Mushoku Tensei, część 2, odcinek 12, spoilery, data premiery, oglądaj anime online

08/12/2021 08:42

Mushoku Tensei, część 2, odcinek 12, spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Mushoku Tensei: Bezrobotna Reinkarnacja Część 2 to japońska seria powieści świetlnych napisana przez Rifujina na Magonote o bezrobotnym i pogrążonym w depresji człowieku, który odradza się w świecie fantasy, trzymając się swoich wspomnień i obiecując przeżyć resztę swojego życia. Dni bez żalu. . W czerwcowym wydaniu Monthly Comic Flapper z czerwca 2014 r. rozpoczęto serializację adaptacji mangi autorstwa Yuki Fujikawy. Seven Seas Entertainment nabyło prawa do lokalizacji tomów mangi w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 12 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 12, dodaj zakładkę do naszej strony internetowej, aby łatwo było ją później odwiedzić, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie on zaktualizowany.

Mushoku Tensei, część 2, odcinek 12 – data premiery

Data wydania Mushoku Tensei Part 2 Episode 12 to niedziela, 19 grudnia 2021. Możesz także obejrzeć harmonogram dat wydania odcinka Mushoku Tensei Part 2 Episode 2. Dodaj zakładkę do naszej witryny, aby ułatwić powrót i przeczytanie zaktualizowanego artykułu, jeśli data odlotu został zmieniony. Mushoku Tensei Część 2 Odcinek 12 zostanie wyemitowany o 17:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę obejrzeć Mushoku Tensei Część 2?

Funimation i Muse Asia (playlista) będą miały 12 odcinek Jobless Reincarnation Part 2 do streamowania w niedzielę. Możesz oglądać Jobless Reincarnation Part 2 Episode 12 na Wakanim (DE) i iQIYI, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej (EN).

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Mushoku Tensei Part 2” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o 17:00 czasu JST.

Więcej informacji o Mushoku Tensei Część 2

Zwierzęta są kradzione przez bandytów, którzy następnie sprzedają je właścicielom z zyskiem, twierdząc, że spędzili czas na ich poszukiwaniu. Podczas walki z nimi jeden z nich atakuje Rudeusa podczas przesłuchania ich, a Rudeusowi udaje się go obezwładnić. Ruijerd jest wściekły i zabija napastnika, który ośmielił się wskazać na Rudeusa w tym procesie. Jednak Rudeus nie jest tym, który szuka brutalnego rozwiązania zagadki. Poinstruuj Ruijerda, jak poradzić sobie z sytuacją. Rudeus zabrania Ruijerdowi zabijać. Kiedy zostali pokonani, postanowił zostać porywaczem. Pomogło to w wizerunku jego grupy.

Po Przypływie Many wszyscy oprócz jednego z członków rodziny Paula odeszli, z wyjątkiem Norn. Aby ponownie połączyć się z rodziną, Norn rozmawia z resztą swojej załogi. Tymczasem Rudeus i jego gang polują na tajemniczego potwora czającego się w lesie. Po przybyciu witają ich dwie inne drużyny w poszukiwaniu potwora. Rudeus czeka na przybycie bestii i zabija w tym czasie jedną z pozostałych drużyn. Rudeus i jego sługi nie zdołali zabić swojego celu, ponieważ bestia jest zbyt potężna.

Kiedy Rudeus przybył do Rikarisu, drugi poszukiwacz przygód, którego spotkał, dowiedział się o planie Redesa dotyczącym podjęcia trudniejszych misji. Ucieczka postanowiła szantażować Rudeusa, ale byli zszokowani, gdy uratował Eris przed pewną śmiercią. Po niepowodzeniu przebrania Ruijerda, teraz znają jego prawdziwą tożsamość: jest Suradem. On ze swojej strony uciszył ich, grożąc, że ich zabije, jeśli powiedzą więcej. Ostatecznie zostali zmuszeni do opuszczenia miasta i obie strony doszły do ​​porozumienia. Tymczasem Rudeus i Eris kontynuują swoją podróż, podczas gdy Ruijerd udaje się do nadmorskiej wioski na obrzeżach „Kontynentu Demonów”. Dwóch byłych towarzyszy Paula przyłączyło się do Roxy w jej poszukiwaniach Rudeusa.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up