Mieruko Chan Odcinek 9 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

18/11/2021 12:33

Mieruko Chan Odcinek 9 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Tomoki Izumi jest autorką i ilustratorką japońskiej mangi Mieruko-chan, co można przetłumaczyć jako „Dziewczyna, która ich widzi”. Od listopada 2018 r. strona internetowa ComicWalker Kadokawy serializuje mangę na pięć tomów tankbonów. Yen Press jest właścicielem praw do mangi w Ameryce Północnej. W październiku 2021 roku Passione rozpocznie emisję telewizyjnego serialu animowanego opartego na mandze. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 9 odcinka Mieruko Chan, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

Mieruko-chan odcinek 9 spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów do 9 odcinka Mieruko Chan. Dodaj naszą witrynę do zakładek, aby później wrócić i przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Mieruko Chan odcinek 9 data premiery

Data emisji 9 odcinka Mieruko Chan to niedziela, 28 listopada 2021. Możesz również sprawdzić harmonogram emisji odcinka Mieruko Chan. Dodaj naszą stronę do zakładek, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie. Odcinek 9 Mieruko Chan zostanie wyemitowany o 15:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę zobaczyć Mieruko Chana?

Mieruko Chan będzie dostępny w Funimation i Crunchyroll w każdą niedzielę. Wakanim (DE) i Wakanim (JP) nadają Mieruko-Chan dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do Tokio (FR). Spotkajmy się ponownie przy wyjściu z kolejnego odcinka Mieruko-Chan.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Mieruko Chan” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 1 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o 15:00 czasu JST.

Szczegóły dotyczące zespołu Mieruko Chana

Zrobione przez
Yuki ogawa
Takahiro majima [a]
Ze scenariuszem Kenty Ihara
Muzyka Kany Utatane
Studio pasji
Licencjonowane przez Funimation
Oryginalna sieć AT-X, Tokyo MX, KBS Kyoto, SUN, BS NTV
Oryginalna emisja 3 października 2021 r.

O Mieruko Chan

Ona i jej młodszy brat Kyouske byli zdruzgotani śmiercią ojca, ale matka Miko pozostała przy nim. Ojciec i matka Miko za bardzo ją chronią. Kiedyś spotkał Boga sanktuarium, który spełnia życzenia modlących się do niego. Miko spotkała się również z Duchami Sanktuarium, istotami, które służą sanktuarium, spełniając życzenia modlących się tam ludzi. Wróżka Yuria Niguredo molestowała Mtsue, starszą kobietę, która jest właścicielką sklepu w sąsiedztwie.

Dlatego Yuria jest chętna do dołączenia do szeregów Mitsue jako substytut. Przed ich spotkaniem w liceum trzyma tajemnicę dotyczącą Miko i Hany. Na początku Yuria widzi w Miko konkurenta i przeszkodę na jej drodze do sukcesu. Kiedy Yuria konfrontuje się z Miko, Miko zaprzecza, że ​​wie, co prowadzi Yurię do przekonania, że ​​Miko ryzykuje swoim życiem, ponieważ chce być wróżbitą. Pod koniec opowieści Yuria zrozumiała i uszanowała intencje Miko. Kiedy Hana była chora i cierpiała z powodu duchowego drenażu, zaprzyjaźnili się i zaopiekowali się nią. Jest najlepszą przyjaciółką Yurii i stara się ich zbliżyć, przypominając im, żeby się nie zastraszali.

Cała trójka odwiedziła przerażające miejsca, a ona emanuje aurą, która prowadzi do nieszczęść. Mitsue Takeda to boska postać, która ma zdolność patrzenia w przyszłość i przewidywania, co się wydarzy. Możesz także użyć tych umiejętności, aby uniknąć katastrof. Tymczasem Yuria zamierza udowodnić Mitsue, że jest prawowitą spadkobierczynią, konfrontując się z Miko. Yuria codziennie trenuje w nadziei, że Mistue będzie zaskoczona, gdy nabierze sił. Mitsue jest obdarzony straszliwą studnią mistycznych zdolności. Aby zastąpić nieobecnego dyrektora Miko i Hany, zatrudniono Zen Too.

Powiązane posty

Go up