Moja żona jest królową demonów Przecieki rozdziału 322, data premiery

20/04/2022 22:38

Moja żona jest królową demonów Przecieki rozdziału 322, data premiery.

W rozdziale 322 Lilian, żona królowej demonów, obdarza króla plemienia demonów swoimi złymi zdolnościami. W rozdziale 322 Lilian przekazuje Królowi Plemienia Demonów swoje demoniczne zdolności, których używa, by ją zamordować. Lilian ujawniła w ostatnim rozdziale, że Xiang Ye i Elisabeth stały się celem jej nowej mocy, na co Lilian zgadza się, kiedy proponuje ich zamordować. Ogłoszono datę premiery rozdziału 322 My Wife Is A Demon Queen. Lilian oznajmia mu, że zmartwychwstał, a on jej dziękuje.

Król plemienia demonów przygotowuje się do zabicia Xiang Ye, zgodnie z fantazją zakapturzonego ducha. Prawa ręka Lilian ma w przyszłości działać jako zagorzały zwolennik Króla Plemienia Demonów. Dla niego Plemię Demonów musi być lepszym miejscem do życia. Wraz z tą deklaracją Lilian rozkazuje swoim żołnierzom zebrać się i ruszyć w kierunku granicy Imperium Ludzkiego. Isabella pragnie jak najszybciej ją zobaczyć, ponieważ należy do Plemienia Demonów. Chce tylko odzyskać Xiang Ye i to wszystko, czego od nich chce.

Rozdział 321 książki „Moja żona jest królową demonów”

Xiang Ye i Yi Bei są zdziwieni decyzją Penny, by pójść w przeciwnym kierunku. Dzwoni do niej, żeby dowiedzieć się, dlaczego nie przyjdzie na przyjęcie, bo ich zaprosił. Według Penny związek między Penny i Xiang Ye nie odpowiada jej. Yi Bei każe Xiang Ye odejść, ponieważ czekali na nią od dłuższego czasu. Penny jest zawsze mile widziana, gdy tylko nadarzy się okazja. Przybywając do pałacu królewskiego, Yi Bei i Xiang Ye odkrywają, że posąg cesarza został skradziony.

Z nieznanego powodu posąg Xiang Ye w tajemniczy sposób zniknął.
Niektórzy uważają, że winni są kupcy, którzy przychodzą i odchodzą, podczas gdy inni uważają, że wina leży po stronie kogoś innego.
Grupa rycerzy podążyła za nimi i powinni zrobić to samo, powiedziała Sophias pozostałym. Aby wzmocnić ich związek, poprosił Xiang Ye, aby zrobił to samo. Xiang Ye jest zdezorientowany, gdy zbliża się grupa rycerzy, gotowych do walki. Wszyscy są otoczeni i zakłopotani tym, co zrobili, ponieważ nie wiedzą, co się dzieje.

Nowy rozdział My Wife Is A-Demon Queen ukaże się 3 grudnia i możecie go przeczytać tutaj. Ujawniono, że Martin i Xiang Ye użyli podstępu, aby nakłonić uczniów do zakończenia ich długiej współpracy z Imperium. Według Rycerzy Okrągłego Stołu Xiang Ye i Martin zostaną zatrzymani do czasu rozprawy. Xiang Ye i pozostali członkowie zespołu przeglądają cały napisany materiał w porządku chronologicznym dla Twojej korzyści. Ponieważ podoficer wykonuje swoją pracę, a Xiang Ye nie, członek rodziny podoficera zachęca Xiang Ye do milczenia. 14 marca 2017 r. został wyznaczony jako data premiery rozdziału 322 Moja żona jest królową demonów.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up