Królewska księżniczka z czarnymi włosami sezon 2: wszystko w nim

06/08/2021 10:36

Królewska księżniczka z czarnymi włosami Sezon 2: Wszystko w nim

Shoujo Manhwa jest bardzo popularny. Coraz więcej czytelników webtoon szuka historii, które sprawiają, że ich oczy błyszczą. Jedna z tych manhwa to królewska księżniczka o czarnych włosach, znana również jako księżniczka o czarnych włosach. Ta manhwa to świetne połączenie przygody, magii i komedii. Również chemia między dwoma głównymi bohaterami jest absolutnie urocza. Manhwa została napisana przez Ellian Yanga i zilustrowana przez Pang-e. To jest bardzo popularne. Jest dość popularny i został opublikowany przez sześć różnych źródeł: C&C Revolution Inc., Comico, Kakao, Mr. Blue, Naver i PeanuToon. Manhwa została również opublikowana w trzech różnych magazynach: Comico Korea, KakaoPage i Naver Webtoon. Manhwa niedawno ukończyła łuk, a fani zastanawiają się, czy to był koniec drugiego sezonu Królewskiej księżniczki z czarnymi włosami.

Czarnowłosa księżniczka została również bardzo pozytywnie przyjęta za granicą, a wielu angielskich wydawców nabyło licencje na manhwę. Jej główni bohaterowie są powszechnie chwaleni za ich dziwaczne osobowości i dość dobrze napisane interakcje. Manhwa została wydana w 2019 roku i od tego czasu opublikowała 59 rozdziałów. Buduje uroczą relację miłości i nienawiści między parą królewskich książąt i księżniczek, z których każda nie chce się żenić.

Ciemnowłosa królewska księżniczka przeszła długą drogę. W ostatnich kilku rozdziałach wydarzyło się wiele akcji i przygód. Czy sezon 2 Ciemnowłosa Księżniczka się skończył? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym sezonie!

O czarnowłosej księżniczce

Karyuel jest następcą tronu imperium Murien. Jest tak piękna, że ​​wygląda jak doskonale wykonana rzeźba. Młody książę jest już mistrzem szermierki w wieku szesnastu lat. Chociaż wiele dziewczyn za nim szaleje, Karyuel musi poślubić księżniczkę Imperium Carina, Yurishien. Jednak Karyuel nie planuje się ożenić. Dlatego ma nadzieję, że rozbije małżeństwo, dając swojej przyszłej żonie ciężkie chwile. Jest jednak zaskoczony, gdy Yurishien podsuwa mu ten sam pomysł i okazuje brak zainteresowania małżeństwem.

Oboje łączą miłość i nienawiść, udając, że są razem przed rodzicami. Z biegiem czasu Yurishien zdaje sobie sprawę, że jest przeciwko niej wiele zagrożeń, teraz, gdy jest narzeczoną Karyuela. Dwaj przyjaciele jeden po drugim pokonują te niebezpieczeństwa. Spotkali demony, użytkowników czarnej magii, a nawet bohatera Eden. W miarę jak wyruszają razem na przygody, odległość między nimi maleje. Może wreszcie rozkwitnie między nimi miłość?

Królewska księżniczka z czarnymi włosami – data premiery drugiego sezonu

3 sierpnia 2021 roku ukazał się rozdział 59. Królewska księżniczka z czarnymi włosami. Pierwszy sezon manhwy zakończył się we wrześniu 2020 r. Rozdziałem 39. Kilka miesięcy później manhwa została ponownie uruchomiona wraz z drugim sezonem historii. Historia drugiego sezonu kontynuowana jest wspomnieniami pary podczas ich zaręczynowej podróży. W końcu zobaczyliśmy, jak stanęli twarzą w twarz ze starożytnym demonem i nieznanym użytkownikiem mrocznej magii. Chociaż nie byli w stanie pokonać demona, uciekli przed jego gniewem z pomocą Kisliki i Edena, czarnoksiężnika z Białej Wieży. Po pełnej przygód podróży wrócili do domu i są teraz znacznie bliżej siebie. Wygląda na to, że od tego czasu ich związek bardzo się rozwinął. Czy sezon 2 Ciemnowłosej Księżniczki Królewskiej zakończył się wraz z końcem jej podróży?

Nie, tak nie jest. Biorąc pod uwagę, że pierwszy sezon miał około 40 rozdziałów, nie wydaje się, żeby drugi sezon kończył się w osiemnastu rozdziałach. Niezależnie od tego, sezon drugi wciąż trwa i wygląda na to, że Ellian Yang i Pang-e odkryją o wiele więcej w tym sezonie. Więc usiądź wygodnie i przygotuj się na nowe zwroty akcji i urocze historie od Yurishiena i Karyuela na cotygodniową dawkę serotoniny.

Manhwa jest dostępna do czytania w komiksach Copin Comics, Lezhin, Manta, Pocket Comics, Tapas, Tappytoon i angielskim. Został później zwolniony przez Webtoons, a także można go przeczytać w aplikacji i na stronie internetowej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up