej po raz pierwszy, więc nie może się doczekać, kiedy od razu zwiąże się z Sylphie.

Za połowę ceny Rudeus kupił stary nawiedzony dom z ruchomą lalką w środku. Planuje zbadać lalkę z pomocą Kanoby. Kanoba wkrótce nauczy się budować skomplikowane lalki i poruszać nimi za pomocą magicznych lub magicznych kręgów. Wkrótce miłosne rozdziały się skończą, a akcja zajmie jej miejsce. Kiedy nadejdą surowe skany Mushoku Tensei Rozdział 80, zobaczymy nowych wrogów pojawiających się w Akademii Magii Ranoa.

Mushoku Tensei 80 angielskich spoilerów już dostępne!

Tłumaczenia surowych skanów nie zostały jeszcze opublikowane. Minie więc trochę czasu, zanim spoilery zostaną upublicznione. Mushoku Tensei Jobless Reincarnation Rozdział 80 Angielskie skany będą wkrótce dostępne.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up