Kingdom Season 3 Episode 25 Spoilery, data premiery i zapowiedź

3 lata ago

Kingdom Season 3 Episode 25 Spoilery, data premiery i zapowiedź

Xin zmierzył się z Pang Nuanem, znanym również jako Bóg Wojny, w trzecim odcinku 25 sezonu Królestwa, w którym Xin zaatakował swojego konia Jina i znokautował wierzchowca Pang Nuana. Po zderzeniu z koniem Pang Nuana, koń Xina, Jin, również został ranny i złamał nogę. Armia Li Mu mierzy się z armią Xina w ostatniej bitwie trzeciego sezonu Królestwa. W finale trzeciego sezonu Królestwa bóg wojny Pang Nuan zmierzył się z Xing. Xin doszedł do wniosku, że musi zemścić się na Pang Nuanie za śmierć generała Bio w przeszłości. Wszyscy żołnierze byli przyklejeni do swoich ekranów, obserwując zderzenie dwóch. Obserwator z jego armii coś zauważył i to nikt inny jak król przyszedł go wesprzeć.

Strażnicy Xina uważają, że jest bezpieczny. Pang zauważył, że Xin zamierza go zabić po zniszczeniu jego broni. Bi Hei jest zszokowany, widząc, jak Xin po ich walce wysłał boga wojny w powietrze. Generał zamku czeka na wyniki. Armia Mu Lu jest zdumiona zwycięstwem Xina nad Pang Nuanem. Pomimo jego najlepszych wysiłków, pierś Panga została pocięta mieczem. Zanim zostaniesz całkowicie przebity mieczem Xina, skocz w bezpieczne miejsce. Xin informuje go, że jest uwięziony w tej sytuacji bez innego wyjścia.

Pchnięcie użyte przez Pang Nuana chybia i jest zszokowany, widząc po tym Xin w powietrzu. Pang używa swojej broni, aby zmiażdżyć Xina i wyrzucić go w powietrze po przecięciu twarzy Xina swoim mieczem. Pang jest wściekły, że Xin przypadkowo skaleczył się w twarz. Xin wstaje po otrzymaniu silnego uderzenia. Wstaje i bierze swój miecz. Jego towarzysze są zaskoczeni, że nie umarł. Podczas rozmowy Li Mu odkrył, że Jin Chengchang widział, jak jego żołnierze zostali brutalnie zamordowani. Dlaczego Li Mu jest tak ostrożny, zastanawia się Jin Chengchang. Czytaj dalej, aby zapoznać się ze spojlerami, datą premiery i podglądem 25 odcinka sezonu Kingdom 3.

Kingdom Sezon 3 Odcinek 24 Podsumowanie

Przed w Kingdom Sezon 3, odcinek 24; Jin Chengchang przypomina Li Mu, że wojna została już rozstrzygnięta i dlatego nie wycofują się. Wszystkie armie odejdą z wyjątkiem tej dowodzonej przez Li Mu, ponieważ najpierw musi rozwiązać pewne sprawy. Inny generał przypomina generałowi Geezer, że nie musi umrzeć w tym konflikcie. Bez względu na to, co Li Mu musi znosić, stary idiota twierdzi, że jest zwolniony od śmierci, ponieważ był częścią grupy, która w pierwszej kolejności rozpoczęła konflikt. Stary idiota dodaje, że jego zadaniem jest bycie ostatnim w kolejce.

Myśli, że Pang Nuan przegra i musi wycofać się z walki, bo nie ma szans z człowiekiem tak rozwścieczonym jak Xin… Pang jest zaskoczony, że ten chłopak zadał śmiertelny cios, spowalniając jego ciało. Nie wiedzą, co robić. Jednak Xin został ranny i się trzęsie. Obawiając się o bezpieczeństwo Xin, Bi Hei uciekł. Pang zaczyna się zastanawiać, czy naprawdę był na miejscu kierowcy. Puang Nuan otrzymał rozkaz wycofania się przez dwa oddziały ze strony Li Mu, które stoją na drodze Xin.

Pojawia się również Jin Chechang i wyjaśnia Puang Nuanowi, dlaczego został zmuszony do odwrotu. To on ujawnia, że ​​Li Mu mówi i że są w biegu. Ji Chengchan używa słowa emerytura, a Bi Hei zastanawia się, czy słyszał je wcześniej. Mówią prawdę, a jeśli Puang Nuan ich zignoruje, jego śmierć znajdzie się w centrum tego konfliktu. Xin jest zaskoczony decyzją boga wojny o ucieczkę z walki. Pang Nuan ostrzegł Xin w liście, że nigdy jej nie wybaczy i nigdy nie zapomni imienia Xina.

Kingdom Season 3 Episode 25 data i godzina premiery

Data premiery odcinka 25 trzeciego sezonu Kingdom to niedziela, 10 października 2021 r. Data ta została oficjalnie ogłoszona, więc nie będzie żadnych zmian ani opóźnień w jego premierze. Odcinki tego anime ukazują się raz w tygodniu.

W Japonii - 12:00 JST
W Stanach Zjednoczonych: 8 lat. M. PDT
W Anglii - 15:00 GMT
W Indiach – 20:00 IST

Gdzie mogę obejrzeć 25 odcinek sezonu Kingdom 3?

Studio Signpost jest twórcą trzeciego sezonu Królestwa. Wyprodukują go Shueisha i NHK, a licencją zajmuje się Funimation. W zasadzie są to źródła, które przyczyniają się do powstania tej serii, inwestując w nią pieniądze.

Dlatego pokornie prosimy o legalne oglądanie tej serii. Wejdź na stronę Funimation, aby obejrzeć odcinek 25 sezonu Kingdom 3 w języku angielskim i z dubbingiem. To najskuteczniejszy sposób na okazanie wsparcia dla serialu i jego twórców.

Powiązane posty

Go up