Moja Akademia Bohaterów Rozdział 347

2 lata ago

Moja Akademia Bohaterów Rozdział 347

Fani mieli nadzieję, że uwaga skupi się na innych toczących się walkach w rozdziale 347 My Hero Academia.

Nikt nie spodziewał się, że sytuacja z Togą przybierze tak drastyczny obrót. Biorąc pod uwagę, że zarówno Deku, jak i Uraraka potwierdzono, że znajdują się na okładce Weekly Shonen Jump #16, który ukaże się w przyszłym tygodniu, ma to sens.

Ten rozdział pozostawia walkę w UA w równowadze, ale dopiero po zapewnieniu czytelników o przetrwaniu Mirka. Nowa ewolucja Shigaraki oznacza kłopoty dla wszystkich bohaterów.

Mirko przeżywa, Deku dowiaduje się o niepełnosprawności Danger Sense w rozdziale 347 My Hero Academia

W ostatnim rozdziale duża liczba pro-bohaterów i studentów-bohaterów połączyła siły, aby wzmocnić UA przeciwko Shigaraki.

Monoma skopiował Erase i użył go do cofnięcia wszystkich dziwactw Shigarakiego. Jednak Shigaraki zaczął wypuszczać ręce z jego lewego ramienia. Ten wzrost zaatakował UA i zaatakował Mirko.

Rozdział 347 My Hero Academia nosi tytuł „Inflacja”.

Rozdział 347 My Hero Academia zaczyna się od tego, że bohaterowie pytają Monomę, co poszło nie tak. Monoma zapewnia wszystkich, że funkcje usuwania i kopiowania Aizawy działają prawidłowo.

Shigaraki sam odpowiada na to pytanie, stwierdzając, że jest to naturalny wzrost jego ciała, podobny do wzrostu paznokci lub włosów. Dodaje, że ten wynik był przewidziany w teorii dziwactwa i osobliwości doktora Garakiego, którą bohaterowie ignorują, ponieważ nie chcą traktować tego poważnie.

Tymczasem Mirko przeżywa atak, ale traci protezę prawej nogi i lewej ręki. Jednak natychmiast otrzymuje części zamienne, a drużyna bohaterów przygotowuje się do stawienia czoła Shigaraki.

Mandalayowi udaje się skontaktować z Deku, który informuje ich, że Toga zabrał go na wyspę Okuto. Prosi Aizawę, by teleportował go do Stanów Zjednoczonych. Jednakże, ponieważ Monoma może używać tylko jednego skopiowanego daru na raz, będzie musiała wyłączyć Wymazywanie, aby aktywować Bramę Osnowy. Best Jeanist szacuje, że cały proces powinien zająć łącznie 10 sekund.

Jednak w tym momencie ręce Shigarakiego całkowicie zakryły UA, pozwalając mu aktywować rozpad, gdy tylko Monoma wypuści Erasure. Biorąc pod uwagę ryzyko, Aizawa mówi Deku, aby poszedł sam do UA, podczas gdy oni próbują powstrzymać Shigaraki.

Rozdział 347 My Hero Academia przenosi się na wyspę Okuto, położoną 200 km od wybrzeża na Oceanie Spokojnym. Akwarium Rozdziału 325 jest główną atrakcją wyspy, a Gang Orca jest jego zarządcą.

Obecnie jest widziany walczący z Moonfish i różnymi Nomusami, którzy przytłaczają bohaterów. Asui informuje Syriusza, że ​​ostatni atak oddzielił ich od Uraraki i Deku.

Gdzie indziej, Deku informuje Urarakę, że musi sam wrócić do UA, a ona wzywa go do pośpiechu. Jednak Toga rzuca się na Deku z nożem, szczerze błagając go, aby jej nie opuszczał, ponieważ go kocha.

Czwarty użytkownik OFA, Hikage Shinomori, informuje Deku, że Danger Sense bierze pod uwagę intencje danej osoby, a nie sam akt.

Deku i Uraraka zdają sobie sprawę, że Toga krzywdzi ludzi z prawdziwego uczucia, tak jak wyraża pragnienie bycia z Izuku.

Spekulacja

Większość fanów spekuluje, że Mirio Togata prawdopodobnie weźmie udział w walce z Shigarakim, ponieważ jego dziwactwo byłoby dobrym przeciwieństwem tego nowego rozwoju. Tak czy inaczej, bohaterowie są obecnie bardziej niepełnosprawni niż Shigaraki i potrzebują wszelkiej możliwej pomocy.

Ponieważ rozdział 347 My Hero Academia pokazuje Syriusza na wyspie Okuto, Selkie i inni członkowie załogi Oki Mariner również powinni tam być. Moonfish i Nomus wydają się sprawiać trudności bohaterom i dopiero okaże się, jak poradzą sobie z sytuacją.

Oświadczenie Togi w My Hero Academia Chapter 347 zszokowało fanów. Jednak pojawiły się teorie, że Deku prawdopodobnie wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, podczas gdy Uraraka zostanie tutaj, aby zająć się Togą.

Horikoshi powiedział na Jump Festa 2022, że Toga i Ochako będą działać jako folie i rozegrają pojedynek przed końcem serii. Rozdział 348 My Hero Academia może skupiać się na tym jeden po drugim.

Powiązane posty

Go up