Moja żona jest królową demonów Rozdział 337 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery

11/04/2022 10:57

Moja żona jest królową demonów Rozdział 337 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery.

Bohaterka opowieści, Xiang Ye, po raz pierwszy pojawia się w rozdziale 336 książki Moja żona jest królową demonów. Ponieważ jest królową demonów, dowodzi armią demonów. Isabella Ossa, była królowa demonów, zwróciła się o pomoc do ziemianki, by odzyskać swoje królestwo. Pomimo braku tradycyjnych umiejętności walki, takich jak Limit Siły, chwalono jego umiejętności kucia. W rezultacie został awansowany do stopnia majora w armii Królestwa Człowieka.

Kiedy moja żona jest królową demonów, rozdział 337 zostanie wydany?

Fani mojej żony jest królową demonów będą zachwyceni, ponieważ jest królową demonów. Zostanie wydany 30 stycznia 2022 roku. Więcej informacji o My Wife Is a Demon Queen można zobaczyć na jej stronie internetowej. Po wydaniu rozdziału 336, Moja żona jest Królową Demonów, fani czekali na kolejny odcinek z mocnymi fundamentami. Jest tam do zobaczenia tutaj. 30 stycznia 2022 roku ukazał się rozdział 337 „Moja żona jest królową demonów”. Powieść „Moja żona jest królową demonów” jest już dostępna do czytania i oglądania online.

Rozdział 337 książki „Moja żona jest królową demonów”

Portal do świata Plemienia Demonów otworzył się przed nim, gdy odpoczywał we własnym królestwie. Do tej pory nigdy nie zastanawiał się nad Isabellą. Kiedy zdała sobie sprawę, że wezwała człowieka, była wściekła. Podczas wywiadu określił go jako członka rasy ludzkiej, co sprawiło, że poczuła się nieswojo. W rezultacie młoda Królowa Demonów i Wielki Czarodziej noszą tę samą parę pierścieni.

Zostało to odkryte tylko przez przypadek, ponieważ oboje nosili ten sam pierścionek. Martwił ją fakt, że mogli wyczarować tylko jedną osobę bez żadnych magicznych zdolności. Stracił wszystkie swoje wcześniej nabyte talenty, kiedy powrócił do swojej ludzkiej postaci. Mangę można znaleźć w Internecie. Najlepsze komiksy można znaleźć w Internecie. Posiadanie dzieci w moim życiu jest dla mnie nieustannym źródłem szczęścia i spełnienia.

Przemysł komiksowy rozwija się w zawrotnym tempie. Dobrze, że japońskie komiksy stają się coraz bardziej popularne w Ameryce. Te obrazy zostały już szeroko rozpowszechnione. Po pandemii komiksy japońskie stały się niezwykle popularne. Pierwszym rozdziałem My Wife Is a Demon Queen, który został udostępniony online, był rozdział 337. Pomimo adaptacji z mangi do anime, miłośnicy mangi istnieją. Na oficjalnej stronie Viz Media możesz obejrzeć wideo.

Powiązane posty

Go up