KOCHOKI WAKAKI NOBUNAGA SEZON 2: ODWOŁANY CZY PRZEDŁUŻONY? SZCZEGÓŁY WYJAZDU

22/07/2021 06:18

Kochoki Wakaki Nobunaga Sezon 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji historycznego serialu animowanego. Zabiera widzów przez epokę Sengoku i ożywia słynną opowieść Nobunagi. Istnieje kilka różnych wersji tej opowieści, ale ta jest całkiem niezła. To dobrze napisana historia z silnymi postaciami. W końcu ta seria okazała się ukrytą perełką. Kiedy więc fani zobaczą jego kontynuację? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Kochoki Wakaki Nobunaga to japońska seria akcji anime. Opowiada historię Nobunagi od czasów nastoletnich do czasów, gdy był watażką przeciwko Nobuyuki. Studio Deen było gospodarzem pierwszego sezonu tej serii. Anime zadebiutowało 8 lipca 2019 r. Jednak serial trwał w sumie dwanaście odcinków, zanim zakończył się 23 września 2019 r.

Recenzja anime Kochoki

Nie możemy powiedzieć, dlaczego seria ma średnie oceny na prawie wszystkich platformach, chociaż jest całkiem niezła. Najlepszą rzeczą w tej serii była historyczna precyzja postaci. Już pierwszy odcinek tego anime wystarczy, by pokazać, jak dobrze będzie. W odświeżający sposób przedstawia oś czasu Nobunaga. Grafika i animacja Kochoki Wakaki Nobunaga są również bardzo dobre.

Fabuła jest intrygująca, a postacie są dobrze napisane. Serial do końca pozostał wierny wydarzeniom historycznym. Dodatkowo doskonale prezentuje główne szczegóły Nobunagi, a widzowie to pokochali. Serial ma jednak pewne mankamenty, a niektóre jego elementy zaskoczyły wielu widzów. Poza tym jest to z pewnością historyczna perełka, którą należy rozpoznać na całym świecie.

Kochoki Wakaki Nobunaga Sezon 2: Odnowienie!

Choć całkiem nieźle, pierwszy sezon anime spotkał się z mieszanym przyjęciem przez publiczność. Krytycy też to odebrali. W chwili pisania tego tekstu to historyczne anime ma wynik 6,51 na MyAnimeList. Powodem, dla którego powiedzieliśmy, że potrzebuje większego uznania, jest to, że nie jest zbyt popularny. Ma tylko 23 000 członków w swojej grupie MAL. Te liczby są dość niskie w porównaniu do innych serii.

Ale niektórzy już wiedzą, że treść tego programu jest lepsza niż jego publiczność. Dlatego zawsze mają nadzieję, że zobaczą więcej. Ponieważ jest to oryginalny projekt anime, firma produkcyjna nie musi się martwić o oryginalny materiał. Jeśli więc serial będzie miał coraz więcej fanów, a zapotrzebowanie na jego sequel będzie rosło, twórcy prawdopodobnie odnowią sezon 2. Kochoki Wakaki Nobunaga. Ale obecnie szanse na to, że seria otrzyma zieloną flagę, nie są tak wysokie.

Kochoki Wakaki Nobunaga Sezon 2: Data premiery

Trudno przewidzieć, kiedy kontynuacja zostanie wydana, ponieważ nie wiadomo, kiedy zostanie wznowiona. Jeśli zielony sygnał pojawi się jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego, drugi sezon Kochoki Wakaki Nobunaga może wyemitować w 2023 roku. Na razie musimy poczekać i zobaczyć, co się stanie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up